Ogloszenia drobne

AuthorMessage
zielooona
King For A Couple Of Days
zielooona
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2216
February 21st, 2008 at 03:43pm
grozisz mi? Razz
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
February 21st, 2008 at 03:47pm
a zebys wiedziala! nie wysmiewa sie Oli, nie kpi z niej, nie obraza! zero szacunku!:p
zielooona
King For A Couple Of Days
zielooona
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2216
February 21st, 2008 at 04:03pm
nie opowiadala ci Lidzia co sie z nia stalo jak fikala za bardzo? Mr. Green
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
February 21st, 2008 at 04:09pm
..................... phi
zielooona
King For A Couple Of Days
zielooona
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2216
February 21st, 2008 at 04:16pm
Lidziu nie wolno zapominac o przeszlosci xD zwlaszcza tak pieknej Razz
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
February 21st, 2008 at 04:20pm
jestem starsza!:p jafikam? nie fikam, ja bronie mojej rodziny, z ktorej kpisz!:p
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
February 21st, 2008 at 04:21pm
bylam mloda i niedoswiadczona, teraz role by sie odwrocily jak juz ;p
zielooona
King For A Couple Of Days
zielooona
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2216
February 21st, 2008 at 04:23pm
wybacz mju ale nie przepadam za dziecmi xD
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
February 28th, 2008 at 04:14pm
to sobie nie przepadaj,ale szacunek do aniola!;p
zielooona
King For A Couple Of Days
zielooona
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2216
March 1st, 2008 at 12:46pm
Crying or Very sad
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
March 23rd, 2008 at 05:52pm
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
March 23rd, 2008 at 05:58pm
fakt, wesolych
klik
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
March 25th, 2008 at 06:03am
i po wesloych ;p
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
March 26th, 2008 at 03:54pm
Tuniu, mam pytanie apropo studiów. Jak to wyglda z ta cala rekrutacja? Bo kazda uczelnia podaje jakis okreslony limit przyjec, ale czy zawsze sie tego trzymaja?
Bo znalazlem fajny kierunek, wiem na ile mniej wiecej jestem w stanie napisac ta matyure, ale nagle pojawia sie przelicznik ze wszystko co zdane podstawowo mam pomnozyc przez 0.7 i punkty mi uciekaja.
powiedz jakies slowo ktore mnie wesprze, bo ja juz glupieje. chyba popadne w depresje i zaczne sie ciac...
chce isc na dzienne, ale coraz bardziej watpie w to czy mi sie uda.
powiedz mi tylko czy rzeczywiscie jest tak trudno dostac sie na jakis kierunek, czy to wszystko wyglada tak skomplikowanie?
aha i jeszcze jedno. Lidka! jak to jest przy rekturacji? po uwage biora tylko jezyk i ten przedmiot wybrany? po co wiec zdaje sie polski pisemny? czy po co nam ustny polski i angielski? bo ja juz nie rozumiem ;/
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
March 26th, 2008 at 04:09pm
w ogole te wymysly co TRZEBA zdawac a czego nie sa dla mnie durne :] kazdy powinien zdawac to, co jest mu potrzebne... np przez te ich cholerne ustalenia musze zdawac matme, bo dwoch obcych nie moge w 3 glownych przedmiotach miec :]

hmm po co ustny polski to nie mam pojecia ;p ustny angielski potrzebny jest na niektore kierunki [np. na mojej norweskiej ;p ] .. to co biora pod uwage zalezy oczywiscie od kierunku na jaki chcesz zlozyc papiery, na moich jest to przewaznie polski i angielski - u ciebie to nie wiem.

ja za to nie mam pojecia jak wyglada skladanie papierow, kiedy to zrobic i kuzwa nic juz nie wiem Neutral tylko za co mam punkty...
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
March 27th, 2008 at 03:57pm
chippendales:
Tuniu, mam pytanie apropo studiów. Jak to wyglda z ta cala rekrutacja? Bo kazda uczelnia podaje jakis okreslony limit przyjec, ale czy zawsze sie tego trzymaja?
Bo znalazlem fajny kierunek, wiem na ile mniej wiecej jestem w stanie napisac ta matyure, ale nagle pojawia sie przelicznik ze wszystko co zdane podstawowo mam pomnozyc przez 0.7 i punkty mi uciekaja.
powiedz jakies slowo ktore mnie wesprze, bo ja juz glupieje. chyba popadne w depresje i zaczne sie ciac...
chce isc na dzienne, ale coraz bardziej watpie w to czy mi sie uda.
powiedz mi tylko czy rzeczywiscie jest tak trudno dostac sie na jakis kierunek, czy to wszystko wyglada tak skomplikowanie?
aha i jeszcze jedno. Lidka! jak to jest przy rekturacji? po uwage biora tylko jezyk i ten przedmiot wybrany? po co wiec zdaje sie polski pisemny? czy po co nam ustny polski i angielski? bo ja juz nie rozumiem ;/

Ogolnie, hani, nie ma co sie ciac Wink.
Ja jeszcze jestem ze starego systemu i u nas w wiekszosci byly egzaminy wstepne na studia (a na maturze zdawac mozna bylo nawet przedmioty nie zwiazane z kierunkiem przyszlych studiow, powiedzmy - ktos zdawal na medycyne, a mial mature z historii.) Za przedmioty liczace sie do danego kierunku byly punkty. Punkty + wynik z egzaminu wstepnego desydowaly w sumie o tym, czy ktos sie dostal. Teraz macie podobnie - uczelnie na niektore kierunki nadal organizuja egzaminy wtepne, macie przeliczniki, przez ktore mnozycie wymagana oceny. Tyle tylko, ze u Was generalnie trzeba zdawac na maturze przedmioty pod katem przyszlego kierunku studiow.
Na uczelniach zawsze jest okreslony limit miejsc, czyli ile uczenia chce przyjac studentow na dany kierunek. Po zakonczonej rekrutacji idziesz sprawdzic, czy mescisz sie w lilicie przyjetych. Jesli sie nie uda, to nie ma sie co lamac. Powiedzmy limit to 200 osob, a Ty na liscie jestes 211. Wszystkie osoby od 201 wzwyz to tzw. rezerwowi. Jesli zrezygnuje odpowiednia ilosc osob (w tym przypadku np. 12), to automatycznie wchodzisz na liste przyjetych. Generalnie uczelnie trzymaja sie wyznaczonego limitu.
O tym, czy trudno dostac sie na jakis kierunek decyduje glownie jego popularnosc. Wiadomo, ze trudniej dostac sie tam, gdzie jest 30 osob na 1 miejsce, niz tam, gdzie jest ich tylko 5. Poza tym "ranga" danej uczelni - do prywatnych zazwyczaj latwiej sie dostac niz na uczelnie publiczna, ale to tez nie jest regula (nie mowie tez, ze uczelnie prywatne, to jakies dno, bo niektore z nich sa naprawde fajne).
Jesli chodzi o skladanie papierow, to kazda uczelnia ma wyznaczony termin rekrutacji i wykaz dokumentow, ktore nalezy dostarczyc. Najlepiej looknac sobie na stronie glownej Wink.
To wszystko strasznie wyglada, ale w rzeczywistosci nie jest tak zle Wink. Idzie niz demograficzny, wiec uczelnie bija sie o studentow Wink.
Na pewno sobie poradzicie i wszystko bedzie cacy Smile
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
March 28th, 2008 at 09:18am
miejmy nadzieje ze licea o przyszlych licealistow tez Laughing
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
March 28th, 2008 at 09:24am
a ja nie wiem czy sie cieszyc, ze jeszcze rok do matury, czy plakac, ze juz tylko rok do matury Very Happy
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
March 28th, 2008 at 02:40pm
a co ja mam powiedziec...? jeszcze tylko niecaly miesiac mam do testow!!!

lmfao nic nie napisze i bedzie!
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
March 28th, 2008 at 03:59pm
tez mam rok do matury i smutno mi ,ze jeszcze tak dluugo ;p chcialabym juz miec to z glowy i juz studiowac mrr ;p
ale no coz, ja np. na dziennikarstwo musze matme.. znaczy, jak jakiegos przedm. nie zdaje z tych co kaza to rozm.kwalifikacyjna, a ze na dziennikarstwo i tak jest obowiazkowa to mam problem z glowy Very Happy
Register