Pravila (Rulez)

AuthorMessage
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
September 7th, 2005 at 02:31pm
Ok, zato kaj smo malkicu krivo počeli, palo mi je na pamet da bi nam neka pravila bila potrebna.
1. Nema svađanja, ruganja, vrjeđanja i drugih ponašanja koja bi nekoga mogla naljutiti/rastužiti
2. Prema novim članovima (bilo novima na GSB-u ili samo na onima koji imaju manje od 5 posta u hrvatskom forumu) bi trebali biti tolerantniji da ne izgube volju jer čovjeku treba neko vrjeme da se navikne
3. Ako več imamo strance na forumu nebumo se ponašali ko zadnji primitivci (ak smo zamljopisno na balkanu nemoramo biti i mentalno Rolling Eyes ) i pokušavati ih otjerati nego im pokazati svoju prijateljsku stranu i možda im pomoči da nauče pisati na hrvatskom ako su zainteresirani

translation:
Since we started on the wrong foot I think some roolez might come in handy.
1. There will be no name calling, fighting, insulting and other behaviour that might make someone angry or sad
2. We should be more tolerant towards the new members (eather on GSB or towards people who have less than 5 posts on the croatian forum) because people need a bit off time to find theyr way around the forum
3. Since we have foreigners on the board we are not gonna act primitively and treat them like dirt, we are gonna show them are friendly side and even teach them a bit off croatian if they are interested
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
September 7th, 2005 at 03:25pm
Quote
3. Since we have foreigners on the board we are not gonna act primitively and treat them like dirt, we are gonna show them are friendly side and even teach them a bit off croatian if they are interested

we are Very Happy
i know only to words in croatian - glup si (thanks dujo)
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
September 7th, 2005 at 04:39pm
Lunchbox:

3. Since we have foreigners on the board we are not gonna act primitively and treat them like dirt, we are gonna show them are friendly side and even teach them a bit off croatian if they are interested

sure we are Very Happy I know only "glup si" Wink
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
September 7th, 2005 at 05:08pm
Eliseth:
Quote
3. Since we have foreigners on the board we are not gonna act primitively and treat them like dirt, we are gonna show them are friendly side and even teach them a bit off croatian if they are interested

we are Very Happy
i know only to words in croatian - glup si (thanks dujo)

ok, I'll teach you a new one:
DOBRODOŠLA NA FORUM-Welcome to the board Very Happy
(for a guy it's a bit diferent so if a guy joines you say DOBRODOŠAO NA FORUM Cool )
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
September 8th, 2005 at 05:00pm
Lunchbox:
Eliseth:
Quote
3. Since we have foreigners on the board we are not gonna act primitively and treat them like dirt, we are gonna show them are friendly side and even teach them a bit off croatian if they are interested

we are Very Happy
i know only to words in croatian - glup si (thanks dujo)

ok, I'll teach you a new one:
DOBRODOŠLA NA FORUM-Welcome to the board Very Happy
(for a guy it's a bit diferent so if a guy joines you say DOBRODOŠAO NA FORUM Cool )
in Polish --> witam na forum Very Happy
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
September 8th, 2005 at 05:06pm
pa što ne napravite temu za učenje hrvatskog?? To bi bilo zabavno... netko npr pita, kako se nešto kaže itd... ne znam, mislim da bi bilo fora...
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
September 13th, 2005 at 02:59am
Quote
To bi bilo zabavno...

je Very Happy
Josipa
Admin
Josipa
Age: 39
Gender: Female
Posts: 4408

Mibba
September 24th, 2005 at 02:43pm
Eliseth:
Quote
To bi bilo zabavno...

je Very Happy
Kaze se 'da' Very Happy
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
September 25th, 2005 at 03:48am
Josipa:
Eliseth:
Quote
To bi bilo zabavno...

je Very Happy
Kaze se 'da' Very Happy

mislim da je ona htjela reći da to JE zabavno jer to već traje Rolling Eyes
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 16th, 2005 at 04:12am
mene zanima kak je nastao hrv. gsb forum, i kak ste vi postali moderatori, možete mi to malo objasnit?
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 16th, 2005 at 07:25am
princessinaleatherthang:
mene zanima kak je nastao hrv. gsb forum, i kak ste vi postali moderatori, možete mi to malo objasnit?

mene full dugo nije bilo na GSB-u i kad sam se vratila postala sam par puta i onda mi je jedan dan Amanda rekla "čudno mi je gledat tvoje ime u rozom" i onda mi je rekla da sam moderator. A ja pojma nemam kaj se tu događalo dok mene nije bilo. Cool
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 16th, 2005 at 07:35am
Lunchbox:
princessinaleatherthang:
mene zanima kak je nastao hrv. gsb forum, i kak ste vi postali moderatori, možete mi to malo objasnit?

mene full dugo nije bilo na GSB-u i kad sam se vratila postala sam par puta i onda mi je jedan dan Amanda rekla "čudno mi je gledat tvoje ime u rozom" i onda mi je rekla da sam moderator. A ja pojma nemam kaj se tu događalo dok mene nije bilo. Cool

Znači, Josipa će nam to morati objasniti... Smile
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 16th, 2005 at 07:41am
gd-obsessed:
Lunchbox:
princessinaleatherthang:
mene zanima kak je nastao hrv. gsb forum, i kak ste vi postali moderatori, možete mi to malo objasnit?

mene full dugo nije bilo na GSB-u i kad sam se vratila postala sam par puta i onda mi je jedan dan Amanda rekla "čudno mi je gledat tvoje ime u rozom" i onda mi je rekla da sam moderator. A ja pojma nemam kaj se tu događalo dok mene nije bilo. Cool

Znači, Josipa će nam to morati objasniti... Smile

da, vidiš, i mene zanima, sad kad si spomenula Wink
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
October 16th, 2005 at 01:03pm
Lunchbox:
gd-obsessed:
Lunchbox:
princessinaleatherthang:
mene zanima kak je nastao hrv. gsb forum, i kak ste vi postali moderatori, možete mi to malo objasnit?

mene full dugo nije bilo na GSB-u i kad sam se vratila postala sam par puta i onda mi je jedan dan Amanda rekla "čudno mi je gledat tvoje ime u rozom" i onda mi je rekla da sam moderator. A ja pojma nemam kaj se tu događalo dok mene nije bilo. Cool

Znači, Josipa će nam to morati objasniti... Smile

da, vidiš, i mene zanima, sad kad si spomenula Wink

Objasnit ću vam ja. Dujo i Josipa su razmišljali o hrvatskom forumu, no nisu bili baš sigurni koliko bi se ljudi odazvalo. Meni je u međuvremenu počeo štekati gsb, i nisam mogla otvoriti stranicu. Tako da sam poslala Duji e-mail i zamolila ga da ako može da mi to namjesti. On je valjda vidio moju domenu (@net.hr) i tak me pitao što ja mislim o tome da napravi hr. forum i tako smo malo izmjenili ideje, ja sam postala moderator... i to je otprilike to. Koliko ja znam barem... btw, ja sam sastavila opis foruma... pamet... Laughing
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 16th, 2005 at 01:23pm
a kak to da smo ja i oleg postali moderatori? Confused
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
October 16th, 2005 at 03:09pm
Lunchbox:
a kak to da smo ja i oleg postali moderatori? Confused

pa ne znam, jao pitanja... Rolling Eyes Laughing
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 16th, 2005 at 03:23pm
*Am I Just Paranoid?*:
Lunchbox:
a kak to da smo ja i oleg postali moderatori? Confused

pa ne znam, jao pitanja... Rolling Eyes Laughing


pa zanima me...zato kaj je to bilo drito onda kad mene nije dugo bilo pa mi nema logike a nitko mi nije odgovoril. Mene ustvari jedino zanima kolko je amanda imala prste u tome lmfao
Oleg
Shoot Me, I'm A Newbie
Oleg
Age: -
Gender: -
Posts: 73
October 16th, 2005 at 06:07pm
Lunchbox:
*Am I Just Paranoid?*:
Lunchbox:
a kak to da smo ja i oleg postali moderatori? Confused

pa ne znam, jao pitanja... Rolling Eyes Laughing


pa zanima me...zato kaj je to bilo drito onda kad mene nije dugo bilo pa mi nema logike a nitko mi nije odgovoril. Mene ustvari jedino zanima kolko je amanda imala prste u tome lmfao


Za tebe ne znam, ali ja sam upao preko veze lmfao Very Happy lmfao
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 18th, 2005 at 02:24pm
kak mogu ja postat moderator ak bi to željela?
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 18th, 2005 at 02:26pm
princessinaleatherthang:
kak mogu ja postat moderator ak bi to željela?

Mislim da nećeš dobiti odg. na ovo pitanje jer se Josipa očito ne pojavljuje na našem forumu... Sad , a ostatak društva nema pojma ni kak su oni postali moderatori...weird lmfao lmfao lmfao lmfao
Register