Ceremonia Przyznania Zielonych Jezykow :P

AuthorMessage
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 7th, 2005 at 07:42am
Little_Sister

taaa, ja chce juz byc "on holidaayyyyy" =) (rany, za ten topik dostaniemy nagrodê od stowarzyszenia bezsensownych postów <rotfl> )




Eliseth :

no wlasnie moznaby jakies nagrody wymyslec (i sobie od razu przyznac) i jakos je nazwac




Little_Sister

proponujê Zlote (albo lepiej Zielone, na czesc grindeja ) Kneble, zeby powstrzymac slowotok



Eliseth

a po co go powstrzymywac moze lepiej zielone jezyki (zeby jeszcze wiecej bezsensownych postow pisac... wlasnie pisac.... zielona reka? ) btw. jak mozesz to nie pisz polskich znakow bo mi sie chamy nie wyswietlaja i jakies znaczki mam...



Little_Sister

Zielone Jezyki brzmi fajnie jako ze na razie tylko my tu jestesmy, mozemy bezczelnie ustanowic sie komisja przyznajaca te prestizowe nagrody =) co ty na to?


Eliseth

no jak to co pytasz a wiesz oczywiscie za i jako komisja przyznajaca te najbardziej prestizowe na swiecie nagrody przyznajemy je.... nie moze nominacje najpierw 1. Eliseth & LittleSister 2. LittleSister & Eliseth zapraszamy do glosowania na numer u dolu ekranu (a jak) w tresci sms wpisujac 1 lub 2 lmfao



Eliseth

buuu emotek jeszcze nie ma wszystkich....




Little_Sister

mi najbardziej brakuje tej "lmfao" ;( a teraz... uwaga uwaga... wyniki glosowania! otrzymalismy 99999 esemsow w przeciagu zaledwie trzech minut! a oto wyniki... ale najpierw zapraszamy na reklamy ;P *na ekranie pojawia sie tanczacy billie, reklamujacy nowy jogurt; w tle mike pakuje tre pozywne sniadanie do szkoly*



Eliseth

teraz reklama samochodu Tre przebrany za matke, mike za ojca a rozwydrzony billie probuje demolowac auto. oczywiscie mu siem nie udaje





Little_Sister

hyhy, a teraz calgon: zalamany tre w gustownej zielonej kreacji kleczy na podlodze przez pralka i zaplakuje sie na smierc. ale oto nadchodzi mike w spodniach na szelkach i granatowej kamizelce <rotf> i ratuje zycie tre i pralki jeszcze jakies filmy... na przyklad Tre - Legalna Blondynka




Eliseth

i wladca pierscieni pierwszy raz w telewizji frodo=billie, aragorn=mike i sauron=tre




Little_Sister

nieeee, tre bedzie gollumem




Eliseth

tre jest za 'inteligentny' na golluma dobra pominmy jeszcze tylko zapowiedz eropy da sie lubic (GD nie wystepuje) i rozdanie nagrod




Little_Sister

ok, a zatem, po polgodzinnych reklamach, kiedy wszyscy wiemy ju¿ czego potrzebujemy i jakei filmy mamy ogladac... :> *tratatatam* wracamy do transmisji z rozdania najbardziej prestizowych nagrod wirtualnego swiata, czyli Zielonych Jezykow! *tlumy szaleja* a otooo nominowani!: 1. Eliseth 2. Little Sister nagrody wreczy jury w skladzie billie joe & mike & tre <lol>




Eliseth

teraz dluuugie przemowy kazdego z czlonkow jury jak to trudno bylo wybrac....




Little_Sister

...bo obie nominowane sa tak wspaniale, boskie i cudowne... (dlatego w tym roku nagroda zostanie przyznana podwojnie - ale to jeszcze nie jest oficjalnie ogloszone )




Eliseth

i jeszcze jakas nagrode specjalna mozna dac co myslisz?




Little_Sister

a co proponujesz? (heh, btw. dobrze ze to forum sie skasuje potem... bo ten topik naprawde jest niezle pojechany ;D)




Eliseth

no ja nie wiem czy tak dobrze podoba mi sie ten topic moze jakas nagroda publicznosci? chociaz jak publicznosc glosuje per sms to nie ma sensu.... nagroda jury?




Little_Sister

czemu nie a wiec nagrode jury otrzymuja... Eliseth i Little Sister! co za niespodzianka!




Eliseth

chyba by znow jakas reklame wypadalo wcisnac.... a potem juz dostaniemy wlasciwe nagrody



Little_Sister

to co teraz promujemy? moze... hmm... kurcze, tyle jest tych glupich reklam, a teraz nie moge wymyslic zadnej gdzie byloby miejsce dla biliiego, mikea i tre ;P
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 7th, 2005 at 07:44am
no! Wink

a wiec dla niezorientowanych: jest to zapis jakże inteligentego dialogu z Eliseth, który odbyłyśmy dzisiaj na "temporary forum" Wink Mam nadzieję ze ta wizja wam się podoba Mr. Green teraz należy tylko kontynuować ceremonię. no i Zielone Języki będą przyznawane osobom szczególnie wyróżniającym się na polu offtopowania (cholera, wszyscy stąd pasują lmfao)

enjoy =)
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
May 7th, 2005 at 08:21am
a spróbujcie napisac coś na klawiaturce zieloną zimową rękawicą bez palców hyhy Mr. Green
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 7th, 2005 at 08:59am
super ten topic Mr. Green !!!!!!!!!!!!
Megan
Shoot Me, I'm A Newbie
Megan
Age: -
Gender: -
Posts: 59
May 7th, 2005 at 09:29am
LittleSister:
Little_Sister *na ekranie pojawia sie tanczacy billie, reklamujacy nowy jogurt; w tle mike pakuje tre pozywne sniadanie do szkoly*



nie no!! tak nie można!! chcecie żebym ze śmiechu umarła?! o wy paskudniki Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 7th, 2005 at 09:32am
to świtny pomysł, żeby wymyślać "covery" Wink reklam, w których głÃ³wne role graliby Billie Joe, Mike i Tre Mr. Green
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 7th, 2005 at 09:49am
taaaak... Cool była taka reklama, już nie pamiętam jak to coś się nazywało... jakiś płyn do płukania prania, żeby ładnie pachniało =) i tam jest taki gość w supermarkecie, który namawia na to matkę z dzieckiem. i to dziecko się zachwyca i jęczy "mamooo, mogę go mieć"? a matka na to: "tak, ale tylko jeśli podzielisz się ze mną". Very Happy
no więc dzieciak to billie, mama to tre, a ten akwizytor to mike lmfao
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 7th, 2005 at 10:02am
Przypomniałam sobie pewną reklamę, którą puszczali w telewizji, kiedy chodziłam bodajże do zerówki Very Happy. Do tej pory pamiętam, jakie śpiewali w niej słowa Wink. To była reklama pasty do zębów dla dzieci, a śpiewała chyba pasta, w każdym razie w rytmie rap Wink:
"Cześć!! To ja! Colodent Junior F!
Spróbuj raz,a nie zamienisz nigdy mnie!
Bo różowy ze nie żel, przebojowy coli smak
mam, bo ja to kumpel twój!
Colodent Junior F!!!"
No to wyobraźmy sobie, że tym dzieciakiem, który myje zęby, jest Billie lmfao
A oto ilustracja Wink:
Image
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 7th, 2005 at 10:09am
lmfao lmfao lmfao

był jeszcze ten, jak mu tam... Doktor Ząbek Very Happy i kultowa reklama pasty colgate "tiki tiki tik, tiki tiki tik, myjmy ząbki żeby były zdrowe"
magsfreak
Shoot Me, I'm A Newbie
magsfreak
Age: -
Gender: -
Posts: 38
May 7th, 2005 at 10:50am
Ha ha ha, tunia skąd wzięłaś tego gifka z B. J.? zarąbisty
troche wyrośnięty jak na dziecko, ale rózne degeneraty chodza po tym świecie.Smile
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 7th, 2005 at 11:10am
a żebym to ja wiedziała skąd to mam Very Happy Gdzieśtam kiedyś znalazłam Mr. Green Btw. - myślałam kiedyś o założeniu stron o GD, więc zbierałam artukuły zdjecia itp., ale póki co nic z tego nie wyszło. Ale zdjęcia, avatarki itp. zbieram do tej pory - mam ich już ponad 5000 Mr. Green
Megan
Shoot Me, I'm A Newbie
Megan
Age: -
Gender: -
Posts: 59
May 8th, 2005 at 09:27am
takie cuś to ja sobie "pożyczyłam" Razz z www.photobucket.com, ktoś miał coś takiego Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 8th, 2005 at 09:38am
Ja też sobie pożyczam Mr. Green
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 8th, 2005 at 09:57am
niezła kolekcja zdjęć jest w tych wszystkich tematach "billie joe pics", "tre cool pics" i "mike dirnt pics" lmfao (oryginalne nazwy, nie? Mr. Green)
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 8th, 2005 at 10:03am
tam jeszcze nie wchodziłam, ale będę musiała kiedyś to zrobić, żeby uzupełnić kolekcję Mr. Green
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 8th, 2005 at 10:12am
heh, skoro masz tyle tego, to pewnie nie znajdziesz nic nowego Wink

aha, i są jeszcze fajne tematy z avatarami grindejowymi... szkoda że ja jestem za głupia żeby sobie jakiś zrobić Wink Mr. Green
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
May 9th, 2005 at 08:18am
Little Sister:
jest to zapis jakże inteligentego dialogu z Eliseth,

a nie inteligentnego?
Little Sister:
niezła kolekcja zdjęć jest w tych wszystkich tematach "billie joe pics", "tre cool pics" i "mike dirnt pics"

najlepsze sa zdjecia Tre lmfao

mialam ci ja pieczen lecz ja zmarnowalam z pierwszego tloczenia oleju nie mialam ojej babo ojej miej ty w glowie olej z pierwszego tloczenia dawaj do jedzenia. na kujawskim smaz na kujawskim piecz z pierwszego tloczenia olej dobra rzecz do salatek lej kujawski olej olej z pierwszego tloczenia
lmfao lmfao
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 9th, 2005 at 01:21pm
popieram - zdjęcia z Tre są Up
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 9th, 2005 at 03:39pm
heh, pamiętam jak jeszcze słabo znałam gd, i nie kojarzyłam jak kto ma na imię itd. - kiedy szukałam z siostrą jakiegoś fajnego ich zdjęcia, narzekałyśym na początku, że tre psuje każdą fotkę bo wygląda jak debil ;P

ah, holy tre, wybacz nam to Mr. Green
fermented salmonella
Geek
fermented salmonella
Age: 35
Gender: Female
Posts: 356
May 10th, 2005 at 04:59pm
tre ma taki specyficzny wyglad ze nie da sie go traktowac powaznie Cool chociaz czasem jak ogladam jakies videa i tre sie wczuwa to wyglada bardzo powaznie i az sie bac zaczynam Cool
Register