Koncerti

AuthorMessage
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
January 29th, 2006 at 10:45am
princesss:
manarchy:
a kaj ak se tolko posvađaju da više nebude ni Green Daya (kak su za AI)??????puj,puj,puj
e da, moglo bi se i to dogodit... Confused

a cut(e), bolje je onda nama koji uopće nismo bili tako blizu ko ti i slični slučajevi koji na kraju ne odu na koncert jer vjerujem da je razočaranje preveliko nego mi koji nismo imali neš takvo u planu...

Bolje da i ne govorim.....
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
January 29th, 2006 at 03:45pm
Cut[e]:
princesss:
manarchy:
a kaj ak se tolko posvađaju da više nebude ni Green Daya (kak su za AI)??????puj,puj,puj
e da, moglo bi se i to dogodit... Confused

a cut(e), bolje je onda nama koji uopće nismo bili tako blizu ko ti i slični slučajevi koji na kraju ne odu na koncert jer vjerujem da je razočaranje preveliko nego mi koji nismo imali neš takvo u planu...

Bolje da i ne govorim.....


oh,sorry! mene starci nikad neće vodit na koncert,a jedva da će mi dat da idem sama il tak neš...
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
January 29th, 2006 at 05:57pm
manarchy:
ne krivo ste skužili. neko je rekel da bi trebali dojti u lipnju 2006...no za to nena šanseSad
moja je frendica bila u budimpešti. njoj je stari kupil karte dok je bil tam...


oni uopće nemaju koncerata zakazanih za 2006, jedino je već prije bilo rečeno da bi trebali u 4 mj. odradit neki koncert u Parizu koji su bili otkazali, i onda su ljudi nakon toga počeli izmišljat bajke da će onda vjerovatno napravit i malu turneju po Europi i blah, blah... uglavnom, not going to happen. i negdi sam još čula da će imat u 3 mj. nastup ili 2 u Australiji, ali to je već drugi kontinent... (i uz to, to nije sigurno)

tvoja frendica je zbilja lucky Crying or Very sad

manarchy:
a kaj ak se tolko posvađaju da više nebude ni Green Daya (kak su za AI)??????puj,puj,puj


Laughing
preživili su 1990 kada su ostali bez Johna, i našli su si još boljeg bubnjara
preživili su to šta su im nakon 93 i potpisivanja za Reprise svi okrenuli leđa
preživili su 1995, kada nakon Dookiea ni sami više nisu znali šta bi sa sobom i kada je BJ htio otić iz benda + to šta se ljudima Insomniac nije bogzna kako dopao (people suck, Insomniac je moj fav album)
...da ne nabrajam dalje sva sranja oko Warninga i čekanj 4 god da objave novi album...

prema tome, po čemu zaključuješ da će se raspast sada??
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
January 30th, 2006 at 02:15am
kaj znaš ak u međuvremenu neka žena zatrudi, billie poludi kaj niko ne dela osim njega, klinci se počnu cmizdrit da im nema tate.....i to je moguče....al nedaj bože!
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
January 30th, 2006 at 02:50am
a gle, ak ces tako gledat, onda bi se svaka grupa mogla istog trena raspast.... ili da ce istog trena ruknut neki potres. Malo optimizma Cool Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
January 30th, 2006 at 02:06pm
private suicide:

Laughing
preživili su 1990 kada su ostali bez Johna, i našli su si još boljeg bubnjara
preživili su to šta su im nakon 93 i potpisivanja za Reprise svi okrenuli leđa
preživili su 1995, kada nakon Dookiea ni sami više nisu znali šta bi sa sobom i kada je BJ htio otić iz benda + to šta se ljudima Insomniac nije bogzna kako dopao (people suck, Insomniac je moj fav album)
...da ne nabrajam dalje sva sranja oko Warninga i čekanj 4 god da objave novi album...

prema tome, po čemu zaključuješ da će se raspast sada??


dobar argument Smile
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
January 31st, 2006 at 11:51am
^thanx. i fićo ima dobar point

manarchy wrote:
Quote
kaj znaš ak u međuvremenu neka žena zatrudi, billie poludi kaj niko ne dela osim njega, klinci se počnu cmizdrit da im nema tate.....i to je moguče....al nedaj bože!

Rolling Eyes
ovaj, BJ i Tre imaju već dvoje djece i Mike ima kći, a ne misliš da im se bilo s tim teže nosit kada su bili mlađi? i Joey ima već 11 god, a s toliko i nisi više mali klinac koji plače zato šta mu nema tatice. ako nešto moraš reć daj se potrudi da to ima nekog smisla

EDIT: ...Off topic
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
February 21st, 2006 at 09:38am
Je li itko bio na Bloodhound Gang?
Čujem da su bili disgusting.. Rigo
~ Christie ~
Idiot
~ Christie ~
Age: -
Gender: -
Posts: 795
February 21st, 2006 at 11:12am
ja u cjelem lajfu nisam bla na jednem dobrem kocertu...dobro, bila sem na siddharti, ampak zamudjila sam green day i system of a down u italiji, chuildren of a bodom januarja u sloveniji... a bloodhound gang so tudi bili ? kje ?
js sm čula da so pri nas odpadli : / a zdej neznam al je res
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 21st, 2006 at 12:16pm
nisam bila, niti znam kako je bilo... trebali su ić neki frendovi al su na kraju prodali ulaznice Laughing Laughing
ide tko na franz ferdinand??? ja bih išla.....
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
February 21st, 2006 at 12:21pm
gd-obsessed:
nisam bila, niti znam kako je bilo... trebali su ić neki frendovi al su na kraju prodali ulaznice Laughing Laughing
ide tko na franz ferdinand??? ja bih išla.....

Ja bih doputovala? Cool
Kojeg su datuma i ima li ulaznica?
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 21st, 2006 at 01:33pm
Cut[e]:
gd-obsessed:
nisam bila, niti znam kako je bilo... trebali su ić neki frendovi al su na kraju prodali ulaznice Laughing Laughing
ide tko na franz ferdinand??? ja bih išla.....

Ja bih doputovala? Cool
Kojeg su datuma i ima li ulaznica?

datum... negdje u 7 mjesecu, mislim 3.7. al nisam ziher...
ne znam dal ima ulaznica, ovih dana cu otici s frendicom pogledati, inače je 230 kn ulaznica e i navodno su im predgrupa killersi Cool
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 21st, 2006 at 02:34pm
^^ ne znam zaš al ne privlači me baš taj koncert...
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
February 22nd, 2006 at 02:27pm
gd-obsessed:
Cut[e]:
gd-obsessed:
nisam bila, niti znam kako je bilo... trebali su ić neki frendovi al su na kraju prodali ulaznice Laughing Laughing
ide tko na franz ferdinand??? ja bih išla.....

Ja bih doputovala? Cool
Kojeg su datuma i ima li ulaznica?

datum... negdje u 7 mjesecu, mislim 3.7. al nisam ziher...
ne znam dal ima ulaznica, ovih dana cu otici s frendicom pogledati, inače je 230 kn ulaznica e i navodno su im predgrupa killersi Cool

Cool Cool

Nisam baš fan Killersa ali bilo bi lijepo otici.
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
February 22nd, 2006 at 03:58pm
jst sm bla na rock otočcu, na mtv adria lounchu in ko je blo v domu sportova neki koncert kje so tut bli psihomodo pop...ampak kdaj hoč it na BOHEM vedno neki gre narobe Crying or Very sad

in bom šla na guštija in polono in urban & 4 Cool
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 23rd, 2006 at 09:00am
Lunchbox:
jst sm bla na rock otočcu, na mtv adria lounchu in ko je blo v domu sportova neki koncert kje so tut bli psihomodo pop...ampak kdaj hoč it na BOHEM vedno neki gre narobe Crying or Very sad

in bom šla na guštija in polono in urban & 4 Cool


ja bih išla na urbana
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
February 28th, 2006 at 09:08am
ej, Gušti in polona so mi bli všeč Cool to ni mska kakšno doma poslušam ampak so mi bli ok za chillanje Cool

Urban je pa rasturau Cool ampak po koncertu je blo najbolš Cool
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
February 28th, 2006 at 12:02pm
Lunchbox:
ej, Gušti in polona so mi bli všeč Cool to ni mska kakšno doma poslušam ampak so mi bli ok za chillanje Cool

Urban je pa rasturau Cool ampak po koncertu je blo najbolš Cool

Tuctuc
kolikotiputamoramrećidapričašnahrvatskom!!
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
February 28th, 2006 at 02:41pm
da!!!!!!nis te ne razumijem!!!!!!!!
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
February 28th, 2006 at 02:45pm
Cut[e]:
Lunchbox:
ej, Gušti in polona so mi bli všeč Cool to ni mska kakšno doma poslušam ampak so mi bli ok za chillanje Cool

Urban je pa rasturau Cool ampak po koncertu je blo najbolš Cool

Tuctuc
kolikotiputamoramrećidapričašnahrvatskom!!

umh? what? sorry, dođla iz škole i napisala..... e da, danas su mi opet prigovarali da me na satu hrvatskog nisu nikaj skužili...pa mi je frndica rekla "Bum ti kupila kazetu koja se zove "Naučimo hrvatski" lmfao tak da smo ti mi danas na engleskom pričali cjelo vrjeme O_o Laughing
Register