7.06.2005

AuthorMessage
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 31st, 2005 at 03:09am
Wiem, że był już topic o koncercie, ale - hmm - raczej później z koncertem nic wspólnego nie miał Wink. Zamieściłam go tutaj, żebyście wypisywały swoje odczucia przed i po koncercie, który jest już za tydzień Very Happy (tydzień tydzień tydzień, tylko 7 dni Very Happy Very Happy Very Happy ). Trochę może wybiegam w przyszłośc, ale co tam Mr. Green
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 31st, 2005 at 12:52pm
PO to może każdy założy swój topik? Mr. Green ja na pewno mam tendencje do rozpisywania się powyżej normy... Wink

a przed...
powiem tak:




AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Mr. Green

a tak na poważnie (o jasne, ja i powaga) to... to... to wiadomo, że się nie mogę doczekać. i mam nadzieję zobaczyć ich (może mi się uda jak stanę na palcach) i...i ...w ogóle, spotkam mike'a i tre, i zrobię sobie z nimi zdjęcie. o. lmfao

a wiecie co? jutro będzie już SZEŚĆ dniVery Happy to brzmi jeszcze lepiej Very Happy
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
May 31st, 2005 at 12:54pm
a pojutrze 5 Razz a za tydzień o tej porze bedziemy stać przed wejściem Very Happy i zaraz zaczną wpuszczać łiiiiiiiiiiiii Very Happy a ja mam nadzieje że z sektora bedize ok widac i zdjecia uda mi się zrobic Cool
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 31st, 2005 at 01:01pm
niech ktos robi zdjecia, bo ja musze je potem wyciagnac Very Happy

rowno 19 u mnie... czyli za dokladny tydzien Mr. Green jupi Very Happy
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
May 31st, 2005 at 01:03pm
no ja zrobie :> mam nadzieje że coś wyjdzie z takiej odległosci Very Happy a jesli nawet to filmik bedzie, dobrze że teraz dłużej jest jasno na polu Smile
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 31st, 2005 at 01:06pm
nie wiem w sumie czy wziac aparat czy nie... troche sie boje, ze mi zabiora, a poza tym w czasie koncertu z plyty zdjecia beda takie hmm Very Happy ale z kolei chcialabym miec pare zdjec przed spodkiem, z przyjaciolkami i w ogole.... i nie wiem teraz Neutral
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
May 31st, 2005 at 01:24pm
na płyte obawiałabym się brać aparat... nigdy nie wiadomo co przyleciVery Happy ale z drugiej strony możesz potem żałować jak się nadarzy jakaś okazja do zrobienia foty... i tak źle i tak nie dobrze...
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 31st, 2005 at 01:38pm
ja też jesdzcze nie wiem, czy wezmę aparat - ale do sektora chyba bezpieczniej (?), nie wiem nie wiem - jak coś mam jeden wolny bilet obok mnie Wink (w sektorze J Very Happy) i nie wiem co z nim zrobić :/
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
May 31st, 2005 at 01:43pm
ej no nie chce cie straszyc ale ja też jestem w J Razz


PS: a moja koleżanka co ma podniete http://muzyka.bravo.pl/_wydarzenia/full1.html/18918/ łał to ty na to jedziesz jej ;P
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 31st, 2005 at 02:22pm
Kurczę - rozkojarzona ostatnio jestem Very Happy (naprawdę!!) - mam bilety w K Mr. Green
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
May 31st, 2005 at 02:24pm
Jeśli któraś z Was zna może osobę chętna na bilet - czekam Mr. Green lol Very Happy
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
May 31st, 2005 at 04:26pm
oj, Tunia, nie pamiętać danych z tak ważnej rzeczy jaką jest bilet na grindeja... nieladnie, nieładnie Cool ja swój oglądam codziennie lmfao

...taa, i teraz z którejś strony powinno wreszcie paść odwieczne pytanie: trampki czy glany lmfao lmfao lmfao
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
May 31st, 2005 at 04:31pm
no ja tez mam dylemat jakie botki ubrac....wygraja najwygodniejsze Very Happy

dzisiaj caly dzien na zegarek zerkalam i myslalam....teraz bede jechac.....teraz bede czekac pod spodkiem....teraz bede w 7 niebie...Very Happy

na weekend bylam w domu i sie obawialam ze mi ktos mieszkanie okradnie (bo juz raz okradli) i tylko sie balam zeby biletow mi nie capneli....myslalam - wezcie tv, radio....ale nie bilety!!!!!! cale szczescie jak dzisiaj wrocilam wszystko bylo na miejscu Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 1st, 2005 at 07:47am
Very Happy --> oj Porandojin - mogliby Ci całe mieszkanie wynieść, ale bilety zostawić Very Happy (też bym się cieszyła, gdyby chociaż je zostawili Mr. Green), to by dopiero było Wink. A tak poza tym - współczuję, że Cię kiedyś okradli... mi to się JESZCZE nie zdarzyło, ale niegdy nie mów nigdy...
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 1st, 2005 at 08:46am
[quote="Extraordinary_Tunia"]współczuję, że Cię kiedyś okradli... quote]

biednego studenta okradli Sad zlodzieje nie maja litosci Rolling Eyes
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 1st, 2005 at 08:49am
ano nie mają... - moje kuzynki (mieszkają teraz bez rodziców) też okradli Neutral
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 2nd, 2005 at 12:20pm
zostało 5 dni!! Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 2nd, 2005 at 12:49pm
*czuje napływającą falę podexcytowania, której nie może za żadne skarby opanować* Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
LittleSister
Falling In Love With The Board
LittleSister
Age: 35
Gender: Female
Posts: 5622
June 2nd, 2005 at 01:10pm
^ *ona też* Mr. Green

jeeeeej Very Happy jest 19.10, czyli za 5 dni będę jużw spodku... aaaa Very Happy

Tunia, w pociągu możemy opracować status naszego klubu Cool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 2nd, 2005 at 01:23pm
Bożesz Ty mój - muszę naparzyć ziółek na spokojność
Register