PoKaSh sFfOjOm mHrOcZnOm tFfAsh =)

AuthorMessage
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
August 24th, 2007 at 09:22am
banan:
Hmmm przyznam się, że nie wiem zbyt wiele o emo. Obecnie społeczeństwo tworzy wizerunek emo jako czegoś nad czym należy się poużalać i uznać, że to śmieszne. Ale mimo wszystko dla mnie emo to coś, co powstało po prostu z nudy. Nie widzę w tym nic ciekawego ani oryginalnego. Odnośnie Twojej definicji... jestem wrażliwa, może nawet przesadnie, romantyczna, szalona i nie ukrywam tego kim jestem. Ale nie czuję potrzeby należenia do jakiejkolwiek subkultury. Jesteś wrażliwa i romantyczna ? ok, jesteś sobą. Ale po grzyba wiązać to z jakąkolwiek subkulturą ?
Subkultura odznacza się czymś oryginalnym, a Twoja definicja emo to opis zwykłego człowieka.


Wiesz jeśli dla ciebie to co napisałam oznacza zwykłego człowieka to znaczy ze masz dużo szczęścia.Ja takich ludzi znalazłam dopiero w emo...A to że jestem po prostu sobą...Ja tego bym o sobie nie powiedziała. Z każdego kółka znajomych na chama mnie "wyjebywali" bo nie pasował im mój sposób myślenia. I zaczęłam udawać.
Przed ludźmi emo nie musiałam i dlatego jestem emo. Moze dlatego ty nie masz potrzeby bycia w subkulturze,bo inni cię akceptują taką jaka jesteś.
Społeczeństwo ma głupi , ugruntowany przez pozerów stosunek do emo...Sama jak widze takie mHroczne,obwieszone czachami i tonami biżuterii postacie to mam ochotę się nad nimi poużalać i uznaje ich za śmiesznych-ba chwilami mam ochotę ich walnąć-bo przez takie lale/lalusiów ludzie myślą o emo jak myślą.Ale NIE WSZYSCY są tacy podkreślam, pozerowaci. I itych nie-pozerów nie należy uznawać za śmiesznych i użalać się nad nimi.
Emo powstało w latach 80. według mnie nie z nudy, tylko z potrzeby czegoś innego.Więc jak widać taki nowy twór to nie jest.

No może trochę to chaotyczne ale jest.
no co?
Falling In Love With The Board
no co?
Age: -
Gender: Female
Posts: 5078
August 24th, 2007 at 10:55am
ech... niedowierzając, że emo powstało w latach 80. sprawdziłam to w wikipedii Retard i okazało się, że faktycznie, powstało w latach 80., ale to nie jest to samo emo o którym piszesz Hysterio, bo to jest "nowe emo", nie mające nic wspólnego z tym z lat 80.

"Około i po 2000 roku wykreowano nowe znaczenie emo,które nie ma żadnego powiązania z muzyką emo lat 80. Prezentowana została nowa scena "mody emo", niejako podobnej do stylu goth, której stereotypem jest płacz, samookaleczanie,a słowa "emo" i "screamo" są beztrosko używane dla zespołów pop-punk, rock, oraz metalcore. Nastąpiło to w wyniku nagłośnienia przez media, magazyny, oraz Internet. Czasami określane jako "popcore", "emobop", "mall emo", "fake screamo", przez ludzi słuchających "real emo", żadne z tych zespołów nie wykazują podobieństwa do prawdziwego emo/screamo, i nie mają z nimi nic wspólnego. Ludzie podający się za członków subkultury "emo" charakteryzują się przede wszystkim sztuczną wrażliwością i twierdzeniem, iż są niezrozumieni przez świat."
Wikipedia Retard
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
August 24th, 2007 at 11:07am
heh wiecie co jest najśmieszniejsze? Very Happy
jakby po kolei zapytać każdego, który się uważa za członka danej subkultury to pozerów za Chiny Ludowe nie znajdziesz.... Very Happy
a tu nagle się okazuje, że tyle ich po świecie łazi....
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
August 24th, 2007 at 11:20am
no bo tak....
No co ?(jak ty masz na imie???) Ja wiem że to ma mało wspólnego ale np. Funeral For A Friend (według tego co wiem) należy do starego screamo(ale teraz zmieniło się na gorsze).Podobnie jak A Static Lullaby-dlatego ma mało fanów.
Nie twierdze że jestem nierozumiana przez świat i uważam sztuczną wrażliwość za jedną z najgorszych cech. Tacy są pozerzy. Niby taki wrażliwy,ale jak jego naj przyjaciela obrażają on nic nie wie, nie słyszy. Znam taki przypadek. To na co jest teraz boom to jakiś twór nawet nie zasługujący na miano emo-popu.
A jak, pewnie że w każdej grupie są pozerzy a jak sobie nie zdajesz z tego sprawy to sam nim jesteś(zazwyczaj). Zależy to też od stopnia zżycia danej grupy.
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
August 24th, 2007 at 11:32am
moim zdaniem jak wszędzie widzisz pozerów to sam nim jesteś ;]
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
August 24th, 2007 at 11:36am
lmfao
no co?
Falling In Love With The Board
no co?
Age: -
Gender: Female
Posts: 5078
August 24th, 2007 at 11:54am
sasasa lmfao
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
August 24th, 2007 at 12:33pm
mrau, ale podsumowanie lmfao
ja tam, jak banan do żadnej subkultury nie należę i dobrze mi z tym Very Happy Hysteria, czy ty chociaz10% z tego co do ciebie mowimy rozumiesz? bo jak widze powyzej to nie za bardzo..
najbardziej mnie wkurza w emo ze "ich" są paski, kropki (które uwielbiam mrr, lata 30te uwielbiam <3 jak cały XXw. chyba Very Happy) i szachownica,która jest symbolem ska, a czy któreś te EMO wie czym to jest?
kiedyś lidzia znalazła stronę tych PRAWDZIWYCH 'emo', takich w stylu lat 80. wlasnie, zadnego zespolu nie znalysmy, zADNEGO., nawet na ang. wikipedii mcr i te inne pisze,ze nie są emo, tylko z tego nowego stylu czerpią, zresztą smieszne bo powstali dopiero,jak moda na emo wrocila.. no poza fob, ktory byl zespolem pop punkowym z normalnym wygladem,a teraz jak dziwolągi wyglądają i się zachowują (ach te ich dance, dance Very Happy). ludzie mysla,ze jak sie poubieraja jakos, uczesza to beda tym emo, ale kuzwa, nie ma czegos takiego, jak emo. to nawet, jak pisze na nonsensopedii, powstalo z nudow po prostu, bo moda na innosc sie zrobila ...
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
August 24th, 2007 at 12:38pm
oooo nie ! kropki nie są emo i już ! też koocham krooopki Very Happy
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
August 24th, 2007 at 12:43pm
kropki, paski, szachownicza, a nawet trampki (Neutral)! to wszystko jest teraz EMO Retard lmfao

do tej pory to dla moich super znajomych było blogo27mowe ! Laughing
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
August 24th, 2007 at 12:44pm
toć ja wiem, ale tak gadają !:p kropki emo, jak jakąś spinkę z dziecinstwa zalozysz (moja kochana żółta w czerw. kropki z żółtą pszczółkąWink to też emo, vansy są emo, paski są emo, pasek z cwiekami emo, trampki emo, kuzwa wszystko emo.
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
August 24th, 2007 at 12:52pm
nawet bociany są emo !

jak ktoś mi powie ze banany tez są emo to wykastruje.
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
August 24th, 2007 at 12:54pm
banana wykastrujesz?Very Happy z tej długiej cienkiej czarnej koncowki? lmfao
przecież jesteś emo! na moim gg nawet to widac!
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
August 24th, 2007 at 01:46pm
no fakt przecież od wczoraj jestem legalny emo pozer ! lmfao

ja jestem damski banan, nie mam co kastrować Retard
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
August 24th, 2007 at 01:47pm
O Boże... Dajcie sobie spokój ok?
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
August 24th, 2007 at 01:48pm
? będziemy rozmawiac o czym chcemy, ok ?

to banany mają podział płci?!Surprised
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
August 24th, 2007 at 01:51pm
ODCHODZĘ----*spodziewa się wybuchu radośći na forum*
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
August 24th, 2007 at 01:54pm
NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
August 24th, 2007 at 01:54pm
TAK!!!!
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
August 24th, 2007 at 01:55pm
HysteriaCatherine:
ODCHODZĘ----*spodziewa się wybuchu radośći na forum*

do czego ja doprowadziłam!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Register