Mundial

AuthorMessage
no co?
Falling In Love With The Board
no co?
Age: -
Gender: Female
Posts: 5078
July 11th, 2006 at 09:53am
ostatnio jakiś widz, czy słuchacz się wypowiadał, że Materazzi mógł powiedzieć do Zidana że gra jak Rasiak i to wywołało taką reakcje Laughing
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 11th, 2006 at 04:24pm
porandojin:
no ja tez zaluje bo francuz z ktorym pracuje obiecal ze jak francja wygra to przez caly dzien bedzie pracowac tylko w majtkach z napisame 'france' na tyłku.....a tak nici z tego Evil or Very Mad
lmfao Very Happy a przystojny chociaż Mr. Green? Laughing




co do Zidane'a - *za ten text niby-wyczytany z ruchu warg też bym przywaliła Włochowi...
*Zidane mógł go zabić tym uderzeniem...
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
July 12th, 2006 at 06:33am
HA!! Oglądałam mecz we Włoskim barze i oczywiście cieszę się że wygrali, ale z Zidanem to ciężka sprawa. Oczywiście jak pieprznął Materazziego to wszyscy się zerwali i w ogóle, ale też byli oburzeni że Włoch sprowokował to wszystko

Kocham ten naród Very Happy A w barze było zajebiście, jak to Wiśniewski mówi Mr. Green
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
July 12th, 2006 at 08:26am
^ ja kocham włoskich kelnerów lmfao Very Happy

wrr Zizou może nawet stracić Złotą piłke ;/

Quote
Jeśli Marco Materazzi powiedział do mojego syna, że jest „synem terrorystycznej k…”, to chcę, by przyniesiono mi jego genitalia na tacy “ powiedziała jednej z angielskich gazet matka Zinedine’a Zidane’a “ Malika.

WTF
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 12th, 2006 at 08:34am
do cytatu: Shocked WTF
no co?
Falling In Love With The Board
no co?
Age: -
Gender: Female
Posts: 5078
July 12th, 2006 at 10:51am
też do cytatu: Shocked Eh WTF Think
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
July 12th, 2006 at 12:02pm
francuzi są uczuleni na takie rzeczy, a włosi dobrymi prowokatorami
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
July 12th, 2006 at 01:30pm
lidocaine:
^ ja kocham włoskich kelnerów lmfao Very Happy

wrr Zizou może nawet stracić Złotą piłke ;/

Quote
Jeśli Marco Materazzi powiedział do mojego syna, że jest „synem terrorystycznej k…”, to chcę, by przyniesiono mi jego genitalia na tacy “ powiedziała jednej z angielskich gazet matka Zinedine’a Zidane’a “ Malika.

WTF


włoscy kelnerzy... mrrrr... Boone... wytłumaczę wam w innym temacie.

cytat: wow, rzeczywiście WTF
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 12th, 2006 at 06:16pm
I nareszcie Zidane wyjawił, co mu powiedział Materazzi... Za coś takiego też bym mu przywaliła...
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
July 12th, 2006 at 06:20pm
Tunia:
I nareszcie Zidane wyjawił, co mu powiedział Materazzi... Za coś takiego też bym mu przywaliła...


no pewnie, ale tak czy siak juz za pozno... włosi wygrali... cel uświęca środki conie? Confused
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 12th, 2006 at 06:23pm
alexxx:
Tunia:
I nareszcie Zidane wyjawił, co mu powiedział Materazzi... Za coś takiego też bym mu przywaliła...


no pewnie, ale tak czy siak juz za pozno... włosi wygrali... cel uświęca środki conie? Confused
byłam za Włochami, ale teraz żałuję, że to oni wygrali Neutral. Niby jedna osoba nie świadczy o całej grupie, ale za takie chamstwo... ech. Biedny Zidane
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
July 12th, 2006 at 06:38pm
Tunia:
I nareszcie Zidane wyjawił, co mu powiedział Materazzi... Za coś takiego też bym mu przywaliła...


te już wiadomo co dokładnie Surprised bo ja czytałam że ubliżył matce i siostrze :>
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 12th, 2006 at 06:47pm
lidocaine:
Tunia:
I nareszcie Zidane wyjawił, co mu powiedział Materazzi... Za coś takiego też bym mu przywaliła...


te już wiadomo co dokładnie Surprised bo ja czytałam że ubliżył matce i siostrze :>
a to nie wystarcza :> ?
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
July 12th, 2006 at 06:50pm
Tunia:
lidocaine:
Tunia:
I nareszcie Zidane wyjawił, co mu powiedział Materazzi... Za coś takiego też bym mu przywaliła...


te już wiadomo co dokładnie Surprised bo ja czytałam że ubliżył matce i siostrze :>
a to nie wystarcza :> ?

no myślałam że coś więcej podali Rolling Eyes dla mnie sama prowokacja to było chamstwo Wink
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
July 12th, 2006 at 07:05pm
Znaczy wiecie, ogólnie wiadomo że nie same pochwały sobie na tym boisku mówią i Zizu powinien być przyzwyczajony, ale z druiej sorry bardzo ale też bym go chyba pieprznęła gdybym była w jego sytuacji...
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
July 12th, 2006 at 07:07pm
whateveryasay:
Znaczy wiecie, ogólnie wiadomo że nie same pochwały sobie na tym boisku mówią i Zizu powinien być przyzwyczajony, ale z druiej sorry bardzo ale też bym go chyba pieprznęła gdybym była w jego sytuacji...


przyzwyczajony?? oba zachowania były niesportowe :/ a kto zaczął?
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
July 12th, 2006 at 07:13pm
Materazzi go trzymal, potem go przeprosil chyba i poglaskal, Zidane odszedl a potem Materazzi cos powiedzial i sie Zizu rzucil Confused


Swoja droga ciekawe po jakiemu mowil Very Happy
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
July 12th, 2006 at 07:43pm
wloch mogl sobie gadac co chce ale po tylu latach gry zidane odszedl w nieslawie i tego sie raczej kilkoma wyjasnieniami nie zmieni... sama bylam w glebokim szkou bo myslalam ze on jest troche lepszy niz ta cala cholota a ze dal sie sprowokowac to jego wina
dzieki wlochom wygralam czekolade Wink
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
July 13th, 2006 at 06:22am
tylko wiesz... my nie mamy pojęcie z jakim obciążeniem psychicznym człowiek biega po tej murawie, kiedy cały świat sie na niego gapi. wydaje mi sie za taka presja nie jest przyjemnym uczuciem, a to i hamulce łatwiej puszczaja człowiekowi.
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
July 13th, 2006 at 06:40am
To ja się powtórzę, nie ciekawi was po jakiemu Materazzi mówił? Razz
Register