<wola o pomoc>

AuthorMessage
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 4th, 2006 at 07:58am
nie wiedziałam gdzie mam to napisac. otóz mam problem. od pewnego czasu zastanawiam sie nad zmiana szkoły. pytam sie kazdego o jego zdanie na ten temat, bo sama nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. Obecnie chodze do takiego LO na profilu prawniczym. Rozszerzona mam tu historie za która raczej nie przepadam. Szkołą zreszta tez nie jest za fajna, a wydawała sie wprost idealna dla mnie. w 3 klasie przycmiła mi rozum i nie chciałam słyszec o zadnej innej. teraz zaczyna do mnie docierac ze nie jestem z tego zadowolona. Przepisałabym sie do Lo profilowanego o kierunku informatycznym. problem w tym ze nastapiłoby to dopiero na poczatku 2 klasy. tz do 2 klasy poszłabym juz tam, zostaiajac w obecnej szkole wszystki nawiazane znajomosci. stanełabym 1 wrzesnia na srodku klasy nikogo nie znajac. na serio nie wiem co mam robic. co byscie zrobiły na moim miejscu? prosze, rozjaśnijcie mi to jakoś!!
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 4th, 2006 at 08:16am
idz do innej Razz po prostu jak ci sie nie podoba w tej szkole co teraz jestes to zaryzykuj ze w tej drugiej bedzie lepiej
lysaagata
Geek
lysaagata
Age: -
Gender: -
Posts: 305
February 4th, 2006 at 08:26am
no ja chyba mimo wszystko poszlabym do tej "lepszej" twoim zdaniem... zaryzykuj, nie ma co sie bedziesz meczyc jako jakis prawnik... :/
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 4th, 2006 at 08:34am
zapytaj josipy o zdanie Very Happy ona sprawia wrazenie dosyc madrej... Wink
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 4th, 2006 at 08:43am
Very Happy jestem w dołku Crying or Very sad
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 4th, 2006 at 08:46am
nie przesadzaj poradzisz sobie Razz
lysaagata
Geek
lysaagata
Age: -
Gender: -
Posts: 305
February 4th, 2006 at 08:50am
nooo...
a co do josipy to szczerze mowiac nie bylabym pwena bo ona sie nie zna na polskich realiach... :/
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 4th, 2006 at 08:51am
dokładnie....
cos czuje ze bede miała duzo do myslenia
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 4th, 2006 at 08:54am
moze i sie nie zna ale powaznie ona umie dobrze doradzic Razz
lysaagata
Geek
lysaagata
Age: -
Gender: -
Posts: 305
February 4th, 2006 at 08:57am
no coz... w akcie desperacji to duja nawet niech pyta... Razz
ale wracajac do tematu, to co na to wszystko twoi rodzice i wogle wszyscy??
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 4th, 2006 at 09:07am
moja mama powiedziała ze pozostawia decyzje mi,, ze czas pokaże. tata...tata chyba jeszcze o tym nie wiem lmfao ale tak czy inaczej bedzie sie musiał zgodzic. jesli chodzi o znajomych to Ci obecni z klasy jak im to powiedziałam, opatrzyli na mnie ze zdziwieniem, a ci znajomi w tamtym liceum sie ucieszyli...wiec to jest podzielone
lysaagata
Geek
lysaagata
Age: -
Gender: -
Posts: 305
February 4th, 2006 at 10:16am
aha... no wiec wychodzi na to ze pozostaje ci tylko sie zastanowic, ktore liceum tak naprawde wolisz, bo obojetnie czy zostaniesz to sie jedni beda cieszyc a jak pojdziesz to ci drudzy...
masz szczescie ze rodzice sie cie nie czepiaja Wink
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 4th, 2006 at 11:29am
draska:
nie wiedziałam gdzie mam to napisac. otóz mam problem. od pewnego czasu zastanawiam sie nad zmiana szkoły. pytam sie kazdego o jego zdanie na ten temat, bo sama nie jestem w stanie sobie z tym poradzić. Obecnie chodze do takiego LO na profilu prawniczym. Rozszerzona mam tu historie za która raczej nie przepadam. Szkołą zreszta tez nie jest za fajna, a wydawała sie wprost idealna dla mnie. w 3 klasie przycmiła mi rozum i nie chciałam słyszec o zadnej innej. teraz zaczyna do mnie docierac ze nie jestem z tego zadowolona. Przepisałabym sie do Lo profilowanego o kierunku informatycznym. problem w tym ze nastapiłoby to dopiero na poczatku 2 klasy. tz do 2 klasy poszłabym juz tam, zostaiajac w obecnej szkole wszystki nawiazane znajomosci. stanełabym 1 wrzesnia na srodku klasy nikogo nie znajac. na serio nie wiem co mam robic. co byscie zrobiły na moim miejscu? prosze, rozjaśnijcie mi to jakoś!!

Shocked kierunek informatyczny i prawniczy to, było nie było, dwa bieguny... Skoro nie czujesz się w tej szkole za dobrze, to raczej powinnaś ją zmienić, ale jednocześnie będziesz miała wiele do nadrobienia w tej drugiej... Co innego gdyby profile były zbliżone... Co do znajomości - tamte raczej nie zostaną zaprzepaszczone Razz, a w drugiej zdobędziesz szybko nowe Razz - co prawda nie widziałam Cię nigdy na żywo, ale z tego, co tu piszesz, wynika że jesteś raczej otwartą osobą Razz (pomijam te kurwy na powitanie i chęć maltretowania <w jakiejkolwiek formie Cool) nowo przybyłej osobniczki płci piękenej Laughing) i zjednywanie sobie nowo poznanych osób nie powinno sprawić Ci problemów Razz. Masz też ten komfort, że rodzice (no póki co rodzic..) nie mają nic przeciw i dają Ci wolna rękę... Choć może to być także wkurzające, bo wiele osób woli kiedy za nie się podejmuje decyzje, a potem można na nie zwalić winę, gdy coś pójdzie nie tak ;P. Eniłej - decyzja należy do Ciebie ;P
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
February 4th, 2006 at 03:01pm
masz decyzje do podjecia....z doswiadczenia wiem ze jak czegos sie bardzo pragnie i wreszcie to sie dostaje nadchodzi rozczarowanie. z czasem czlowiek sie przyzwyczaja albo nie. ja czesto stawalam przed czyms nowym....czesto doswiadczalam zmian poniewaz co roku stawalam przed inna klasa. jak poszlam na studia to w pazdzierniku byla nowa klasa. w nastepnym roku zmienilam studia....rok pozniej wyjechalam na stypendium do angli...a teraz jestem w londynie. zmana otoczenia to nie tragedia. jak Tunia napisala...poznasz nowych ludzi....a starzy przyjaciele zostana
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 5th, 2006 at 07:04am
lmfao lmfao lmfao taaa tuniu jak draska pojdzie do nowej szkoly wyciagnie reke i powie 'kurwa jestem draska' od razu sobie zjedna cala klase lmfao lmfao a jak potem do tego dorzuci zadanie na geografie o chorwacji to wszyscy ja beda kochac lmfao lmfao
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 5th, 2006 at 01:56pm
Tunia:

Shocked kierunek informatyczny i prawniczy to, było nie było, dwa bieguny... Skoro nie czujesz się w tej szkole za dobrze, to raczej powinnaś ją zmienić, ale jednocześnie będziesz miała wiele do nadrobienia w tej drugiej... Co innego gdyby profile były zbliżone... Co do znajomości - tamte raczej nie zostaną zaprzepaszczone Razz, a w drugiej zdobędziesz szybko nowe Razz - co prawda nie widziałam Cię nigdy na żywo, ale z tego, co tu piszesz, wynika że jesteś raczej otwartą osobą Razz (pomijam te kurwy na powitanie i chęć maltretowania <w jakiejkolwiek formie Cool) nowo przybyłej osobniczki płci piękenej Laughing) i zjednywanie sobie nowo poznanych osób nie powinno sprawić Ci problemów Razz. Masz też ten komfort, że rodzice (no póki co rodzic..) nie mają nic przeciw i dają Ci wolna rękę... Choć może to być także wkurzające, bo wiele osób woli kiedy za nie się podejmuje decyzje, a potem można na nie zwalić winę, gdy coś pójdzie nie tak ;P. Eniłej - decyzja należy do Ciebie ;P


lmfao lmfao lmfao nie no nie moge lmfao juz sobie to wyobraziłam Razz az chciałoby sie poiwiedzieć "pierdole" za dobre słowa o mnie lmfao Wink
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 5th, 2006 at 01:56pm
Eliseth:
lmfao lmfao lmfao taaa tuniu jak draska pojdzie do nowej szkoly wyciagnie reke i powie 'kurwa jestem draska' od razu sobie zjedna cala klase lmfao lmfao a jak potem do tego dorzuci zadanie na geografie o chorwacji to wszyscy ja beda kochac lmfao lmfao

lmfao lmfao a kto mnie nie kocha? Cool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 5th, 2006 at 02:11pm
Eliseth:
lmfao lmfao lmfao taaa tuniu jak draska pojdzie do nowej szkoly wyciagnie reke i powie 'kurwa jestem draska' od razu sobie zjedna cala klase lmfao lmfao a jak potem do tego dorzuci zadanie na geografie o chorwacji to wszyscy ja beda kochac lmfao lmfao
nie czytasz uważnie m'dear Laughing napisałam, że to pomijam ;P
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 5th, 2006 at 02:11pm
draska:
Tunia:

Shocked kierunek informatyczny i prawniczy to, było nie było, dwa bieguny... Skoro nie czujesz się w tej szkole za dobrze, to raczej powinnaś ją zmienić, ale jednocześnie będziesz miała wiele do nadrobienia w tej drugiej... Co innego gdyby profile były zbliżone... Co do znajomości - tamte raczej nie zostaną zaprzepaszczone Razz, a w drugiej zdobędziesz szybko nowe Razz - co prawda nie widziałam Cię nigdy na żywo, ale z tego, co tu piszesz, wynika że jesteś raczej otwartą osobą Razz (pomijam te kurwy na powitanie i chęć maltretowania <w jakiejkolwiek formie Cool) nowo przybyłej osobniczki płci piękenej Laughing) i zjednywanie sobie nowo poznanych osób nie powinno sprawić Ci problemów Razz. Masz też ten komfort, że rodzice (no póki co rodzic..) nie mają nic przeciw i dają Ci wolna rękę... Choć może to być także wkurzające, bo wiele osób woli kiedy za nie się podejmuje decyzje, a potem można na nie zwalić winę, gdy coś pójdzie nie tak ;P. Eniłej - decyzja należy do Ciebie ;P


lmfao lmfao lmfao nie no nie moge lmfao juz sobie to wyobraziłam Razz az chciałoby sie poiwiedzieć "pierdole" za dobre słowa o mnie lmfao Wink
nie ma za co Wink Mr. Green
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 5th, 2006 at 03:22pm
alez oczywiscie ze jest
Register