Glazba

AuthorMessage
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
January 28th, 2006 at 08:44am
princesss:
glavno da madonna dolazi u beograd, bloodhoud gang će doć kod nas, a gd naravski ne... hoće još netko doć od "velikih faca" ? da sam ja zaboravila spomenut...

Franz ferdinand, depeche mode, rolling stonesi, ...
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
January 28th, 2006 at 09:57am
gd-obsessed:
princesss:
glavno da madonna dolazi u beograd, bloodhoud gang će doć kod nas, a gd naravski ne... hoće još netko doć od "velikih faca" ? da sam ja zaboravila spomenut...

Franz ferdinand, depeche mode, rolling stonesi, ...

Shocked
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
January 28th, 2006 at 10:14am
gd-obsessed:
princesss:
glavno da madonna dolazi u beograd, bloodhoud gang će doć kod nas, a gd naravski ne... hoće još netko doć od "velikih faca" ? da sam ja zaboravila spomenut...

Franz ferdinand, depeche mode, rolling stonesi, ...



Surprised
baš super. krasno. sjajno. i . velebajno.
:-/
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
January 28th, 2006 at 11:47am
Pa kaj niste znali da oni dolaze, čula sam da dolazi i blink, ali ne znam kad!!!!!!
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
January 28th, 2006 at 12:23pm
gd-obsessed:
Pa kaj niste znali da oni dolaze, čula sam da dolazi i blink, ali ne znam kad!!!!!!

ma blink ne dolazi.. Oni su se raspali koliko ja znam
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
January 28th, 2006 at 12:47pm
Blink je šrot!!!!!!!!!!!!!! E za ono prije imam ja jedan program guitar pro i imaš skoro sve instrumente i note i moreš delati kaj očeš. odeš na http://www.ultimate-guitar.com i downloudaš si koje got pjesme očeš ima puno od gda i sam u tom programu pretvoris umjesto gitare ili već čega u kalvir (kad je to isto ko i sintičWink. odma dobiješ cijelo pjesmu instrumentalno.
Ja sam si kupila( zapravo sam od starci dobila za ročkas) staggovu gitaru. došla je 1400kn. zakon je.(ili 1300) Meni prvo jagodice nisu krvarile neg sam imala žuljeve(al je ipak bilo i krvi) al to se preživi. Danas mi je baš pukla žica Sad((((((((((((((
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
January 28th, 2006 at 02:05pm
ljudi ja bih htjela sljedeće godine naučit svirat bass.znači imat ću 14god. jel to prekasno?
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
January 28th, 2006 at 02:09pm
Bittersweet:
ljudi ja bih htjela sljedeće godine naučit svirat bass.znači imat ću 14god. jel to prekasno?
ja mislim da te u glazbenu šk nebudu primili. ja imam 13 i frendica mi je rekla da je pitala i da su rekli da sam prestara(za gitaru). pa bassa se moreš i sama naučiti svirati.za to nisi prestara
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
January 28th, 2006 at 04:18pm
ja sam išla u glazbenu školu, krenula sam u 3. osnovne (koliko sam imala, oko 8 god.? i think). za klavir sam išla i završila sam osnovnu glazbenu šk (čovječe, 6 godina) i evo prošlo je već oko 2 god da ja nisam ni taknula klavir. na početku mi je bilo fora, kada sam bila klinka, ali mi je nakon godinu/ dve dosadilo, imala sam groznu profesoricu pa mi je to ubijalo volju, ali me je stara tjerala da završim. tako da i bolje da ne ideš u glazbenu šk.

i sada učim svirat gitaru, kupila sam ju krajem 11. mj, nakon godinu dana žicanja staraca (oni su mislili da će me proć volja nakon mjesec dana, pa sam na kraju sama sebi morala kupit Evil or Very Mad ). učim uglavnom sama sebe, ali ću počet ić na satove kod jednog lika kada on završi nekakvu turneju (valjda će me nešto naučit kada ide na turneje Cool )
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
January 28th, 2006 at 04:40pm
nisam ni misla ić u glazbenu školu
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
January 28th, 2006 at 06:06pm
ma bolje ti odi u glazbenu skolu. Ja kad sam ucio ovak napamet mi je jos ok islo, al kad sam probao nesto svirat po notama, nisam imao pojma, pa ti je bolje da odmah u pocetku naucis svirat po notama Wink
Frend mi je prije 2 godine isao u rock akademiju na krizanju selske i ozaljske kod moje skole. I ak je on mogao ici, moci ces i ti. Nisi prestara...
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
January 28th, 2006 at 06:11pm
fico2:
ma bolje ti odi u glazbenu skolu. Ja kad sam ucio ovak napamet mi je jos ok islo, al kad sam probao nesto svirat po notama, nisam imao pojma, pa ti je bolje da odmah u pocetku naucis svirat po notama Wink
Frend mi je prije 2 godine isao u rock akademiju na krizanju selske i ozaljske kod moje skole. I ak je on mogao ici, moci ces i ti. Nisi prestara...

rock akademija je zakon Wink ja idem tam by the way... Cool
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
January 28th, 2006 at 06:37pm
Lunchbox:
fico2:
ma bolje ti odi u glazbenu skolu. Ja kad sam ucio ovak napamet mi je jos ok islo, al kad sam probao nesto svirat po notama, nisam imao pojma, pa ti je bolje da odmah u pocetku naucis svirat po notama Wink
Frend mi je prije 2 godine isao u rock akademiju na krizanju selske i ozaljske kod moje skole. I ak je on mogao ici, moci ces i ti. Nisi prestara...

rock akademija je zakon Wink ja idem tam by the way... Cool

i kak ti je?
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
January 28th, 2006 at 06:39pm
ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKOOOOOOOOOOOON Cool preporučam ju svima Cool baš se fino nauče neke stvari tam Cool a i profači su ok Cool
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
January 28th, 2006 at 06:41pm
Lunchbox:
ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKOOOOOOOOOOOON Cool preporučam ju svima Cool baš se fino nauče neke stvari tam Cool a i profači su ok Cool

i mislio sam. MOzda i ja odem Cool
Jel ima neki mladi muski prof. s malo duzom kosom?
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
January 28th, 2006 at 06:51pm
pojma nemam...neznam sve profače ... zakaj pitaš? Cool
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
January 28th, 2006 at 07:03pm
Nikad nije kasno za rock-akademiju, moja frendica se tek ove godine upisala na bubnjeve a ima 17. god.
BTW I ja intenzivno razmišljam o rock-akademiji jer sam skužila da kućno muziciranje ne vodi ničemu... Cool Cool Cool
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
January 28th, 2006 at 07:11pm
Ah...kako lijepo, izaći će Billijeva Gibson gitara... a bit će sigurno i zlata vrijedna (mislim na cijenu)... !!! Rolling Eyes
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
January 29th, 2006 at 03:11am
gd-obsessed:
Ah...kako lijepo, izaći će Billijeva Gibson gitara... a bit će sigurno i zlata vrijedna (mislim na cijenu)... !!! Rolling Eyes
to sigurno. meni je crna lepa a ona nekakva žuta mi je full grda.
BTW kaj u hr postoji rock akademija???!!!!!!
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
January 29th, 2006 at 05:29am
manarchy:
gd-obsessed:
Ah...kako lijepo, izaći će Billijeva Gibson gitara... a bit će sigurno i zlata vrijedna (mislim na cijenu)... !!! Rolling Eyes
to sigurno. meni je crna lepa a ona nekakva žuta mi je full grda.
BTW kaj u hr postoji rock akademija???!!!!!!

DAAAAAAA... dobro jutro... u Zagrebu! A i imaš tečajeve gitare... jer kolko sam skužila nisi iz Zg-a.
Register