najcudniji snovi/ nocne more

AuthorMessage
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 14th, 2006 at 02:37pm
gd-obsessed:
Sneki:
Postaj slike, da te vidim, ispadaš super na slikama. Smile

ako je to upučeno meni onda ok.... ali vjerojatno tek sutra jer danas idem van pa baš nemam vremena (btw-još nisam crvena Smile )
hehehe, ja sam od jucer crvena Cool
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 14th, 2006 at 04:36pm
Devil's lil sister:
gd-obsessed:
Sneki:
Postaj slike, da te vidim, ispadaš super na slikama. Smile

ako je to upučeno meni onda ok.... ali vjerojatno tek sutra jer danas idem van pa baš nemam vremena (btw-još nisam crvena Smile )
hehehe, ja sam od jucer crvena Cool
Dobro sve sa crvenom kosom,postajte slike! To vam je naređenje..šalim se Wink
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 16th, 2006 at 07:45pm
danas sam se probudila i razocarala...tako savrsen san...i mjesto i vrijeme i onda hladan tus.budjenje.ljudi moji,that sux!
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
June 17th, 2006 at 03:27am
znaš kaj je meni najgorje, kad sanjam da skupljam novce po cesti i onda se probudim O_O
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 17th, 2006 at 09:47am
Lunchbox:
znaš kaj je meni najgorje, kad sanjam da skupljam novce po cesti i onda se probudim O_O
hehe zgodan san lunchy!
ja sam danas sanjala negdje oko 5 razlicitih snova (možda nisam dobro brojala Razz ) prvi je bio da me jedan tip (bitterina simpa) morao naucit svirat gitaru, pa smo o to razgovarali, onda sam se odjednom nasla na vrhu brda s nekim drugim tipom koji mi je mazio ruku ( Shocked Confused ) onda se san promijenio i ja sam plivala u bazenu, pa se opet promijenio pa sam se klizala (proslu noc sam sanjala da se nekak cudno klizem 2) i trenerica se derala na mene , a ja ju nisam slusala i nastavila sam se klizat, onda sam bila u svlacionici i tam sam se zbrukala ispred jednog decka, onda se san opet promijenio, imala sam matisu pa glazbeni, a tam su me mucili, i sad zadnji dio sna- hodala sam po nekoj ulici i po cijeloj ulici su bili mačići veliki oko 5 cm ( Shocked ) i ljudi su ih jeli i mene su natjerali da pojedem jednog, a ja nisam htjela, al sam morala i posto ih je bilo puno, stala sam na jednog, i plakala sam jer sam cula kak im pucaju sićušne kosti, dok stojim na jednom a drugog jedem, i kak ih ubijam... Confused Sad
dunno sad ljudi prosudite dal sam ja normalna!?
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 17th, 2006 at 02:28pm
Image

a sad si ti misli Cool
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
June 17th, 2006 at 04:08pm
sanjala sam da je bilo usred ljeta da je cijelo vrijeme snježilo i padala je kiša,a ja sam bila na moru i bili su ogromni valovi i uglavnom ja sam pitala staru kad će to prestat,a ona je rekla kak ne još uskoro i ja sam se počela zderavat kak je smak svijeta.i bio je,al ja sam se probudila
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
June 18th, 2006 at 06:12am
.....silovanje............
........................
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 18th, 2006 at 09:31am
nesto, cudno i ima veze s nekakvim žetonima, drugo se nis ne sjecam WTF Retard
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
June 21st, 2006 at 07:25am
sanjala sam one poljake u kratkim hlačama iz škole O_O sanjala sam da su bili tu u dugavama usred zime u kratkim hlačama i da su se utaborili na livadi XD
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 21st, 2006 at 07:32am
^^ lmfao lmfao

jesu barem imali dobre noge Retard lmfao

ja sanjah bubamare...i tockice i to je sve cega se sjecam....eh,da i bilo je jako vruce,ali to nije bio san....
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
June 21st, 2006 at 07:42am
noćaš sanjala da moram jako ali jaaaaako na wc a nigdje nemogu.......i probudim se i odjurim tam
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 21st, 2006 at 07:48am
ja se vise ne sjecam, al proslu noc, da sam svojoj profi iz frencha, nes skuhala or somethin i onda joj to bacila na facu lmfao
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
June 21st, 2006 at 08:06am
Quote

ja sanjah bubamare...i tockice i to je sve cega se sjecam....eh,da i bilo je jako vruce,ali to nije bio san....

ja sma sanjala neki dan ogromnu bubamaru s puno točkica (GMO bubamara) u mojoj kuhinji...i onda me je bilo strah uloviti je pa sam zvala tatu. On ju je primio i bacio kroz prozor, kao nek sretna živi. I jadna je padala i padala i onda je 1 m prije tla poletjela Laughing Laughing
i know- sikiš
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
June 21st, 2006 at 08:07am
svi neš funny il happy sam ja neš weird
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
June 21st, 2006 at 08:17am
Whatsmyname??!:
^^ lmfao lmfao

jesu barem imali dobre noge Retard lmfao

ja sanjah bubamare...i tockice i to je sve cega se sjecam....eh,da i bilo je jako vruce,ali to nije bio san....

*kašlj* nećemo o tome XD imam svoje razloge lmfao
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 21st, 2006 at 08:43am
Slomljeno Srce:
svi neš funny il happy sam ja neš weird
ja isto uglavnom neke weird i besmislene snove, al to onda uglavnom ispadne funny Very Happy
Hitchcock Starlet
Addict
Hitchcock Starlet
Age: 32
Gender: Female
Posts: 12622
August 4th, 2006 at 03:27pm
sanjala sam jednu osobu ( koju, ruku na srce, baš i ne volim ) al u mom snu ta osoba je bila gay. Shocked
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
August 4th, 2006 at 04:28pm
sanjala sam da sam išla u posjet rodbini i da sam se posvađala s bratićem (opet) i onda me stari dan poslje pital jel hoću ić s njim u posjet rodbini O_O
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
August 5th, 2006 at 01:14pm
moja je frendica sanjala svog bratića (koji se ubil) i poslje saznala da je taj dan bila godišnjica njegove smrti O_0
Register