Prva pjesma

AuthorMessage
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 12th, 2005 at 03:39pm
Koja je prva pjesma koju ste čuli od gd-a? Ja nažalost AI, al mi je jako poznata When I come around, negdje mi je u podsvjesti ostala. Odje u Hrvatskoj samo puštaju pjesme koje već postanu komercijala!
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 12th, 2005 at 03:47pm
Istina....!!!! Hrvatska malo zaostaje za svijetom. Da živim u americi sigurno bi saznala za njih sa 3 ili 4 god (ja se sjećam nekih pjesama kad sam imala tolko god., samo se oni kod nas baš i nisu puštali)!!!! Ali dobro, mislim da sam do sada nadoknadila sve svoje zaostatke, i sad sam pravi fan! Very Happy
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 12th, 2005 at 05:02pm
Macy's Day Parade al sam mislila da su to neki kreteni jer nije pisalo da su to GD

a kad sam čula AI mislila sam da su to neki novi likovi al onda je pisalo GD i onda se meni lampica upalila (a to su oni koje moja frendica stalno spominje, lol)
Josipa
Admin
Josipa
Age: 39
Gender: Female
Posts: 4408

Mibba
October 12th, 2005 at 06:57pm
-She-
Bilo je to davne.. -broji na prste, ali ne ide-
Ma u 7. razredu Very Happy Znaci, prije 8 godina.
Gee, I'm OLD Very Happy
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
October 13th, 2005 at 03:48am
Basket Case ali sam je čula neke 99. g. kad su puštali nekakve naj hitove u povijesti...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 13th, 2005 at 07:42am
ovdje u Hrv. najčešće puste neke pjesme koje postanu hit u svijetu, a prije ne i to mi se ne sviđa (zato mi je prva pj. AI)
Josipa
Admin
Josipa
Age: 39
Gender: Female
Posts: 4408

Mibba
October 13th, 2005 at 09:44am
princessinaleatherthang:
ovdje u Hrv. najčešće puste neke pjesme koje postanu hit u svijetu, a prije ne i to mi se ne sviđa (zato mi je prva pj. AI)
Jesmo Balkanci ili ne?! Very Happy
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 16th, 2005 at 11:26am
JESMO!!! Very Happy
Bullet
Geek
Bullet
Age: -
Gender: -
Posts: 284
October 17th, 2005 at 06:35am
Basket Case v osnovni šoli k sm bla zatrapana v enga sošolca in je skoz pel ta komad Smile ...to mi je ful drag spomin...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 21st, 2005 at 05:12pm
pišite koja je prva pjesma drugih bandova koje slušate!!

npr. ja sam od killersa čula prvu mr brightside (na žalost) iako su već na sceni 1 g
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 21st, 2005 at 05:13pm
mcr: helena
blink 182: all the small things
bloodhound gang: along comes mary
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 21st, 2005 at 05:15pm
blatz: fuck new york
clash: i fought the law
jimmy eat world: kill
the network: supermodel robots
Bullet
Geek
Bullet
Age: -
Gender: -
Posts: 284
October 22nd, 2005 at 07:24am
MCR: I'm not okay
Korn: Here to stay
Finch: Letters to you
SOAD: Chop Suey
FFTL: Ride the wings of pestilence
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
November 1st, 2005 at 02:25pm
kad su GD počeli imala sam 3 godine tak da nisam niš čula od njih.prvo kaj sam čula je AI.na otv-u su puštali retro green day(ak je on retro mislim fakat) i čula sam minority,macys day parade,basket case...na vh1 sam čula when we come around al sve to puno puno kasnije....
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
November 1st, 2005 at 02:27pm
Bittersweet:
kad su GD počeli imala sam 3 godine tak da nisam niš čula od njih.prvo kaj sam čula je AI.na otv-u su puštali retro green day(ak je on retro mislim fakat) i čula sam minority,macys day parade,basket case...na vh1 sam čula when we come around al sve to puno puno kasnije....

nemoj me shvatiti krivo,ali pj. se zove when I come around a ne WE
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
November 2nd, 2005 at 02:57pm
meni je to najbolje kad svi (i na stranim forumima napišu da su imali 2,3 ali se sjećaju te i te pjesme... Rolling Eyes
ja sam priznala da sam za gd čula kad je izašao ai, ali imam ostale albume i super su mi stare pjesme...
nije da ti ne vjerujem bittersweet ali svi napišu kad im je bilo tri i to me živcira---> svi su kao pravi fanovi od početka...
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
November 2nd, 2005 at 03:27pm
princessinaleatherthang:
meni je to najbolje kad svi (i na stranim forumima napišu da su imali 2,3 ali se sjećaju te i te pjesme... Rolling Eyes
ja sam priznala da sam za gd čula kad je izašao ai, ali imam ostale albume i super su mi stare pjesme...
nije da ti ne vjerujem bittersweet ali svi napišu kad im je bilo tri i to me živcira---> svi su kao pravi fanovi od početka...

Prvo pročitaj post kak spada, pa onda optužuj nekoga... Mad
Bittersweet nije napisala da je čula za njih sa 3 god, već da je tada imala 3 god, pa nije mogla čuti zanjih.
Napisala je da je čula AI, a kasnije i ostale pj. na otv-u!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
November 2nd, 2005 at 04:51pm
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
meni je to najbolje kad svi (i na stranim forumima napišu da su imali 2,3 ali se sjećaju te i te pjesme... Rolling Eyes
ja sam priznala da sam za gd čula kad je izašao ai, ali imam ostale albume i super su mi stare pjesme...
nije da ti ne vjerujem bittersweet ali svi napišu kad im je bilo tri i to me živcira---> svi su kao pravi fanovi od početka...

Prvo pročitaj post kak spada, pa onda optužuj nekoga... Mad
Bittersweet nije napisala da je čula za njih sa 3 god, već da je tada imala 3 god, pa nije mogla čuti zanjih.
Napisala je da je čula AI, a kasnije i ostale pj. na otv-u!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Inače, to je istina!!! većina ih kaže da je čula za gd tko zna kad, npr. 92 su godište, al su čuli za gd. još kad je izašao dookie (nemoguće), i to me jaaaaaaaaaakkooo živcira...a zapravo klinci ne znaju ni jednu pj. osim onih sa am idiota... ja se barem ne hvalim s tim da imam sve pj., kad nemam...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
November 8th, 2005 at 03:57pm
gd-obsessed:
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
meni je to najbolje kad svi (i na stranim forumima napišu da su imali 2,3 ali se sjećaju te i te pjesme... Rolling Eyes
ja sam priznala da sam za gd čula kad je izašao ai, ali imam ostale albume i super su mi stare pjesme...
nije da ti ne vjerujem bittersweet ali svi napišu kad im je bilo tri i to me živcira---> svi su kao pravi fanovi od početka...

Prvo pročitaj post kak spada, pa onda optužuj nekoga... Mad
Bittersweet nije napisala da je čula za njih sa 3 god, već da je tada imala 3 god, pa nije mogla čuti zanjih.
Napisala je da je čula AI, a kasnije i ostale pj. na otv-u!!!!!!!!!!!!!!! Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Inače, to je istina!!! većina ih kaže da je čula za gd tko zna kad, npr. 92 su godište, al su čuli za gd. još kad je izašao dookie (nemoguće), i to me jaaaaaaaaaakkooo živcira...a zapravo klinci ne znaju ni jednu pj. osim onih sa am idiota... ja se barem ne hvalim s tim da imam sve pj., kad nemam...


sorry, ponovno sam pročitala i ispričavam se svima... Razz
*bullet*
Geek
*bullet*
Age: -
Gender: -
Posts: 100
March 28th, 2006 at 08:19am
ja malo puno zaostajem za vama.....meni je prva bila "american idiot" Embarassed al sam ja sve to fino nadoknadila pa sam poslušala i ranije pjesme.....koja razlika Very Happy ma čim sam ih čula su mi se svidjeli! bila je to ljubav na prvi sluh.... Smile Smile Smile btw, istina je ono da u hrvatskoj puštaju samo pjesme koje već postanu pravi hitovi!
Register