przyszlosc

AuthorMessage
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
November 10th, 2005 at 08:36am
Very Happy nowy topik bo dawno nic nie zakladalam Wink

tak sie dzięki Tuni zaczełam zastanawiać ... ciekawe ile z tych przyjaźni, kontaktów przetrwa dłużej? Czy taka opcja w ogole w waszych główkach jest? Bo w końcu kiedys pokonczycie gimnazja licea... studia (oby Mr. Green) i nie zawsze bedzie tyle czasu na forum co teraz... w sumie nie chce krakać ale i fora sie czasami zamyka. jednym słowem kto chce niech sobie pogdyba tu Smile

chciałabym was kiedyś spotkać Smile (i niekoniecznie na koncercie ale tak sobie pogadac na zywo Smile)
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
November 10th, 2005 at 08:44am
ja chcialabym sie spotkac i mam nadzieje ze sie uda ale watpie zeby wiele przetrwalo gdyby tak np dujo zamknal forum... juz raz mi zamkneli i kilka tygodni gadalysmy na gadu jeszcze a teraz to ja juz nie bardzo wiem kto jest kto :/
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
November 10th, 2005 at 08:51am
to forum to jak konferencja na gg jest XD
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
November 10th, 2005 at 08:56am
lmfao ale duja by nie bylo



lidzia na gygy Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
November 10th, 2005 at 08:58am
no ja myślę, że przetrwają Very HappyVery HappyVery Happy!!! A jeśli nam Dujo forum zamknie, to się jakoś spikniemy, bo w końcu znamy swoje maile, komórki i gg (no nie wszystkie numery, ale co tam, zawsze któraś ma maila albo numer innej, która go nie ma ;P), a zrobić własne forum podobno nie trudno Very Happy
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
November 10th, 2005 at 09:00am
nie trudno tylko czasem z niewyjasnionych przyczyn upada...
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
November 10th, 2005 at 09:02am
mam nadzieję, ze Dujo nie upadnie lmfao Very Happy
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
November 10th, 2005 at 09:02am
dujo jest twardy a nie mientki lmfao
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
November 10th, 2005 at 09:11am
mam nadzieje ze nasze forum jeszcze bedzie trwac i trwac...... Very Happy ....................baardzo bym sie chciala z wami wszystkimi spotkac tylko ze ja w polsce jestem tylko na roznego rodzaju swietach Sad ................a jesli forum zamkna to tak jak tunia napisala.....mamy jakies kontakty ze soba albo forum sie inne otworzy (nie wiem jak ale mamy tu paru specow od spraw komputerowych Wink Very Happy ....................................uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....................ale powaznie sie zrobilo
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
November 10th, 2005 at 09:13am
święta to w sumie też fajny czas na spotkanie Wink - nie koniecznie w same święta Mr. Green ale ciut przed lub po ;P
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
November 10th, 2005 at 09:16am
Tunia:
święta to w sumie też fajny czas na spotkanie Wink - nie koniecznie w same święta Mr. Green ale ciut przed lub po ;P


nooo.....ja mam niecaly miesiac przerwy w grudniu i calutki miesiac wolny podczas wielkanocy Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
November 10th, 2005 at 09:18am
mów mi tak jeszcze Mr. Green u nas nie ma tak dobrze ;P
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
November 10th, 2005 at 09:20am
wiem Twisted Evil .......................pamietaj ze przeszlam cale studia w polsce...........polecam anglie Wink
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
November 10th, 2005 at 09:25am
pametam pamiętam Mr. Green, ale też bym sobie chętnie tam studiować pojechała...
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
November 10th, 2005 at 09:27am
Tunia:
pametam pamiętam Mr. Green, ale też bym sobie chętnie tam studiować pojechała...


no to jedz (albo przyjedz do mnie.....ja tu jeszcze przynajmniej 4 lata zabawie) Very Happy teraz to juz zaden problem......to tak jakbys chciala studiowac w innym miescie......
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
November 10th, 2005 at 09:29am
a mogę w środku studiów wyjechać ?? (tzn. po zakończeniu drugiego roku?(wiem, ze są te wszystkie Erasmusy i inne cuda,a le tam jest możliwość wyjechania góra na rok)
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
November 10th, 2005 at 09:33am
tzn erasmus wyjezdza tylko na rok ale mozesz kontynuowac swoje studia w anglii....tzn jesli teraz przerwiesz a angileski uniwersytet sie zgodzi mozesz zaczac studia od drugiego lub trzeciego roku.....ale o tym decyduje indywidualnie uniwersytet na ktorym chcesz studiowac
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
November 10th, 2005 at 09:35am
ahaaaa Very HappyVery HappyVery Happy jejku - dziękuję :* muszę to jeszcze przemyśleć, poczytać i się naprawdę poważnie zastanowić... Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
November 10th, 2005 at 09:35am
erasmus jest swietna okazja aby sie przekonac czy studiowanie za granica nam odpowiada......ja sam bylam na erasmusie i spedzilam w anglii 5 miesiecy i bylo super Very Happy wiec jesli masz szanse wyjechac na erasmusa nawet sie nie zastanawiaj tylko jedz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
November 10th, 2005 at 09:37am
Tunia:
ahaaaa Very HappyVery HappyVery Happy jejku - dziękuję :* muszę to jeszcze przemyśleć, poczytać i się naprawdę poważnie zastanowić... Very Happy


z anglia jest tylko ten maly problem: zeby zaczac studia od przyszlego roku musisz wyslac zgloszenie do polowy stycznia!!!! (czyli teraz)..........po styczniu tez mozna sie zglaszac tylko ze to jest po terminie i ma sie mniejsze szanse........................zawsze mozesz wyjechac na studia podyplomowe po ukonczeniu swoich studiow, tzn jesli masz magistra bo licencjata anglia nie uznaje :/ .........
Register