Jason White's pix

AuthorMessage
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
July 18th, 2005 at 06:52pm
Sad ja nie dam rady buuuuuu
zielooona
King For A Couple Of Days
zielooona
Age: 33
Gender: Female
Posts: 2216
July 18th, 2005 at 07:03pm
nie placz ja tez nie moge jechac na mysze Crying or Very sad

P.S.zdjecia dzejsona Cool sa
P.S.jak by moja mama zobaczyla to zdjecie GD to by byla zniesmaczona i by pewnie powiedziala ze Billie mnie zdradza ona mysli ze sie w nim zakochalam lmfao lmfao lmfao lmfao lmfao lmfao
P.S.a ja na jakiejs stronce czytalam ze Tre to Flank III lmfao
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
July 18th, 2005 at 07:10pm
moja mama mi co chwila gada jacy oni (nie tylko GD) sa brzydcy i jak mi sie moga tacy (?) podobac (???) itd lmfao
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
July 18th, 2005 at 07:18pm
Flank... też piknie Razz lmfao

moja babcia mówi że Tre wspaniale gra na perkusji (no o tym że porównuje Billiego do Charlie Chaplina przypominać nie bede lmfao ;P)

mama w sumie tylko Holiday i We're the champions w ich wykonaniu słucha i jest spokój - zero zbędnych komentarzy Retard
zielooona
King For A Couple Of Days
zielooona
Age: 33
Gender: Female
Posts: 2216
July 18th, 2005 at 07:20pm
u mnie w domu tez tak jest nona stop mowia jacy oni sa brzydcy a Billie to ma buty jak drabina Mike wyglada jak pies a Tre to costam jeszcze gadaja ze to jakies dziwolagi sa itp. :/ ale i tak mama uwaza ze sie zakochalam w Billiem mowi tak bo tylko jego imie zna lmfao lmfao lmfao
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
July 18th, 2005 at 07:24pm
moja mama to nie ważne czy mówi o całym zespole czy o poszczególnych członkach - dla niej to i tak zawsze jest grin dejs Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 18th, 2005 at 08:56pm
Eliseth:
moja mama mi co chwila gada jacy oni (nie tylko GD) sa brzydcy i jak mi sie moga tacy (?) podobac (???) itd lmfao

lmfao mój tata mi dzisiaj powiedział, że Billie Joe jest moim guru i nie widzę niczego poza Billie'm Joe (zresztą już przed koncertem też coś napomykałWink Wink. Muszę powiedzieć, że to bardzo ciekawe, bo nie poruszam w rodzinie tematu Green Day'a, ponieważ nikt tego nie lubi Wink, a tym bardziej niczego o Billie'm, Tre ani Mike'u. Pewnie gdzieś wyczytał, że wokalista to Billie Joe i teraz mnie zamęcza...ech
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 18th, 2005 at 08:57pm
lidocaine:
Flank... też piknie Razz lmfao

mama w sumie tylko Holiday i We're the champions w ich wykonaniu słucha i jest spokój - zero zbędnych komentarzy Retard

taa - Flank nawe Williama Josepha i Drinta przebija lmfao

Moja mama, kiedy słyszy Green Day, ucieka do innego pokoju Wink
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 18th, 2005 at 08:58pm
zielooona:
u mnie w domu tez tak jest nona stop mowia jacy oni sa brzydcy a Billie to ma buty jak drabina Mike wyglada jak pies a Tre to costam jeszcze gadaja ze to jakies dziwolagi sa itp. :/ ale i tak mama uwaza ze sie zakochalam w Billiem mowi tak bo tylko jego imie zna lmfao lmfao lmfao

lmfao lmfao lmfao sorki, ale kiedy to przeczytałam, nie mogłam się powstrzymać Wink
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
July 19th, 2005 at 07:24am
ehm no więc... Green daya do domku "przyprowadziła" moja siostrzyczka Smile więc słucham ich od podstawówki ;P (kto wie że jestem już baarrdzo stara Wink może sie domyślać jak to już długo jest...) <buziak dla Agusi>
Mama jak słyszy jakieś hałasy (GD lub mocniej i głośniej) to tylko drzwi od mojego pokoju zamyka...jeśli są otwarte, a tatuś znosi cierpilwie....aż mu sie znudzi i mówi "a nie można tego troche ciszej słuchać " Very Happy

Pies kot rybka chomik sie nie buntują... bo w sumie nikogo oprócz mnie rodzice w domku nie hodują Wink
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
July 19th, 2005 at 07:26am
aaa zapomniałam kiedyś miałam chomika, i chyba DG mu sie podobał, zawsze spał w moim rękawie jak słuchałam Dookie Mr. Green
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
July 19th, 2005 at 07:41am
o apropos... jak włącze GD to mój boski kot Zdzichu kładzie się na środku pokoju między głośnikami Laughing robi tak tylko przy GD i Audioslave Retard co za zdolny kot lmfao lmfao
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
July 19th, 2005 at 08:16am
Flank III wymiata lmfao

to nic, że Majk wygląda jak pies... według mojej ukochanej siostry wygląda jak szczur Wink Mr. Green
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
July 19th, 2005 at 08:34am
szczur...pies...w sumie to nie ma różnicy. mój pies wygląda jak szczur, ale bez ogona...
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
July 19th, 2005 at 03:10pm
moj krolik jakis niewyzyty jak GD puszczam to siedzi wtulony w najdalszy kat pokoju... ale wszystko inne traktuje tak samo... kiedys mu birtnej puszcze i zobacze reakcje Very Happy
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
July 19th, 2005 at 03:25pm
Extraordinary_Tunia:
Eliseth:
moja mama mi co chwila gada jacy oni (nie tylko GD) sa brzydcy i jak mi sie moga tacy (?) podobac (???) itd lmfao

lmfao mój tata mi dzisiaj powiedział, że Billie Joe jest moim guru i nie widzę niczego poza Billie'm Joe (zresztą już przed koncertem też coś napomykałWink Wink. Muszę powiedzieć, że to bardzo ciekawe, bo nie poruszam w rodzinie tematu Green Day'a, ponieważ nikt tego nie lubi Wink, a tym bardziej niczego o Billie'm, Tre ani Mike'u. Pewnie gdzieś wyczytał, że wokalista to Billie Joe i teraz mnie zamęcza...ech


heh...ja to wogóle miałam na niego nie jechać (czyt. koncert) ale w końcu po miesiącach błagania sie zgodzili. A teraz załują, bo co chwile wspominam jak było super. Tak to 20 dnia po koncercie to juz nawet sama byłam sobą przerażona, że myśle tylko o tym koncercie, i ze drecze sie ze sie skończył, zamiast go mile wspominać.
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
July 19th, 2005 at 06:25pm
ile razy sie dowiedzialam ze jestem monotematyczna po koncercie... Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 19th, 2005 at 08:27pm
przed 2-3 tygodnie miałam to samo ^ Wink
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
July 20th, 2005 at 08:06am
Eliseth:
ile razy sie dowiedzialam ze jestem monotematyczna po koncercie... Very Happy


ja i przed i po... Mr. Green najbardziej chyba mieli dość w szkole, w dzień przed koncertem... kiedy ja i babcia gadałyśmy o tym w kółko i zarobiłyśmy nawet uwagę od nauczycielki, a klasa uciekała na hasło "green day" Wink
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
July 20th, 2005 at 08:13am
hy a u mnie wręcz przeciwnie ;P wszyscy się wypytywali: to kiedy jedziesz, jak potem na wycieczke pojedziesz, łaaaaaał ale ci fajnie ;P a po koncercie jak było? żyjesz? długo grali? co kupilaś? ;P o której wróciłaś? Cool Very Happy tylko tam niektórzy mi wmawiali że to się już przeradza w obsesje i całkiem zgłupiałam ale co tam... zazdrościli Razz lmfao
Register