co cie NIE wkurzylo?

AuthorMessage
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 11th, 2008 at 01:21pm
lmfao

ja tam lubie chemie w kazdym wydaniu .... I nie mam zadnej 3 Laughing
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
April 11th, 2008 at 02:13pm
w gimnazjum to ja tez ja lubilam +P
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 11th, 2008 at 04:08pm
w gim to ja mialem nawet 5 ;p
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
April 11th, 2008 at 04:10pm
ja teeeez ja teeez ;D ale nie mowmy juz o chemii... KOOOOOOONIEC mwa ha ha !! Twisted Evil

nwmt, ze za 2 tyg. ide na przeniesiony koncert indiosow ;d
i ze za niecale 1.5 miesiaca bedzie po wszystkim...
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 11th, 2008 at 04:17pm
oj tak....1.5miesiaca....
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 12th, 2008 at 04:17am
ja nie w temacie.... w liceum tez mam zamiar miec 5 albo 6 Lick
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
April 12th, 2008 at 04:50am
a zamiar to miec mozesz Laughing
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 12th, 2008 at 05:05am
chciec to nie zawsze oznacza moc ;p
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 12th, 2008 at 06:42am
ale zmusic sie owszem Laughing
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 12th, 2008 at 09:35am
ale sie nie bedziesz zmuszac ;p
ja w gim bylem aniolem, nie wiedzialem co to wagary, nie mialem zadnych 3 na koniec roku, a z pierwsza klasa lo zmienilem sie na gorsze, zdaje sobie oczywiscie z tego sprawe ale mi to nie przeszkadza ;p tyle co ja nie chodzielm do szkoly przez te 3 lata....to Å‚o...w pierwszej klasie majac ponad 300godzin NIEuspraweidliwionych, mialem zachowanie dobre, tylko i wylacznie dzieki mojemu wychowawcy ktory byl lekko...rozkojarzony i zyl w innym swiecie. w 2 klasie zmienili nam wychowawstwo na taka babe...ze i ta nie chodze ;p niestety...w 2 klasie sie dorobilem i mialem 2 razy zachowanie naganne, a teraz musze sie pilnowac zeby nie miec trzeciego, bo inaczej papa maturo ;p o ile pierwszy semestr poszedl mi gladko, to teraz mam juz jak nic za duzo nieobecnosci...moj los lezy teraz w rekach glupiej babky od ruskiego, ktora ma juz nasz wszystkich dosc. wiec nie mow ze bedziesz sie zmuszac ;p bo jestem w stanie sie zalozyc ze w lo zmienisz sie jak nic
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 12th, 2008 at 12:34pm
hehhe ale ludzie mnie nie lubia a ja chce sie uczyc
marze o medycynie a wszyscy mi mowia, ze juz calkiem zidiocialam, bo zebym nie wiadomo co robila i tak sie nie dostane bo tylko synowie i corki lekarzy zdaja na medycyne i ci co maja kase i konekcje.... ech...
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
April 12th, 2008 at 01:45pm
olalabym i robila swoje ;p jakos w to nie wierze, najlepsza wymowka jak sie nie dostalo ;p
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 12th, 2008 at 04:45pm
na medycyne?! jesli w przyszlosci mialby mnei leczyc taki lekarz, to przyznam ze troche bym sie bal powierzyc moje zdrowie w rece kogos kto nie potrafi sie przyznac do tego ze jest kobieta ;p
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
April 12th, 2008 at 04:51pm
j/w ;D do wszystkiego to sie odnosi muahah ;D zchemii mialam 5, a teraz w 1 sem. mialam 2- lmfao ale traz dobre sciaganie i juz 3+ mam i z ostatniego spr tez cos takiego, a moze i 4 bedzie muahahahah
i jw do tej zmiany na gorsze,tyle,ze ja w sumie juz w 3 gim zaczelam,w tym sem. mialam zachowanie nieodpowiednie lmfao ale teraz ani jednej nieuspr !Very Happy nawet ucieczka cala klasa uspr. jest muahah ;D dorastam =) lmfao
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
April 12th, 2008 at 06:49pm
SunsetOverMonroevile:
hehhe ale ludzie mnie nie lubia a ja chce sie uczyc
marze o medycynie a wszyscy mi mowia, ze juz calkiem zidiocialam, bo zebym nie wiadomo co robila i tak sie nie dostane bo tylko synowie i corki lekarzy zdaja na medycyne i ci co maja kase i konekcje.... ech...

stereotyp ;] moj brat zdecydowal sie 4 miesiace przed matura ze chce isc na medycyne i dostal sie w pierwszej dziesiatce choc latwe to nie bylo. chciec to jednak czesto moc Wink
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 13th, 2008 at 06:14am
mmm... moze i mnie sie uda...

A Ty Drasku napewno nie chcialbys sie w moje rece dostac... Bo ja chce byc patologiem Mr. Green
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 13th, 2008 at 08:40am
heh...wikipedia musiala mi pomoc, nie jestem czestym bywalcem u lekarzy wiec raczej nie wiem jakie sa te wszystkie specjalizacje ;p

na dzien dzisiejszy podchodze do tego wszystkiego tak....przejsc przez ;iceum mozna, bez zadnych wiekszych staran, na studia...dostac sie napewno na jakies dostaniesz, choc nie beda to jakies super rewelacyjne, np UJ...w zeszlym roku ludzie bali sie tam skladac papiery zakladajac ze sie nie dostana i wyszlo na to ze bylo wiecej miejsc nic chetnych ;p bozeee.... zawsze mozna pocieszyc sie jeszcze prywatnymi...a to juz dla tych ktorzy chca sie uczyc i pracowac. wbrew pozorom ostatnio sie nad tym zastanawialem ze to wcale nie jest glupie rozwiazanie, bo studiujac zdobywasz dodatkowo doswiadczenie, i pozniej ubiegajac sie o prace masz...wieksze szanse.

ale medycyna i prawo jest nie dla mnie. a chce zaznaczyc ze siedze teraz 3 rok w klasie prawniczej ;p na historii odsypiam....
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
April 13th, 2008 at 02:32pm
eee... ja np. chce na prywatne bardziej niz na panstwowe studia, bo w collegium civitas do mnie dziennikarstwo najbardziej przemawia, i zajecia, i uczacy panowie i miejsca do praktyk. i przy okazji w wawie, wiec tylko 120 km do domu ;p
jak mozna na historii spac?!:<
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 13th, 2008 at 02:39pm
mozna uwierz mi mozna ;p
ja w sumei przyznam ze tez sie zaczynam zastanawiac nad prywatnymi, ale znajac mnie nie bedzie mi sie chcialo isc do pracy ;p
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
April 13th, 2008 at 03:11pm
a ja do pracy nie mam zamiaru isc Very Happy jestem rozpieszczona,nie wiem jak, ale musza kase na to znalezc muaha ;D ja nie rozwazalam prywatnej, w sumie to przypadkiem znalazlam, jak na wiki czytalam bio miecugowa i zobaczylam,ze on tam uczy.. przejrzalam chyba dziennikarstwo w calej polsce i tam najbardziej mnie kreci, spelnienie marzen<3
Register