7.06.2005

AuthorMessage
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
June 12th, 2005 at 05:11am
LittleSister:
najlepiej zaplanujmy cały koncert, a potem tylko ich poinformujemy Mr. Green


no to może w Wyrzysku... skoro kiedyś juz tu byli Wink
no i nocleg macie załatwiony Very Happy
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
June 12th, 2005 at 05:14am
alexxx:
LittleSister:
najlepiej zaplanujmy cały koncert, a potem tylko ich poinformujemy Mr. Green


no to może w Wyrzysku... skoro kiedyś juz tu byli Wink
no i nocleg macie załatwiony Very Happy

yy, no dobra, czas się przyznać do niewiedzy... gdzie to jest? Mr. Green (pardon Embarassed )
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
June 12th, 2005 at 05:24am
LittleSister:
porandojin:
ja do berlina mam 2godz samochodem.....problem w tym ze nie wiem czy green day tam bedzie!!!


*zazdrosna* ;P

eechh... mnie i tak rodzice nie puściliby pewnie do berlina... a nawet jesli, to nie wiem ile by wyszly koszta transportu, jak myslicie? no i w ogole czy chlopaki tam zagraja Very Happy a co jest jeszcze w planach?


Z Poznania to będa jakieś dobre 2 godzinki... i 90 zł (tak mi się wydaje bo kiedys sie dowiadywałam...) a w grupie możnaby pokombinować i koszty nieco obnizyć, czyli: dojechać do granicy a tam kupić jakiś "wochenendeticket" lub taki grupowy (na pare osób są tańsze, można jeszcze zebrać ludzi na dworcu, jadących w tym samym kierunku, i dzieli się kasę na osoby...) i przesiąść się w pociagi Deutsche Bahn Wink
Więc dojazd do Berlina nie byłby aż takim wydatkiem, jedynie "przeżycie tam" tzn. bileciki do metra może i nie są drogie jeśli płaci sie w euro, jednak po przeliczeniu na złotóweczki trochę się może uzbierać Sad no i zakładam ze prowiant miałybyśmy w plecakach Wink
No... i zostałaby jeszcze kwestia rodziców oraz "siła wyższa" (czyt. KIEDY bo ja mam 2 miesiące praktyki w wakacje ;( )
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
June 12th, 2005 at 05:43am
alexxx:
LittleSister:
porandojin:
ja do berlina mam 2godz samochodem.....problem w tym ze nie wiem czy green day tam bedzie!!!


*zazdrosna* ;P

eechh... mnie i tak rodzice nie puściliby pewnie do berlina... a nawet jesli, to nie wiem ile by wyszly koszta transportu, jak myslicie? no i w ogole czy chlopaki tam zagraja Very Happy a co jest jeszcze w planach?


Z Poznania to będa jakieś dobre 2 godzinki... i 90 zł (tak mi się wydaje bo kiedys sie dowiadywałam...) a w grupie możnaby pokombinować i koszty nieco obnizyć, czyli: dojechać do granicy a tam kupić jakiś "wochenendeticket" lub taki grupowy (na pare osób są tańsze, można jeszcze zebrać ludzi na dworcu, jadących w tym samym kierunku, i dzieli się kasę na osoby...) i przesiąść się w pociagi Deutsche Bahn Wink
Więc dojazd do Berlina nie byłby aż takim wydatkiem, jedynie "przeżycie tam" tzn. bileciki do metra może i nie są drogie jeśli płaci sie w euro, jednak po przeliczeniu na złotóweczki trochę się może uzbierać Sad no i zakładam ze prowiant miałybyśmy w plecakach Wink
No... i zostałaby jeszcze kwestia rodziców oraz "siła wyższa" (czyt. KIEDY bo ja mam 2 miesiące praktyki w wakacje ;( )


Alexxx... ja wiem że jestem głupia i nie umiem liczyć Cool ale ile to wychodzi wszystko razem w sumie? tak mniej więcej? Wink
punolek
Geek
punolek
Age: -
Gender: -
Posts: 224
June 12th, 2005 at 10:13am
Extraordinary_Tunia:
LittleSister:
Extraordinary_Tunia:
LittleSister:
to jedziemy razem, Tunia? z ekipą trójmiejską? Mr. Green

jestem ZA Very Happy

tak teraz mysle, ze jakbym byla z wami, to moze bym uzyskala pozwolenie od rodzicow Mr. Green wzielabym jeszcze Age ze soba... Wink
tylko nie wiem jak tam pojedziemy Very Happy jak najtaniej ;P

autostopem!!!!!!!!!!!! Mr. Green Co do tego, czy rodzice by Ci pozwolili.. no wiesz agrumenty mówią same za siebie --> 5 osób w wieku 20 - 23 lata Very Happy Smile

Czy ja mam się czuć wykorzystywany ?? :>
Siema dziewczyny Very Happy
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
June 12th, 2005 at 10:32am
oh god, czyżby na nasze małe forum trafił pierwszy przedstawiciel płci przeciwnej? Party lmfao

nie, oczywiście że nie musisz czuć się wykorzystany Mr. Green... ale pojedziesz z nami do Berlina, nie? :>
jeśli oni tam rzeczywiście grają, to już zaczynam robić listę osób, od których mogę pożyczyć kasę ;P
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
June 12th, 2005 at 10:36am
ja tez sie z wami zabieram Cool kto mi pozyczy kase ktooooo?? nie ma chetnych? buuu bedzie ciezko
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
June 12th, 2005 at 10:38am
Eliseth:
ja tez sie z wami zabieram Cool kto mi pozyczy kase ktooooo?? nie ma chetnych? buuu bedzie ciezko


alexxx coś wspominała o 90 zł, ale nie wiem czy liczyła w jedną stronę czy dwie ;P zresztą jakbyśmy chcieli tam jechać (ja chcę Cool ), to trzeba by już zacząć się zastanawiać Wink
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
June 12th, 2005 at 10:39am
trzeba by zaczac starszych panstwa namawiac lmfao pomarzyc zawsze pieknie...
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 12th, 2005 at 11:15am
punolek:
Extraordinary_Tunia:
LittleSister:
Extraordinary_Tunia:
LittleSister:
to jedziemy razem, Tunia? z ekipą trójmiejską? Mr. Green

jestem ZA Very Happy

tak teraz mysle, ze jakbym byla z wami, to moze bym uzyskala pozwolenie od rodzicow Mr. Green wzielabym jeszcze Age ze soba... Wink
tylko nie wiem jak tam pojedziemy Very Happy jak najtaniej ;P

autostopem!!!!!!!!!!!! Mr. Green Co do tego, czy rodzice by Ci pozwolili.. no wiesz agrumenty mówią same za siebie --> 5 osób w wieku 20 - 23 lata Very Happy Smile

Czy ja mam się czuć wykorzystywany ?? :>
Siema dziewczyny Very Happy

cześć Przemuś, nasz Ty rodzynku Wink Very Happy Very Happy Very Happy Ależ oczywiście, że masz się czuć wykorzystywany Razz
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 12th, 2005 at 11:22am
little sister weszlam na twoj profil i zauwyzylam ze urodzilas sie 3 pazdziernika! TO TAK JAK JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko ze ja 7 wczesniej Cool Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 12th, 2005 at 11:25am
porandojin:
little sister weszlam na twoj profil i zauwyzylam ze urodzilas sie 3 pazdziernika! TO TAK JAK JA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko ze ja 7 wczesniej Cool Very Happy

ekhm ... Ja też z października Very Happy Very Happy Very Happy, tyle że 27 Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 12th, 2005 at 11:26am
pazdziernik rzadzi Very Happy Cheer:
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 12th, 2005 at 11:28am
porandojin:
pazdziernik rzadzi Very Happy Cheer:

Very Happy


nie chcę Was straszyć, ale chyba nici z naszego wyjazdu do Berlina :/ --> http://muzyka.onet.pl/mr,1111723,wiadomosci.html
Megan
Shoot Me, I'm A Newbie
Megan
Age: -
Gender: -
Posts: 59
June 12th, 2005 at 11:29am
ja tez się urodziłam w pażdzierniku tylko że 4 miesięce wcześniej Razz
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 12th, 2005 at 11:39am
Extraordinary_Tunia:
porandojin:
pazdziernik rzadzi Very Happy Cheer:

Very Happy


nie chcę Was straszyć, ale chyba nici z naszego wyjazdu do Berlina :/ --> http://muzyka.onet.pl/mr,1111723,wiadomosci.html


no wlasnie.... www.greenday.com podaje ze graja tam a www.live8live.com nic nie wspomina o green day............ja tego nie kpw Confused Sad
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
June 12th, 2005 at 11:40am
Extraordinary_Tunia:
porandojin:
pazdziernik rzadzi Very Happy Cheer:

Very Happy


nie chcę Was straszyć, ale chyba nici z naszego wyjazdu do Berlina :/ --> http://muzyka.onet.pl/mr,1111723,wiadomosci.html


ten news na greenday.com był chyba z 6 czerwca czy jakoś tak, a na onecie jest z 11 - czyli... Sad a może jednak coś się zmieni...
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 12th, 2005 at 11:43am
pozostaje tylko Pray Mr. Green
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 12th, 2005 at 11:45am
LittleSister:
Extraordinary_Tunia:
porandojin:
pazdziernik rzadzi Very Happy Cheer:

Very Happy


nie chcę Was straszyć, ale chyba nici z naszego wyjazdu do Berlina :/ --> http://muzyka.onet.pl/mr,1111723,wiadomosci.html


ten news na greenday.com był chyba z 6 czerwca czy jakoś tak, a na onecie jest z 11 - czyli... Sad a może jednak coś się zmieni...


tylko ze onet chyba tlumaczy newsy.....a na oficjalnej stronie koncertu nic nie jest wspomniane (tylko na grindejowskich).....ale nawet jesli by grali to 2, 3 piosenki tylko bo tego samego dnia graja w danii.... Confused
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 12th, 2005 at 11:46am
porandojin:
LittleSister:
Extraordinary_Tunia:
porandojin:
pazdziernik rzadzi Very Happy Cheer:

Very Happy


nie chcę Was straszyć, ale chyba nici z naszego wyjazdu do Berlina :/ --> http://muzyka.onet.pl/mr,1111723,wiadomosci.html


ten news na greenday.com był chyba z 6 czerwca czy jakoś tak, a na onecie jest z 11 - czyli... Sad a może jednak coś się zmieni...


tylko ze onet chyba tlumaczy newsy.....a na oficjalnej stronie koncertu nic nie jest wspomniane (tylko na grindejowskich).....ale nawet jesli by grali to 2, 3 piosenki tylko bo tego samego dnia graja w danii.... Confused

eeee po co im Roskilde Mr. Green, niech przyjeżdżają do Berlina Wink
Register