Troche o ciebie..

AuthorMessage
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
May 4th, 2005 at 01:40pm
SmileSmileSmile no to "włażę" (a może wykluczymy z niego facetów?? bo dzis mam taki humorek że bym ich wszystkich, po uprzedniej kastracji oczywiście, w kosmos wystrzeliła wrrr)
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
May 4th, 2005 at 01:42pm
oł !!! dajmy może jaszcze wzmianke o Green Day, żeby nam się tu jacyś "niewierni" nie dołączyli Wink
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 4th, 2005 at 01:56pm
Quote
Szanuje indywidualne prawo do własnych przekonań i poglądów.

szanuje? :>
Quote
jego nazwa jest prawnie zastrzeżona.

a jest? Shocked
Quote
§ 5
Stowarzyszenie ma prawo używania pieczęci i odznak zgodnie z obowiązującymi przepisami. (jakieś propozycje co do pieczęci ?)
§ 6
Stowarzyszenie ma prawo używania pieczęci i odznak zgodnie z obowiązującymi przepisami.

5 i 6 taka sama?
Quote
Stowarzyszenie jest ogranizacją anarchistyczną nieposiadającą lidera, przywódcy, tudzież innej władzy.

moze lepiej demokracja...?
Quote
10.1 - umiejętność ta nie jest weryfikowana, z racji paragrafu 9.

a moze jednak lepiej powolac cos co by sprawdzalo?
Quote
a może wykluczymy z niego facetów?? bo dzis mam taki humorek że bym ich wszystkich, po uprzedniej kastracji oczywiście, w kosmos wystrzeliła

i tak tu na razie zadnego nie ma a niektorzy sa spoko... a moze my wszystkie bedziemy tworzyc zarzad glowny i jak ktos nowy bedzie chcial dolaczyc to bedzie musial do nas i my decydujemy czy jego posty sa wystarczajaco nic niewnoszace? Wink
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
May 4th, 2005 at 02:01pm
no to ogłośmy sie zarządem póki jeszcze nikt nam sie nie napatolił buhehe
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 4th, 2005 at 02:13pm
to kto sie wpisuje do zarzadu??
1.Eliseth Mr. Green
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 4th, 2005 at 02:18pm
wiecie co, zacytuję wam (niedokładnie bo z pamięci, ale zawsze) Pratchetta.

"(...) i z całą pewnością nie miały żadnych przywódczyń.
Babcia W. była najbardziej szanowaną ze wszystkich przywódczyń, których nie miały".

tak mi to tu pasuje Very Happy

ja też mogę być w zarządzie Wink
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 4th, 2005 at 03:17pm
No to w takim razie "Zarząd" anarchistycznego Stowarzyszenia Miłośników Nic Niewnoszących Postów będzie składał się z wszystkich podmiotów, które złożą wpis na liście zamieszczonej na stronie polskiego forum GSB do piątku 6 maja bieżącego roku do godziny 24.00. Po tej godzinie lista zostanie zamknięta bez możliwości odwołania się (czytałam dziś Regulamin Sejmu, więc to takie skrzywienie Wink ) Mr. Green
Ja wpisuję się pierwsza Very Happy

Marta Wodzikowska

Załącznik:
Członkinię Eliseth uznaje się za zwolnioną z obowiązku złożenia ww. podpisu i automatycznie wpisuje się na tę listę Mr. Green
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 4th, 2005 at 03:37pm
Sass:
Shocked Shocked Shocked jestes niezła....Very Happy

dziękuję bardzo :]
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 4th, 2005 at 03:58pm
Po zapoznaniu się z Waszymi uwagami dokonałam porawek naszego statutu, a właściwei jego rozdziału pierwszego Very Happy

Statut Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Miłośników Nic Niewnoszących Postów Mr. Green
Rozdział I
Status prawny, nazwa

§ 1
Nazwa Stowarzyszenia brzmi: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników Nic Niewnoszących Postów. W dalszych postanowieniach statutu zwane będzie Stowarzyszeniem.
§ 2
Stowarzyszenie jest zawiązane na czas nieograniczony. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Miłośników Nic Niewnoszących Postów działa na mocy ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. Prawo o stowarzyszeniach (Dz. U. Nr 20, poz. 104, z późniejszymi zmianami) oraz niniejszego statutu.
§ 3
Stowarzyszenie jest apolitycznym, dobrowolnym, samorządowym i trwałym zrzeszeniem o celach niezarobkowych. Szanuje indywidualne prawo do własnych przekonań i poglądów. Wink
§ 4
Stowarzyszenie posiada osobowość prawną i jego nazwa jest prawnie zastrzeżona. (a jak Mr. Green)
§ 5
Stowarzyszenie ma prawo używania pieczęci i odznak zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wzór pieczęci ustalają przepisy innej uchwały.
§ 6
Stowarzyszenie może działać na terenie innych państw z poszanowaniem tamtejszego prawa. Wink
§ 7
Stowarzyszenie może należeć do innych krajowych i międzynarodowych organizacji o podobnych celach.
§ 8
Stowarzyszenie jest ogranizacją anarchistyczną nie posiadającą lidera, przywódcy, tudzież innych organów, które mogłyby przyczynić się do oganiczeń praw zawartych w paragrafie trzecim zdanie drugie.
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 4th, 2005 at 04:06pm
mam dziś wenę, więc zabrałam się do rozdziału II Very Happy.

Rozdział II
Siedziba i teren działania
§ 9

Stowarzyszenie nie posiada oficjalnej siedziby. Za siedzibę Stowarzyszenia uzanaje się miejsca zamieszkania osób-członków Zarządu, którego skład utalony jest innymi przepisami. Very Happy
§ 10
Terenem działania Stowarzyszenia jest każdy obszar, na którym przebywają osoby-członkowie Zarządu Stowarzyszenia oraz inne osoby, które przyłączyły się do Stowarzyszenia po upływie terminu ustalonego innymi przepisami, zamieszczonymi na polskim forum GSB.
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 4th, 2005 at 04:19pm
Rozdział III
Cele i sposoby działania
§ 11

Celem Stowarzyszenia jest w szczególności:
1)pomaganie członkom w realizowaniu się w rolach społecznych, (nie wiem jak, ale fajnie brzmi Wink )
2)rozwój świadomości społecznej,
....
dopisujcie Wasze celeVery Happy

§ 12
Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez:
1)doradztwo,
2) tworzenie niec nie wnoszących, bezsensownych postów
3)prowadzenie działalności informacyjnej
4)prowadzenie badań Wink
5)organizowanie spotkań koleżeńskich, Cool
6) prowadzenie kursów piasania postów, o których mowa w paragrafie dwunastym, liczba druga

...;
dopisujcie Wasze sposoby realizacjie cełow Smile

Wszystkie zostaną uwzględnione w kolejnej aktualizacji statutu Very Happy
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 5th, 2005 at 07:09am
kurde tworzymy historie <ociera łze wzruszenia>
Quote
Wzór pieczęci ustalają przepisy innej uchwały

kto ma talent plastyczny?
Quote
5) organizowanie spotkań koleżeńskich,

to mi siem podoba Cigara
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 5th, 2005 at 09:41am
Eliseth:
kurde tworzymy historie <ociera łze wzruszenia>

no ba Very Happy Jesteśmy pierwszym w historii forum ze statutem - co prawda niedokończonym, ale prawie 3 rozdziały już są Very Happy Później popracuję na kolejnymi, bo wg ustawy trochę ich jeszcze jest m.in. ten o członkostwie Wink
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 5th, 2005 at 10:03am
co bysmy bez ciebie zrobili Extraordinary_Tunia... :*
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 5th, 2005 at 10:12am
Eliseth:
co bysmy bez ciebie zrobili Extraordinary_Tunia... :*

oj nie wiem nie wiem Wink
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 5th, 2005 at 02:14pm
ja też chcę do zarządu, ja też, ja teeeeeż Very Happy *rozwrzeszczane małe dziecko ;P* i będę tworzyć historieeee, będę tworzyć histooorię (super, ale mam dzisiaj wesoły nastrój... ;P)


Tunia, zostań naszym sekretarzem a przy tym reprezentantem i osobowością prawną Very Happy, czy jak to się tam zwie Wink

ja mam jeszcze jeden cel do naszej listy: kreować pozytywny wizerunek naszej narodowości jako ludzi bezpośrednich i obdarzonych inteligentnym poczuciem humoru <rotfl> wśród innych polskojęzycznych fanów GD
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 6th, 2005 at 08:53am
LittleSister:
ja też chcę do zarządu, ja też, ja teeeeeż Very Happy *rozwrzeszczane małe dziecko ;P* i będę tworzyć historieeee, będę tworzyć histooorię (super, ale mam dzisiaj wesoły nastrój... ;P)


Tunia, zostań naszym sekretarzem a przy tym reprezentantem i osobowością prawną Very Happy, czy jak to się tam zwie Wink

ja mam jeszcze jeden cel do naszej listy: kreować pozytywny wizerunek naszej narodowości jako ludzi bezpośrednich i obdarzonych inteligentnym poczuciem humoru <rotfl> wśród innych polskojęzycznych fanów GD


Ależ oczywiście, że trafisz do Zarządu Very Happy Nie ma sprawy - mogę zostać sekretarzem Wink, a reprezentantkami jesteśmy my wszystkie Very Happy. Co do osoby prawnej - to heh sprawa bardziej się komplikuje Wink, bo to jednostka organizacyjna posiadająca zdolność do nabywania praw i obowiązków w obrocie cywilno-prawnym (Niesioł nas przeszkolił Wink ), czyli zorganizowana prawnie forma aktywności ludzkiej mająca charakter normatywny i przysługująca tylko wówczas, gdy prawo taką osobowość przyznaje Mr. Green - powiedzmy, że nam przyznało Very Happy Very Happy Very Happy Jej - gorączka trzyma mnie chyba od przedwczoraj, bo zaczynam bełkotać Wink
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 6th, 2005 at 09:02am
Extraodrinary_Tunia:
bo to jednostka organizacyjna posiadająca zdolność do nabywania praw i obowiązków w obrocie cywilno-prawnym

mozesz jeszcze raz? ale powoli i po polskiemu... takie male glupie dzieci jak ja nie rozumieja Sad
Extraordinary_Tunia:
zyli zorganizowana prawnie forma aktywności ludzkiej mająca charakter normatywny i przysługująca tylko wówczas, gdy prawo taką osobowość przyznaje

jak wyzej....
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 6th, 2005 at 09:47am
Eliseth:
Extraodrinary_Tunia:
bo to jednostka organizacyjna posiadająca zdolność do nabywania praw i obowiązków w obrocie cywilno-prawnym

mozesz jeszcze raz? ale powoli i po polskiemu... takie male glupie dzieci jak ja nie rozumieja Sad
Extraordinary_Tunia:
zyli zorganizowana prawnie forma aktywności ludzkiej mająca charakter normatywny i przysługująca tylko wówczas, gdy prawo taką osobowość przyznaje

jak wyzej....

osobowość prawną można uzyskać tylko wtedy, gdy prawo o tym wyraźnie mówi, czyli kiedy jest o tym jakiś akt; trzeba robić wszystko zgodnie z ustawą; taka jednostka może robić wszystko, co jej się podoba - zawierać umowy itd. byle tylko zgodnie z prawem Very Happy
Ale może nie zagłębiajmy się w te prawne zawiłości Wink tylkodalej twórzmy hostorię Wink
Btw. Przed chwilką dosłownie ma MTV był GD Very Happy (relacja z Australii)
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 6th, 2005 at 09:53am
coś ciekawego w tej australii? co to w ogóle było? i kluczowe pytanie: KIEDY POWTÓRKA? Mr. Green
Register