horoskopy

AuthorMessage
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 4th, 2006 at 12:50pm
jako ciekawostka Wink - horoskop Druidów: http://druidowie.republika.pl/index1024_republiki.htm

Ja generalnie nie wierzę we wszelakiego rodzaju horoskopy i chciałabym znać Wasze zdanie na ten temat Wink.

Wracając do horoskopu Druidów - nie wierzę, ale to, jakie przypisano mi drzewo, całkowicie zgadza się z moim charakterem Surprised O_O (podobnie jak to o statystycznym Skorpionie w "normalnym" horoskopie O_O) Eh
Buttercup
Geek
Buttercup
Age: -
Gender: -
Posts: 191
February 4th, 2006 at 12:58pm
jak powiedział mi kieyś ktoś mądry: horoskopy sa tak napisane, że każdy znajdzie interpretację, która będzie jako tako pasowała do niego..

ja nie wierze..
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 4th, 2006 at 02:43pm
no patrz
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
February 4th, 2006 at 02:48pm
ja w horoskopy nie wierze ale ten druidzki mi sie podoba: Cechy urodzonych pod znakiem leszczyny: inteligencja połączona z wyobraźnią, zmysł syntezy, intuicja, fantazja. Cool Cool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 4th, 2006 at 03:24pm
no to póki co wszyscy nie wierzą Cool Very Happy



u mnie wyszło, że jestem spod Orzecha (bez skojearzeń z Dujem Cool), mój symbol to namiętność Cool, a moje cechy to zdecydowanie, realizm, dar obserwacji, zmysł organizacji Cool. A resztę możecie sobie poczytać Laughing Mr. Green
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 5th, 2006 at 07:14am
namietnosc, orzech... oj tunia uwazaj lmfao lmfao ja tez nie wierze i jestem sosna lmfao lmfao i praktycznie nic mi nie pasuje a najmniej ten fragment: W jednym tylko ujawnia słabość - w miłości. Uczuciowo impulsywna, łatwo się angażuje, a potem jest za późno na odwrót. lmfao
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 5th, 2006 at 01:51pm
lmfao lmfao czyzby chodziło o Duja? :>


mi wyszło ze jestem leszczyna
Często wątła i niepozorna. Nie narzuca swojej osobowości, ale jeśli się ją już poznało, nie sposób nie ulec atmosferze jaka roztacza, nie dostrzec jej inteligencji.
Leszczyna zadowala się małym, przystosowuje się do wszystkich form życia i wszystko rozumie. Jej urok jest niemal magiczny. Jeżeli chce, umie się podobać, umie zmusić by ją kochano. Potrafi być dobra, szczodra, tolerancyjna, ale potrafi też być niebezpieczna, złośliwa, nawet diaboliczna. Wszystko jest w niej magią - białą lub czarną - zależnie od chwili, lub jej kaprysu. Bez reszty dobra, albo konsekwentnie zła - taka jest leszczyna i nie bez powodu ludzi spod tego znaku w średniowieczu często posądzano o czary.
Przywiązana do kogoś, zrobi wszystko, by uczynić mu życie lżejsze. Ale miej się na baczności jeżeli nie zdobędziesz jej sympatii.
Mimo, że dyskretna i skromna, niemal nigdy nie przechodzi niezauważona. Głęboko oryginalna, niepodobna do nikogo, traktuje życie inaczej niż wszyscy i trochę "na przekór". Nawet gdy jest kochana - budzi uczucie niepokoju.
Zdolna odgadywać najskrytsze myśli, nieoczekiwana we wnioskach, sprawia, że spodziewasz się po niej wszystkiego. Jest rzeczywiście nierówna: potrafi zdobyć się na wiele inicjatywy, albo wszystko pozostawia własnemu biegowi. Zdaje sobie zresztą z tego sprawę, nawet jeżeli udaje osobę rozważną.
W miłości może być najmilszym, lub najbardziej męczącym partnerem. Jest zmienna i nawet w tym samym dniu jej nastrój podlega metamorfozom. Podejmuj grę, jeśli nie boisz się ryzyka. Jeśli współżycie z nią nie przyniesie odpoczynku, na pewno będzie pasjonujące.
Miewa na ogół wiedzę, gdyż - obdarzona subtelną inteligencją i intuicją - uczy się szybko i łatwo. Ale tylko od jej dobrej woli zależy, czy zrobi z tej wiedzy właściwy użytek.



wszystko sie prawie zgadza, prócz ostatniego zdania lmfao Cool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 5th, 2006 at 02:33pm
na pewno nie o Duja chodzi lmfao

a to mój namietny Orzech Cool
Pod tym znakiem urodzili się: caryca Katarzyna II, królowa Elżbieta II, Immanuel Kant, Yehudi Menuhin, Szekspir, Ella Fitzgerald, Egon E.Kisch, George Bizet, Niccolo Pagannini, Krzysztof Kolumb, Dostojewski, St. Żeromski.
Cechy urodzonych pod znakiem orzecha: zdecydowanie, realizm, dar obserwacji, zmysł organizacji.
Naturalność nie jest w jego oczach zaletą. Dba o styl, wyrafinowanie, maniery. W rzeczywistości jest nieśmiały.
Bywa istotą zbudowaną ze sprzeczności. Zarzucają mu, że jest agresywny, kapryśny i egoistyczny. Ale jest także gościnny, hojny, śmiały w pomysłach. Potrafi być lojalny - lecz jest też samowolny, wierny, ale też niestały i nigdy nie wiadomo jak z nim postępować.
Bez wyraźnego powodu na przemian daje i zabiera przyjaźń, czy miłość. Czasem sam lubi cierpieć i z przyjemnością zadaje innym cierpienie. Ma upodobanie w komplikowaniu sytuacji.
Dręczony potrzebą wyłączności, zazdrosny, i czuły, nie odznacza się szczególną równowagą. Jeżeli go kochasz, albo jesteś z nim zaprzyjaźniony, będziesz narażony na nieustanne niespodzianki. Zajmij się nim jeżeli czujesz, że potrafisz oprzeć się jego wpływowi - inaczej gotów jest całkiem cię zniewolić.
W życiu umie być znakomitym strategiem, potrafi oceniać konsekwencje własnych poczynań, decydować się na pociągnięcia czasem nawet makiaweliczne i nie pozwala na to, by hamowały go zbędne skrupuły. Często fascynuje otoczenie błyskotliwością, ale zdarzają się też Orzechy-milczki.
Stara się, by jego życie nie było banalne. Nie boi się podejmować ryzyka, nie usiłuje podobać się, nie akceptuje kompromisów, nie chadza utartymi ścieżkami. Ma wielu przyjaciół i równie wielu wrogów, ale uważa, że może liczyć tylko na siebie. Dba o zachowanie własnej odrębności i niezależności, toteż bywa osobą, którą musi się zauważyć, i z którą trzeba się liczyć.
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
February 5th, 2006 at 03:10pm
draska:
lmfao lmfao czyzby chodziło o Duja? :>


mi wyszło ze jestem leszczyna
Często wątła i niepozorna. Nie narzuca swojej osobowości, ale jeśli się ją już poznało, nie sposób nie ulec atmosferze jaka roztacza, nie dostrzec jej inteligencji.
Leszczyna zadowala się małym, przystosowuje się do wszystkich form życia i wszystko rozumie. Jej urok jest niemal magiczny. Jeżeli chce, umie się podobać, umie zmusić by ją kochano. Potrafi być dobra, szczodra, tolerancyjna, ale potrafi też być niebezpieczna, złośliwa, nawet diaboliczna. Wszystko jest w niej magią - białą lub czarną - zależnie od chwili, lub jej kaprysu. Bez reszty dobra, albo konsekwentnie zła - taka jest leszczyna i nie bez powodu ludzi spod tego znaku w średniowieczu często posądzano o czary.
Przywiązana do kogoś, zrobi wszystko, by uczynić mu życie lżejsze. Ale miej się na baczności jeżeli nie zdobędziesz jej sympatii.
Mimo, że dyskretna i skromna, niemal nigdy nie przechodzi niezauważona. Głęboko oryginalna, niepodobna do nikogo, traktuje życie inaczej niż wszyscy i trochę "na przekór". Nawet gdy jest kochana - budzi uczucie niepokoju.
Zdolna odgadywać najskrytsze myśli, nieoczekiwana we wnioskach, sprawia, że spodziewasz się po niej wszystkiego. Jest rzeczywiście nierówna: potrafi zdobyć się na wiele inicjatywy, albo wszystko pozostawia własnemu biegowi. Zdaje sobie zresztą z tego sprawę, nawet jeżeli udaje osobę rozważną.
W miłości może być najmilszym, lub najbardziej męczącym partnerem. Jest zmienna i nawet w tym samym dniu jej nastrój podlega metamorfozom. Podejmuj grę, jeśli nie boisz się ryzyka. Jeśli współżycie z nią nie przyniesie odpoczynku, na pewno będzie pasjonujące.
Miewa na ogół wiedzę, gdyż - obdarzona subtelną inteligencją i intuicją - uczy się szybko i łatwo. Ale tylko od jej dobrej woli zależy, czy zrobi z tej wiedzy właściwy użytek.



wszystko sie prawie zgadza, prócz ostatniego zdania lmfao Cool


ja tez leszczyna Cool
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 5th, 2006 at 03:22pm
ooo Very Happy
lysaagata
Geek
lysaagata
Age: -
Gender: -
Posts: 305
February 5th, 2006 at 03:33pm
a ja wierzba Cool
i jedna z moich cech jest niezrownowazenie emocjonalne lmfao
mam naturalny wdziek, ogromna wrazliwosc, zdolnosci artystyczne i kocham piekno w kazdej postaci (dobre Laughing )
Marze o pięknym domu, wspaniałych strojach i dobranej do nich bogatej biżuterii lmfao
i nic nie napisali o inteligencji... tylko o jakiejs wrazliwej intuicji
Na co dzień nie jestem łatwa w pożyciu i bardzo często doznaje wielu cierpień w miłości lmfao lmfao
no - to byly te najlepsze lmfao lmfao lmfao
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
February 6th, 2006 at 04:29am
Laughing cała prawda o tobie
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 6th, 2006 at 02:35pm
draska ty nie potrafisz zmusic zeby cie kochano lmfao lmfao lmfao
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
February 6th, 2006 at 03:15pm
mam de ja vu Eli Razz
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
February 6th, 2006 at 03:26pm
mnie też to dotknęło Cool
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
February 7th, 2006 at 03:16am
juz nie Razz
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
March 4th, 2006 at 06:29pm
http://www.enneagram.pl/

to NIE jest żaden horoskop Wink. To coś w rodzaju testu osobowości Very Happy. Mi wyszło, że jestem piątką, czyli obserwatorem, a konkretnie - piątką ze skrzydłem 4, zatem obrazoburcą Laughing. Cóż dziwne trochę, ale prawie cała prawda o moim charakterze :] O_O
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
March 4th, 2006 at 07:02pm
Jedynka- Perfekcjonista ze skrzydłem dwa Dawca : 1w2 - "Adwokat" to ja Smile
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
March 5th, 2006 at 06:30am
4 w 5... jestem jak depp i cobain O_o
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
March 5th, 2006 at 12:27pm
jesteś Włóczęgą Very Happy ^ ;P





ja jestem jak Agatha Christie, Albert Einstein, George Lucas, David Lynch, Samuel Beckett, Stanley Kubrick, Stephen King i Freidrich Nietzsche Cool Very Happy
Register