Suburbia [FILMY]

AuthorMessage
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
January 8th, 2006 at 03:02pm
alexxx:
Eliseth:
niech mi ktos pomoze bo ja sie tym obslugiwac nie umiem lmfao potrzebuje plyte love nation - daniel kueblboeck (ten niemiecki pajac kiedys go puszczali) kolezanka bardzo potrzebuje Wink


a znam tego pajaca i ta płytke lmfao

poszukam u mnie Wink

dzieki mamo :* ja wprawdzie znalazlam na mulu ale sie sciagac nie chce...
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
January 8th, 2006 at 04:38pm
Liebe Nation
:]
sie córeczka walnęła Wink
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
January 9th, 2006 at 09:47am
ale i tak nie ma lmfao cala noc nie umialam zasnac bo zostawilam kompa wlaczonego i i tak sie sciagnac nie chce :/
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
January 18th, 2006 at 09:12am
yeahdude:
zaplace za przegranie ;> no nie... nie ma tego gdzies w necie? Nikt z was tego nie ma na komputerze?? Zaczynam w was watpic... hehe


jak chcesz to ja moge to kupic w anglii bo akurrat wyszlo nowe wydanie......tylko ze chyba troche drogie jest :/
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 27th, 2006 at 01:46pm
a wiec po ogladnieciu polowy live freaky die freaky stwierdzam ze to lipa jest zobacze co dalej bedzie jak znajde czas...
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 27th, 2006 at 05:39pm
a mi się nie chciało ściągać Very Happy (ale zobaczyć, bym chętnie zobaczyła co to takiego)
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 28th, 2006 at 06:55am
ja nie widziałam
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 28th, 2006 at 11:16am
mi tez sie nie chcialo sciagac wazne ze mojemu komputerowi sie chcialo Razz
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 28th, 2006 at 02:44pm
a mi sie nawet szukać nie chciało Very Happy
lysaagata
Geek
lysaagata
Age: -
Gender: -
Posts: 305
March 1st, 2006 at 09:24am
mi tez - bo gaznik sciagala Cool Razz
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
May 20th, 2006 at 02:21pm
strzezcie sie kodu leonarda davinci - the movie - goraco nie polecam................takiego gniotu dawno nie widzialam, a szkoda bo byla okazja na baaardzo dobry film.....nawet tom hanks nie pomogl, ani amelia.....jedynie gandalf (ian mckellen) pokazal dobre aktorstwo. a wiec idzcie do kina na wlasna odpowiedzialnosc.......powiem tylko ze ksiazki nie czytalam, czego teraz zaluje bo chyba ksiazka musi byc o wiele lepsza niz film...
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
May 20th, 2006 at 03:01pm
troche mnie tym pocieszylas.... bo mialam isc do kina a tu ktos mnie wystawil do wiatru i chyba nici Sad

az taki zly?
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
May 20th, 2006 at 03:03pm
my sie wybieramy z klasą na to w najbliższy czwartek :> czytałam negatywne opinie że to burzy podstawy wiary blablabla ale o tej słabej grze aktorskiej to już nie Razz a tam z samej ciekawości pójde nim wycofają z kin - bo przy takim rządzie to chyba długo nie pociagnie Very Happy
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
May 20th, 2006 at 03:41pm
ja tez dzisiaj widzialam film

nie ma zadnego napiecie. poprostu ciagnie sie i ciagnie...
ksiazka o wiele lepsza
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 20th, 2006 at 05:29pm
nie czytałam książki (z braku czasu poniekąd..), nie widziałam filmu (jeszcze), a oglądałam kiedyś na Discovery i na NG programy o Kodzie.. W Rzeczpospolitej była recenzja z premiery w Cannes - niepochlebna, autor pisał, że to wielkie rozczarowanie bla bla bla i nawet świetna obsada na nic się zdała (czyli podobnie jak Porandojin), podobnie jak to wielkie halo wokół filmu i książki, te wszystkie kontrowersje itd. itp. Podobno w filmie jest masa historycznych nieścisłości i nne tego typu uchybienia, a sama fabuła nie ma składu. Po tym, co czytałam jakoś nie mam ochoty oglądnąć tego filmu Mr. Green.




Dziwię się tylko, czemu chrześcijanie i muzułmanie tak się burzą Think.
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
May 20th, 2006 at 05:29pm
nie byłam na filmie, ale pójdę z czystej ciekawości. książkę czytałam i nie było to dla mnie zbytnie przeżycie religijne czy nie, ot, zwykłe thrillero-sensacyjno-coś. połyka się w jeden wieczór.
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
May 20th, 2006 at 07:00pm
draska:
ja tez dzisiaj widzialam film

nie ma zadnego napiecie. poprostu ciagnie sie i ciagnie...
ksiazka o wiele lepsza


zgadzam sie w 100%

jedyny moment ktory mnie poruszyl to jak w filmie pokazali londyn to niektorzy w kinie zareagowali brawami Very Happy (w londynskim kinie bylam ) az mam ochote isc pozwiedzac te koscioly (nawet nie wiedzialam ze mam tutaj grob newtona Razz )
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
May 20th, 2006 at 07:08pm
Tunia:





Dziwię się tylko, czemu chrześcijanie i muzułmanie tak się burzą Think.

muzulmanie dlaczego sie burza to tez nie mam pojecia ale religijnych chrzescijan moge zrozumiec, ze moga byc leciutko poddenerwowani, ciekawi mnie tylko czy chociaz jedna osoba z protestujacych przeciwko filmowi rzeczywiscie widziala film albo czytala ksiazke. to cos jak w przypadku tego rysunku mohameta w dunskiej gazecie (i niestety takze polskiej), ludzie sie burza gdy ich swietosci tj watykan sa sprezentowane w zlym swietle.
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 21st, 2006 at 06:07am
whateveryasay:
nie byłam na filmie, ale pójdę z czystej ciekawości. książkę czytałam i nie było to dla mnie zbytnie przeżycie religijne czy nie, ot, zwykłe thrillero-sensacyjno-coś. połyka się w jeden wieczór.
ot dokladnie z tym ze na film mi sie nie chce kasy wydawac Retard
jak takie ebznadziejne to nie ide Very Happy
i tak jestem bankrut ostatnio...
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
May 22nd, 2006 at 02:32am
ja chyba ściągne sobie i tyle
Register