Troche o ciebie..

AuthorMessage
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 39
Gender: Female
Posts: 4885
April 5th, 2005 at 11:26am
:] nom w sumie racja ziomale z nas Razz <też mnie to słowo wqrza> a Nakło?? może :>
W każdym razie gdzie Poznań to wiem <:F> bo czasami mnie tam spotkać można Very Happy
Sass
Geek
Sass
Age: -
Gender: -
Posts: 183
April 5th, 2005 at 11:30am
alexxx:
:] nom w sumie racja ziomale z nas Razz <też mnie to słowo wqrza> a Nakło?? może :>
W każdym razie gdzie Poznań to wiem <:F> bo czasami mnie tam spotkać można Very Happy


Nakło...hmmmm....czekaj, czekaj.....coś mi świta....tę miejscowość znam, choć pobierznie,ale słyszałam gdzieś tą nazwę Very Happy
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 39
Gender: Female
Posts: 4885
April 6th, 2005 at 04:55am
no to jak wiesz gdzie Piła i Nakło to moje zadupie jest mniej więcej po środku Smile ... tak na wypadek jak bys była w okolicy :>
Sass
Geek
Sass
Age: -
Gender: -
Posts: 183
April 6th, 2005 at 10:50am
alexxx:
no to jak wiesz gdzie Piła i Nakło to moje zadupie jest mniej więcej po środku Smile ... tak na wypadek jak bys była w okolicy :>


ok, nie ma sprawy, jak będę tam gdzieś po drodze, to wpadnę Very HappyVery HappyVery Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 13th, 2005 at 04:26pm
Witam wszystkich fan(atyk)ów Very Happy (bądź też nie) Green Day! Coś o mnie... hmm... więc: Na imię mi Marta, mieszkam w Tczewie (pomorskie, jakby ktoś nie kojarzył Smile ), za nieco ponad pół roku stuknie mi 20. (echh, jak ten czas szybko leci Wink ), studiuję administację na UG. Znajomi mówią na mnie czasem "Maritka" albo "Tunia", nie radzę używać określenia "Martuszka", bo będę bić, kopać i gryźć Wink Na początek to by było chyba na tyle! Pozdrawiam serdecznie <cmok> Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
April 13th, 2005 at 05:07pm
Extraordinary_Tunia:
Witam wszystkich fan(atyk)ów Very Happy (bądź też nie) Green Day! Coś o mnie... hmm... więc: Na imię mi Marta, mieszkam w Tczewie (pomorskie, jakby ktoś nie kojarzył Smile ), za nieco ponad pół roku stuknie mi 20. (echh, jak ten czas szybko leci Wink ), studiuję administację na UG. Znajomi mówią na mnie czasem "Maritka" albo "Tunia", nie radzę używać określenia "Martuszka", bo będę bić, kopać i gryźć Wink Na początek to by było chyba na tyle! Pozdrawiam serdecznie <cmok> Very Happy


witam Smile, ciesze sie ze nasze forum sie powieksza
doro
Shoot Me, I'm A Newbie
doro
Age: -
Gender: -
Posts: 50
April 14th, 2005 at 06:32am
ja mam na imie dorota ale wiekszosc znajomych mowi na mnie doro. mam 17 lat no imieszkam w polsce a dokladniej w minsku mazowieckim to jest mniej wiecej 40km od warszawy na wschod
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 14th, 2005 at 10:26am
porandojin:
Extraordinary_Tunia:
Witam wszystkich fan(atyk)ów Very Happy (bądź też nie) Green Day! Coś o mnie... hmm... więc: Na imię mi Marta, mieszkam w Tczewie (pomorskie, jakby ktoś nie kojarzył Smile ), za nieco ponad pół roku stuknie mi 20. (echh, jak ten czas szybko leci Wink ), studiuję administację na UG. Znajomi mówią na mnie czasem "Maritka" albo "Tunia", nie radzę używać określenia "Martuszka", bo będę bić, kopać i gryźć Wink Na początek to by było chyba na tyle! Pozdrawiam serdecznie <cmok> Very Happy


witam Smile, ciesze sie ze nasze forum sie powieksza


Też się cieszę Very Happy. Fajnie, że jest jakieś miejsce (oprócz polskiego forum, na stronie, która pojawia się i znika Wink ), gdzie można sobie porozmawiać z ludźmi, którzy kochają Green Day Smile .
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 39
Gender: Female
Posts: 4885
April 14th, 2005 at 11:41am
Witam wszystkie zielone ćwiry!!! Very Happy ...a nie mówiłam...rozkręćmy ten sklepik Wink ;P
Bo coraz więcej nas tu... Very Happy
Sass
Geek
Sass
Age: -
Gender: -
Posts: 183
April 14th, 2005 at 12:41pm
jeeeeeeee....ja tez się cieszę, ze coraz więcej nas tu Very Happy o polskim forum na greenday,art już się nie wypowiadam, bo to tylko strata czasu Wink


doro:
ja mam na imie dorota ale wiekszosc znajomych mowi na mnie doro. mam 17 lat no imieszkam w polsce a dokladniej w minsku mazowieckim to jest mniej wiecej 40km od warszawy na wschod


ja mam 2 kumpele Doroty i na obydwie mówię Doris Very Happy jakoś tak mi się podoba Very Happy one również nie protestują, więc chyba jest ok Wink
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
April 15th, 2005 at 07:29am
Quote
ja mam 2 kumpele Doroty i na obydwie mówię Doris

tak na mnie mowili w 1-3... teraz sie bije zeby mnie nie nazywali dolores ani dorothy :[
Sass
Geek
Sass
Age: -
Gender: -
Posts: 183
April 15th, 2005 at 12:50pm
Eliseth:
Quote
ja mam 2 kumpele Doroty i na obydwie mówię Doris

tak na mnie mowili w 1-3... teraz sie bije zeby mnie nie nazywali dolores ani dorothy :[


Very HappyVery HappyVery Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 16th, 2005 at 02:20pm
Na moją kumpelę w liceum - też Dorotę - mówili Dori, Dorpio albo... Kaczka Wink
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 16th, 2005 at 02:20pm
Aha - no i czasem też Doti Very Happy
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 39
Gender: Female
Posts: 4885
April 16th, 2005 at 05:20pm
A ja mam pytanko... ILE OSÓB TU WŁAŚCIWIE ZAGLĄDA??
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 16th, 2005 at 06:00pm
alexxx:
A ja mam pytanko... ILE OSÓB TU WŁAŚCIWIE ZAGLĄDA??

Z tego, co widzę niewiele jakoś Confused
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
April 16th, 2005 at 06:25pm
Extraordinary_Tunia:
alexxx:
A ja mam pytanko... ILE OSÓB TU WŁAŚCIWIE ZAGLĄDA??

Z tego, co widzę niewiele jakoś Confused

Oj nie jest źle ;P Jak forum na greenday.art.pl działało to tu było jeszcze puściej niż teraz... poprostu to forum tylko dla wybranych - komu było dane tu trafić, ten tu trafił Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 16th, 2005 at 06:26pm
lidocaine:
Extraordinary_Tunia:
alexxx:
A ja mam pytanko... ILE OSÓB TU WŁAŚCIWIE ZAGLĄDA??

Z tego, co widzę niewiele jakoś Confused

Oj nie jest źle ;P Jak forum na greenday.art.pl działało to tu było jeszcze puściej niż teraz... poprostu to forum tylko dla wybranych - komu było dane tu trafić, ten tu trafił Very Happy

Dlatego właśnie należy je rozsławić Wink
Sass
Geek
Sass
Age: -
Gender: -
Posts: 183
April 17th, 2005 at 10:29am
Extraordinary_Tunia:
lidocaine:
Extraordinary_Tunia:
alexxx:
A ja mam pytanko... ILE OSÓB TU WŁAŚCIWIE ZAGLĄDA??

Z tego, co widzę niewiele jakoś Confused

Oj nie jest źle ;P Jak forum na greenday.art.pl działało to tu było jeszcze puściej niż teraz... poprostu to forum tylko dla wybranych - komu było dane tu trafić, ten tu trafił Very Happy

Dlatego właśnie należy je rozsławić Wink

no właśnie Very Happy może zrobimy transparenty i wyjdziemy na ulicę ??Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 17th, 2005 at 11:20am
Trochę bym przyhamowała z tą ulicą Wink (żart), ale naprawdę coś trzebaby zrobić Very Happy
Register