Časopisi

AuthorMessage
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 5th, 2006 at 11:36am
da nije bilo american idiota ja vjeroatno ne bih čula za GD(ni za vas Very Happy),ali bar sam se potrudila i nabavila si limewire i malo skidala,pa nisam najveća zbunjola kad čujem longview il tak neš.i mislim da se ne bih rasplakal da vidim billieja il nekog iz green daya-tokio hotel je drek,a ja nijednu njihovu pjesmu nisam čula
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 5th, 2006 at 11:40am
^^ off topic smo al who cares...
nisam mislila na tebe da si klinkica jer sam rekla da uvijek ima izuzetaka
na gsb-u (barem hrv forum) su svi Cool gd fanovi
Very Happy
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 5th, 2006 at 11:41am
princesss:
^^ off topic smo al who cares...
nisam mislila na tebe da si klinkica jer sam rekla da uvijek ima izuzetaka
na gsb-u (barem hrv forum) su svi Cool gd fanovi
Very Happy


yey
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 5th, 2006 at 11:46am
^^ pa kaj nije? ovdje nema teenia kolko ja vidim... jest da smo aco i ja priznale da nam je billie zgodan od ovih poznatih "faca" al to ne znači da sam ko ove klinkice koje sline za npr billom iz tokio hotela Razz
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 5th, 2006 at 12:51pm
Tomek:
private suicide:
ovaj, nije ni da GD slušaju samo neke hardcore punkerice... svaki put kada gledam neki koncert prvi redovi su puni malih ušminkanih plavušica koje padaju u trans čim BJ izađe na pozornicu i onda cijeli koncert vrište jer neznaju nijednu pjesmu osim BOBD. to je ono šta meni općenito ide najviše na živce oko Green Daya: njihovi ''fanovi''


ja se jednog dana želim oženit za ženu koja ima takvo mišljenje


Embarassed thanx...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 5th, 2006 at 01:00pm
private suicide:
Tomek:
private suicide:
ovaj, nije ni da GD slušaju samo neke hardcore punkerice... svaki put kada gledam neki koncert prvi redovi su puni malih ušminkanih plavušica koje padaju u trans čim BJ izađe na pozornicu i onda cijeli koncert vrište jer neznaju nijednu pjesmu osim BOBD. to je ono šta meni općenito ide najviše na živce oko Green Daya: njihovi ''fanovi''


ja se jednog dana želim oženit za ženu koja ima takvo mišljenje


Embarassed thanx...


...love is in the air... Laughing
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 5th, 2006 at 01:07pm
princesss:
^^ pa kaj nije? ovdje nema teenia kolko ja vidim... jest da smo aco i ja priznale da nam je billie zgodan od ovih poznatih "faca" al to ne znači da sam ko ove klinkice koje sline za npr billom iz tokio hotela Razz


pa ja mislim da većina nas tu misli da je Billie jaako zgodan
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 5th, 2006 at 01:18pm
^meni je on hot, ali ne znači da si teenie ako misliš da je netko iz tvoje naj grupe zgodan (ako znači onda sam ja najveći teenie na svijetu jer su meni i Tre i Mike dooobri). teenie si ako slušaš neki bend samo zato šta ti je netko u njemu zgodan, a nemaš pojma na čemu su oni uopće, kao šta je slučaj sa većinom tih tokio hotel grupija.
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 5th, 2006 at 01:23pm
najviše me rasp**** kad dojdem u školu na likovni i na kartonima piše "najbolja" kombinacija na svijeru th i us5....a znate kaj su napisali na kemiji???...Green day i th 4ever!!!!!!ja sam poludila
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 5th, 2006 at 01:38pm
^ma ja sam se već totalno navikla da većina ljudi koji slušaju ("slušaju"Wink GD obično slušaju TH, us5,avrilku i takva sranja, i skroz mi je ravno. ja znam zašto ih ja slušam i šta mi znače. zato sa nebi trebala tolko nervirat oko takvih stvari. za 3 mjeseca će se pojavit neki novi bend i svi će ih teeniei počet slušat, i svi će zaboravit na GD osim nas. jedva čekam.
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 5th, 2006 at 02:29pm
private suicide:
^ma ja sam se već totalno navikla da većina ljudi koji slušaju ("slušaju"Wink GD obično slušaju TH, us5,avrilku i takva sranja, i skroz mi je ravno. ja znam zašto ih ja slušam i šta mi znače. zato sa nebi trebala tolko nervirat oko takvih stvari. za 3 mjeseca će se pojavit neki novi bend i svi će ih teeniei počet slušat, i svi će zaboravit na GD osim nas. jedva čekam.
ma to je već sad počelo pošto gd nemaju novi album izdan u zadnja dva tri mj a th i us5 su sada "totalno hot" Laughing
u mome razredu niko ne sluša gd jer svi slušaju narodnjake...jedina ja (punk) metalka i svi onda gledaju Oo što mi se potpuno sviđa
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 5th, 2006 at 02:58pm
princesss:
private suicide:
^ma ja sam se već totalno navikla da većina ljudi koji slušaju ("slušaju"Wink GD obično slušaju TH, us5,avrilku i takva sranja, i skroz mi je ravno. ja znam zašto ih ja slušam i šta mi znače. zato sa nebi trebala tolko nervirat oko takvih stvari. za 3 mjeseca će se pojavit neki novi bend i svi će ih teeniei počet slušat, i svi će zaboravit na GD osim nas. jedva čekam.
ma to je već sad počelo pošto gd nemaju novi album izdan u zadnja dva tri mj a th i us5 su sada "totalno hot" Laughing
u mome razredu niko ne sluša gd jer svi slušaju narodnjake...jedina ja (punk) metalka i svi onda gledaju Oo što mi se potpuno sviđa
moji u razredu misle da sam za psihijatriju.....jer znam kad su se Joey i Jackob rodili..i još puno drugih stvari...niko ih ne sluša....nekak baš i ne vole muziku previše
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 5th, 2006 at 03:02pm
manarchy:
princesss:
private suicide:
^ma ja sam se već totalno navikla da većina ljudi koji slušaju ("slušaju"Wink GD obično slušaju TH, us5,avrilku i takva sranja, i skroz mi je ravno. ja znam zašto ih ja slušam i šta mi znače. zato sa nebi trebala tolko nervirat oko takvih stvari. za 3 mjeseca će se pojavit neki novi bend i svi će ih teeniei počet slušat, i svi će zaboravit na GD osim nas. jedva čekam.
ma to je već sad počelo pošto gd nemaju novi album izdan u zadnja dva tri mj a th i us5 su sada "totalno hot" Laughing
u mome razredu niko ne sluša gd jer svi slušaju narodnjake...jedina ja (punk) metalka i svi onda gledaju Oo što mi se potpuno sviđa
moji u razredu misle da sam za psihijatriju.....jer znam kad su se Joey i Jackob rodili..i još puno drugih stvari...niko ih ne sluša....nekak baš i ne vole muziku previše


moji misle da sam za psihijatriju zato kaj mi je billie zgodan.prijavila sam se za natjecanje iz hrvatskog i jedna cura mi je rekla da će svi znat tko sam zato kaj će mi šifra biti billie joe ili green day ili nekaj tak
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 5th, 2006 at 03:05pm
ja još smišljam šifru...valjda bu manarchy...
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 5th, 2006 at 03:06pm
BTW pa kaj onda kaj znaju ko si
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 5th, 2006 at 03:11pm
e ste vidli ono iz njemačkog brava gdi Billie i 80 plaču i svađaju se...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 5th, 2006 at 03:20pm
manarchy:
e ste vidli ono iz njemačkog brava gdi Billie i 80 plaču i svađaju se...
...80... kaj je to 80? nisam skužila
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 5th, 2006 at 03:58pm
princesss:
manarchy:
e ste vidli ono iz njemačkog brava gdi Billie i 80 plaču i svađaju se...
...80... kaj je to 80? nisam skužila


80 je Adrienne...al ne znam zašto je tako zovu

manarchy:
princesss:
^^ pa kaj nije? ovdje nema teenia kolko ja vidim... jest da smo aco i ja priznale da nam je billie zgodan od ovih poznatih "faca" al to ne znači da sam ko ove klinkice koje sline za npr billom iz tokio hotela Razz


pa ja mislim da većina nas tu misli da je Billie jaako zgodan


yep Twisted Evil

Bittersweet:
moji misle da sam za psihijatriju zato kaj mi je billie zgodan.prijavila sam se za natjecanje iz hrvatskog i jedna cura mi je rekla da će svi znat tko sam zato kaj će mi šifra biti billie joe ili green day ili nekaj tak


moj nadimak je Billie..tak da...govori dosta o tome
i farbam se u
crno
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 5th, 2006 at 04:09pm
Tomek:


manarchy:

pa ja mislim da većina nas tu misli da je Billie jaako zgodan


yep Twisted Evil



ti to potrvđuješ Oo ?

i da---odi na hrt2 temu postah ti nešto
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 5th, 2006 at 04:20pm
80 je adie jer se 80 čita eighty- slično zvuči kao adie Confused Rolling Eyes
I think...
Register