Dr Dzekil ;P

AuthorMessage
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
August 4th, 2005 at 03:52pm
draska:
Tunia:
draska:
Tunia:
draska:
Tunia:
draska:
ja to dopiero miałam w gimnazjum nauczycielke. była dyrektorką i nauczała chemi. to właśnie dzieki niej mam teraz czarna dziure jesli chodzi o ten przedmiot. baba nie miała jednego oka, bo z opowieści starszych znajomych wynika ze wypaliła sobie jednym z kwasów. na miejscu tego oka miała szklaną kulke, i zawsze jak patrzyła na kogos zdrowym okiem a drugie latało jej we wszystkie strony siała groze, pomimo iz wcale jakas strasznie nie była. pomijajac to ze potrafiła pytac całą godzine, robic kartkówki z tematów których wogóle nie mieliśmy, i wyłanczała nam swiatło w sali o godz 8:15 rano, mówiąc ze oszczedza Razz był jednak plus. poniewaz byla dyrektorem na 50% lekcji jej nie było, i za to ją kocham lmfao lmfao a raczej kochałam lmfao

Shocked opowieść z krypty ... (mam na myśli motyw z kwasem Wink)

no cóż...zdarza sie...chwila nie uwagi i ciach prach Smile

moge patrzeć na wiele rzeczy 9mam na myśli efekty jakiś makabtycznych wypadków), ale jeśli chodzi o oczy jestem przeczulona. Nie cierpię tego. od rau odwracam wzrok. topewnieprzez to, że mój brat kiedyś kiedyś wybił mi prawie oko gałęzią

ale oko jest zapewne na miejscu, a historia jak kazda inna zakonczyła sie dobrze, i zyli długo i szczesliwie ( Shocked i mieli dużo dzieci??)

Shocked nie mam skłonności kazirodczych Cool. Znów Cię rozczarowałam echh

ale to miał byc motyw bajki... wysztko dobrze Very Happy

ulżyło Cool
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
August 4th, 2005 at 03:53pm
Tunia:
draska:
Tunia:
draska:
Tunia:
draska:
Tunia:
draska:
ja to dopiero miałam w gimnazjum nauczycielke. była dyrektorką i nauczała chemi. to właśnie dzieki niej mam teraz czarna dziure jesli chodzi o ten przedmiot. baba nie miała jednego oka, bo z opowieści starszych znajomych wynika ze wypaliła sobie jednym z kwasów. na miejscu tego oka miała szklaną kulke, i zawsze jak patrzyła na kogos zdrowym okiem a drugie latało jej we wszystkie strony siała groze, pomimo iz wcale jakas strasznie nie była. pomijajac to ze potrafiła pytac całą godzine, robic kartkówki z tematów których wogóle nie mieliśmy, i wyłanczała nam swiatło w sali o godz 8:15 rano, mówiąc ze oszczedza Razz był jednak plus. poniewaz byla dyrektorem na 50% lekcji jej nie było, i za to ją kocham lmfao lmfao a raczej kochałam lmfao

Shocked opowieść z krypty ... (mam na myśli motyw z kwasem Wink)

no cóż...zdarza sie...chwila nie uwagi i ciach prach Smile

moge patrzeć na wiele rzeczy 9mam na myśli efekty jakiś makabtycznych wypadków), ale jeśli chodzi o oczy jestem przeczulona. Nie cierpię tego. od rau odwracam wzrok. topewnieprzez to, że mój brat kiedyś kiedyś wybił mi prawie oko gałęzią

ale oko jest zapewne na miejscu, a historia jak kazda inna zakonczyła sie dobrze, i zyli długo i szczesliwie ( Shocked i mieli dużo dzieci??)

Shocked nie mam skłonności kazirodczych Cool. Znów Cię rozczarowałam echh

ale to miał byc motyw bajki... wysztko dobrze Very Happy

ulżyło Cool
widac juz wplywy ale skety Cool
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
August 4th, 2005 at 03:54pm
Tunia:
lmfao Mój nauczyciel od fizyki w liceum określany był przez nas mianem Ufoka Laughing Wszystko dlatego, ze kiedyś, gdy tłumaczył nam jakieś zjawisko (nie pamiętam jakie, bo na fizykę mam uczulenie i dziwię się, ze miałam 5 Wink), mówił coś w rodzaju :I tu leci ufok, który rzuca w nas kamieniem ..." albo "kied ufok patrzy na nas z kosmosu..." Wink. bardzo go lubiłam Very Happy. Miał jekieś 30kilka lati świetnie rozumiał młodzież Very Happy. Aha lmfao - kiedyś sięprzejęzyczył i zamiast powiedzieć, że obiekty sie ruszają, powiedział, że się ruchają lmfao lmfao lmfao

ja fizyki nigdy nie lubiłam i nie lube, i watpie by były czasy ze polubie. nasza pracownia fizyczna nigdy nie miała tego co potrzeba, bo dyrektorka zamiast walic kase w przyzady to urzadzała sobie gabinet... ;/ tacy ludzie Confused
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
August 4th, 2005 at 03:54pm
Tunia:
lmfao Mój nauczyciel od fizyki w liceum określany był przez nas mianem Ufoka Laughing Wszystko dlatego, ze kiedyś, gdy tłumaczył nam jakieś zjawisko (nie pamiętam jakie, bo na fizykę mam uczulenie i dziwię się, ze miałam 5 Wink), mówił coś w rodzaju :I tu leci ufok, który rzuca w nas kamieniem ..." albo "kied ufok patrzy na nas z kosmosu..." Wink. bardzo go lubiłam Very Happy. Miał jekieś 30kilka lati świetnie rozumiał młodzież Very Happy. Aha lmfao - kiedyś sięprzejęzyczył i zamiast powiedzieć, że obiekty się ruszają, powiedział, że się ruchają lmfao lmfao lmfao

zacytuję sama siebie Cool a jak ;P odnośnie mojego nauczyciela fuzyki -- zawsze pisał małymi literkami i nas tym wkurzał Wink Obliczenia robił tak szybo i chaotycznie, ze tylko on je rozumiał Wink
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
August 4th, 2005 at 03:55pm
draska:
Tunia:
lmfao Mój nauczyciel od fizyki w liceum określany był przez nas mianem Ufoka Laughing Wszystko dlatego, ze kiedyś, gdy tłumaczył nam jakieś zjawisko (nie pamiętam jakie, bo na fizykę mam uczulenie i dziwię się, ze miałam 5 Wink), mówił coś w rodzaju :I tu leci ufok, który rzuca w nas kamieniem ..." albo "kied ufok patrzy na nas z kosmosu..." Wink. bardzo go lubiłam Very Happy. Miał jekieś 30kilka lati świetnie rozumiał młodzież Very Happy. Aha lmfao - kiedyś sięprzejęzyczył i zamiast powiedzieć, że obiekty sie ruszają, powiedział, że się ruchają lmfao lmfao lmfao

ja fizyki nigdy nie lubiłam i nie lube, i watpie by były czasy ze polubie. nasza pracownia fizyczna nigdy nie miała tego co potrzeba, bo dyrektorka zamiast walic kase w przyzady to urzadzała sobie gabinet... ;/ tacy ludzie Confused


huhu... u nas fizyczka była genialna lmfao kiedyś jedna klasa przykleiła ją kropelką do krzesła ;P
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
August 4th, 2005 at 03:58pm
Tunia:
Aha lmfao - kiedyś sięprzejęzyczył i zamiast powiedzieć, że obiekty sie ruszają, powiedział, że się ruchają lmfao lmfao lmfao

też lubie mówić ruchają zamiast ruszają lmfao u nas w gimna też był fajny fizyk ;P S Surowiec robiący miny niczym Hubert Urbański, 30 lat w dowodzie, uważający że szkoła jest świątynią wiedzy ;p nigdy nie zapomne jak do mojego jednego kolegi rozwiazującego zadanie powiedzial: "żabciu nie tak" lmfao eh wspomnienia z przeszłosci Very Happy
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
August 4th, 2005 at 03:58pm
LittleSister:
draska:
Tunia:
lmfao Mój nauczyciel od fizyki w liceum określany był przez nas mianem Ufoka Laughing Wszystko dlatego, ze kiedyś, gdy tłumaczył nam jakieś zjawisko (nie pamiętam jakie, bo na fizykę mam uczulenie i dziwię się, ze miałam 5 Wink), mówił coś w rodzaju :I tu leci ufok, który rzuca w nas kamieniem ..." albo "kied ufok patrzy na nas z kosmosu..." Wink. bardzo go lubiłam Very Happy. Miał jekieś 30kilka lati świetnie rozumiał młodzież Very Happy. Aha lmfao - kiedyś sięprzejęzyczył i zamiast powiedzieć, że obiekty sie ruszają, powiedział, że się ruchają lmfao lmfao lmfao

ja fizyki nigdy nie lubiłam i nie lube, i watpie by były czasy ze polubie. nasza pracownia fizyczna nigdy nie miała tego co potrzeba, bo dyrektorka zamiast walic kase w przyzady to urzadzała sobie gabinet... ;/ tacy ludzie Confused


huhu... u nas fizyczka była genialna lmfao kiedyś jedna klasa przykleiła ją kropelką do krzesła ;P

u nas mysle ze kropelka by nie podziałała, bo baba miała dość duże wymiary...
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
August 4th, 2005 at 03:58pm
mój kolega pożyczył ode mnie kiedyś spinacz (byłam znana z tego m.in., że zawsze miałam przy sobie spinacze w różnych kolorach i rozmiarach Wink) i wepchnął go do zamka od drzwi pracowni historycznej lmfao (nie iwedziałam, ze ma zamiar użyć mojego spinacza w tak "nicnym" celu Mr. Green). A historii nauczała v/ce dyrektor.... Laughing
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
August 4th, 2005 at 03:59pm
lidocaine:
Tunia:
Aha lmfao - kiedyś sięprzejęzyczył i zamiast powiedzieć, że obiekty sie ruszają, powiedział, że się ruchają lmfao lmfao lmfao

też lubie mówić ruchają zamiast ruszają lmfao u nas w gimna też był fajny fizyk ;P S Surowiec robiący miny niczym Hubert Urbański, 30 lat w dowodzie, uważający że szkoła jest świątynią wiedzy ;p nigdy nie zapomne jak do mojego jednego kolegi rozwiazującego zadanie powiedzial: "żabciu nie tak" lmfao eh wspomnienia z przeszłosci Very Happy

lmfao
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
August 4th, 2005 at 04:02pm
lidocaine:
Tunia:
Aha lmfao - kiedyś sięprzejęzyczył i zamiast powiedzieć, że obiekty sie ruszają, powiedział, że się ruchają lmfao lmfao lmfao

też lubie mówić ruchają zamiast ruszają lmfao u nas w gimna też był fajny fizyk ;P S Surowiec robiący miny niczym Hubert Urbański, 30 lat w dowodzie, uważający że szkoła jest świątynią wiedzy ;p nigdy nie zapomne jak do mojego jednego kolegi rozwiazującego zadanie powiedzial: "żabciu nie tak" lmfao eh wspomnienia z przeszłosci Very Happy

lat 30...no to jeszcze młody Smile
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
August 4th, 2005 at 04:04pm
nasz obecny fizyk powiedzial mi, ze jestem bezczelna i zawsze sie z nim wyklocam Sad ;P
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
August 4th, 2005 at 04:05pm
a na mnie sie kiedys wydarła baba od techniki przy całej klasie o to ze wychodze 2 sekundy przed dzwonkiem, i wpisała mi taka uwage na czerwono do dziennika ;/
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
August 4th, 2005 at 04:06pm
LittleSister:
nasz obecny fizyk powiedzial mi, ze jestem bezczelna i zawsze sie z nim wyklocam Sad ;P

ja w wieku 11 lat strasznie napyskowałam matematyczce ;P
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
August 4th, 2005 at 04:06pm
ja mam jedna uwage w dzienniku "bezczelnie czyta ksiazke podczas lekcji historii" lmfao
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
August 4th, 2005 at 04:07pm
draska:
a na mnie sie kiedys wydarła baba od techniki przy całej klasie o to ze wychodze 2 sekundy przed dzwonkiem, i wpisała mi taka uwage na czerwono do dziennika ;/

ja o dziwo dostałam w życiu tylko jedną uwagę Mr. Green (w 1. klasie podstawówki ;P) i to w dodatku za niewinność ;P
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
August 4th, 2005 at 04:08pm
LittleSister:
ja mam jedna uwage w dzienniku "bezczelnie czyta ksiazke podczas lekcji historii" lmfao

lmfao lmfao lmfao ale bezsensowna uwaga Laughing
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
August 4th, 2005 at 04:11pm
no a ja dostałam mówiącą że pluje pod ławke i na ściane na lekcji ;P a to że się wykłócam to słyszałam łohohoho razy Very Happy
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
August 4th, 2005 at 04:12pm
Tunia:
LittleSister:
ja mam jedna uwage w dzienniku "bezczelnie czyta ksiazke podczas lekcji historii" lmfao

lmfao lmfao lmfao ale bezsensowna uwaga Laughing


huh, moze powinnam opisac okoilicznosci Very Happy

a wiec: byl 1 kwietnia wiec caly dzien robilismy nauczycielom jakies zarty. na historii, gdy tylko zaczelo sie sprawdzanie obecnosci, Babcia stwierdzila glosno ze oglasza pierwsze powstanie uczniowskie, i wyszlismy wszyscy z klasy, polozylismy sie na srodku korytarza i zaspiewalismy piosenke z "teletubbisiow" lmfao niestety nauczyciel nie docenil naszego poczucia humoru, i duzo osob dostalo wtedy takie fajne uwagi Very Happy na przyklad "filip i piotrek arogancko graja w kolko i krzyzyk" czy cos w ten desen Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
August 4th, 2005 at 04:14pm
LittleSister:
Tunia:
LittleSister:
ja mam jedna uwage w dzienniku "bezczelnie czyta ksiazke podczas lekcji historii" lmfao

lmfao lmfao lmfao ale bezsensowna uwaga Laughing


huh, moze powinnam opisac okoilicznosci Very Happy

a wiec: byl 1 kwietnia wiec caly dzien robilismy nauczycielom jakies zarty. na historii, gdy tylko zaczelo sie sprawdzanie obecnosci, Babcia stwierdzila glosno ze oglasza pierwsze powstanie uczniowskie, i wyszlismy wszyscy z klasy, polozylismy sie na srodku korytarza i zaspiewalismy piosenke z "teletubbisiow" lmfao niestety nauczyciel nie docenil naszego poczucia humoru, i duzo osob dostalo wtedy takie fajne uwagi Very Happy na przyklad "filip i piotrek arogancko graja w kolko i krzyzyk" czy cos w ten desen Very Happy

lmfao lmfao lmfao w takim razie wasza klasa musiała być zgrana Wink U mnie by to nie przeszło ;P
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
August 4th, 2005 at 04:16pm
Tunia:
LittleSister:
Tunia:
LittleSister:
ja mam jedna uwage w dzienniku "bezczelnie czyta ksiazke podczas lekcji historii" lmfao

lmfao lmfao lmfao ale bezsensowna uwaga Laughing


huh, moze powinnam opisac okoilicznosci Very Happy

a wiec: byl 1 kwietnia wiec caly dzien robilismy nauczycielom jakies zarty. na historii, gdy tylko zaczelo sie sprawdzanie obecnosci, Babcia stwierdzila glosno ze oglasza pierwsze powstanie uczniowskie, i wyszlismy wszyscy z klasy, polozylismy sie na srodku korytarza i zaspiewalismy piosenke z "teletubbisiow" lmfao niestety nauczyciel nie docenil naszego poczucia humoru, i duzo osob dostalo wtedy takie fajne uwagi Very Happy na przyklad "filip i piotrek arogancko graja w kolko i krzyzyk" czy cos w ten desen Very Happy

lmfao lmfao lmfao w takim razie wasza klasa musiała być zgrana Wink U mnie by to nie przeszło ;P
zgrana jak zgrana Cool ale wtedy akurat nam wyszło lmfao
Register