Troche o ciebie..

AuthorMessage
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
April 17th, 2005 at 11:23am
sami przyjda jak zobaczą że tu sie coś dzieje a ludzie sie nie bluzgają za to że im nie pasuje co ktos inny napisał ...
fermented salmonella
Geek
fermented salmonella
Age: 35
Gender: Female
Posts: 356
April 23rd, 2005 at 12:50pm
tu panuje po prostu harmonia Cool i zeby jej nie burzyc napisze cos o sobie:
jestem tu od godziny Very Happy mam 16 lat. green day zdazylam pokochac przed american idiot, moj ulubiony album to Nimrod, a najpiekniejszy dzien mojego zycia to byl koncert green day w düsseldorfie.
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
April 25th, 2005 at 03:19pm
byłaś w Dusseldorfie <ociera łezkę spływającą po policzku>
fermented salmonella
Geek
fermented salmonella
Age: 35
Gender: Female
Posts: 356
April 26th, 2005 at 10:24am
alexxx:
byłaś w Dusseldorfie <ociera łezkę spływającą po policzku>


bardziej sie na katowice ciesze ;] tam musialam gadac po niemiecku i jak cos krzyczalam podczas koncertu to po niemiecku i czulam sie jak zdrajca narodowy... a poza tym polscy fani sa lepsi! Wink
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
April 26th, 2005 at 11:37am
czy ja wiem Neutral ja na mistrzostwach świata w piłce noznej (Niemcy vs. Brazylia grali) byłam w Wuppertalu i ogladałam mecz na telebimie ... przed wyjściem się w barwy narodowe Brazylii wymalowałam <:F> na buźce i po polsku dopnigowałam ... i żyję Wink
greenfanka
Geek
greenfanka
Age: -
Gender: -
Posts: 151
May 3rd, 2005 at 10:25am
Mam na imie Justyna i mieszkam w Gdansku ( chyba kazdy wie gdzie to jest Razz) ... mam 15 lat. Green Day slucham od dwoch lat. Najlepiej podobaja mi sie album "Warning" i "Nimrod". Ucze sie gry na gitarze ... i planuje nauke gry na perkusji.
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
May 3rd, 2005 at 10:43am
Witam witam Very Happy następną przedstawicielkę płci pięknej Wink i zapraszam do przyłÃ³ączenia sie do wielkiego spamowania hihi Wink
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 3rd, 2005 at 11:01am
taa - wielkie spamowanie... uroki tego forum Very Happy No i oczywiście nic nieznaczące posty też się do tego zaliczają Mr. Green
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 3rd, 2005 at 11:08am
kochamy nic nie wnoszace posty Very Happy zakladamy fanclub?? Mr. Green
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 3rd, 2005 at 11:23am
jestem za Mr. Green
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
May 3rd, 2005 at 01:29pm
oki Smile co jak gdzie :> chat? gg? mówie tylko kiedy i jak Very Happy
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 3rd, 2005 at 02:58pm
nic nie wnoszące posty mają swój specyficzny urok Wink

proponuję stworzyć status naszego klubu, kto zaczyna? :>
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 3rd, 2005 at 05:14pm
LittleSister:
nic nie wnoszące posty mają swój specyficzny urok Wink

proponuję stworzyć status naszego klubu, kto zaczyna? :>

heh - w zeszłym półroczu mieliśmy zrobić statuty na wstęp do prawoznawstwa Very Happy - dostałam 20/20 Wink ("poza tym jestem skromnym człowiekiem" Razz) Jakby coś - służę pomocą Mr. Green
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 4th, 2005 at 09:26am
noo to zacznijcie ktoś Mr. Green
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 4th, 2005 at 09:56am
No to w takim razie Rozdział I - cdn. Mr. Green

Statut Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Miłośników Nic Niewnoszących Postów Mr. Green (inne propozycje nazwy stowarzyszenia? Wink )
Rozdział I
Status prawny, nazwa

§ 1
Nazwa Stowarzyszenia brzmi: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników Nic Niewnoszących Postów. W dalszych postanowieniach statutu zwane będzie Stowarzyszeniem.
§ 2
Stowarzyszenie jest zawiązane na czas nieograniczony. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników Nic Niewnoszących Postów działa na mocy ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (Dz. U. Nr 20, poz. 104, z późniejszymi zmianami) oraz niniejszego statutu.
§ 3
Stowarzyszenie jest apolitycznym, dobrowolnym, samorządowym i trwałym zrzeszeniem o celach niezarobkowych. Szanuje indywidualne prawo do własnych przekonań i poglądów. Wink
§ 4
Stowarzyszenie posiada osobowość prawną i jego nazwa jest prawnie zastrzeżona.
§ 5
Stowarzyszenie ma prawo używania pieczęci i odznak zgodnie z obowiązującymi przepisami. (jakieś propozycje co do pieczęci Very Happy ?)
§ 6
Stowarzyszenie ma prawo używania pieczęci i odznak zgodnie z obowiązującymi przepisami.
§ 7
Stowarzyszenie może działać na terenie innych państw z poszanowaniem tamtejszego prawa.
§ 8
Stowarzyszenie może należeć do innych krajowych i międzynarodowych organizacji o podobnych celach.
Sass
Geek
Sass
Age: -
Gender: -
Posts: 183
May 4th, 2005 at 12:27pm
Shocked Shocked Shocked jestes niezła....Very Happy btw. ja tez chce byc w Stowarzyszeniu...!!!!!
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
May 4th, 2005 at 12:31pm
moźna się przyłączyć że tak beszczelnie spytam ? ;P
Sass
Geek
Sass
Age: -
Gender: -
Posts: 183
May 4th, 2005 at 12:37pm
ja tu nie rządze, właściwie nikt tu nie rządzi bo tu anarchia jest, więc sie nie pytaj tylko właź!! RazzRazz
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
May 4th, 2005 at 01:04pm
a skoro takie buty to wchodze ;P
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 4th, 2005 at 01:34pm
proponuję paragraf 9. - Stowarzyszenie jest ogranizacją anarchistyczną nieposiadającą lidera, przywódcy, tudzież innej władzy.

10 - warunkiem przyłączenia się do STowarzyszenie jest opanowanie w stopniu zadowalającym umiejętności pisania nic niewnoszących postów

10.1 - umiejętność ta nie jest weryfikowana, z racji paragrafu 9.


kto napisze 11? Wink
Register