wkurzona/y?

AuthorMessage
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 14th, 2008 at 02:22pm
wg mnie wlasnie lepiej sie spoznij an poczatek imprezy ;p wtedy kazdy wita Ci jak przychodzisz jak króla, a jak przyjdziesz punktualnie to tylko "o fajnie ze jestes". mowie Ci...sa plusy bycia spoznialskim
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 14th, 2008 at 02:55pm
hiehie ale az 2h bo mam korki z fizy... Ostatnio mam po nich lepszy humor co jest niezwykle nienaturalne...
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
April 14th, 2008 at 03:05pm
o wlasnie, Drasek ma racje ;D i najlepiej sie przychodzi jak juz impreza sie rozkreci ;p

hoh na korki z fizy to ja sie od roku zbieram i nic ;D

Slinotok:
e tam barbarzynco, pyszny byles =* muaha

*rumieni sie* muaha ;D
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 14th, 2008 at 03:11pm
2 godziny... lo to wsyzscy beda juz wstawieni a nowa krew uwierz mi ze im sie przyda ;p
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 14th, 2008 at 03:43pm
hmm... w sumie moze znowu bedzie przedstawienie i ja w koncu bede swiadkiem ;;P

zbierz sie na te korki, moze fajny korepetytor sie znajdzie xD
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 14th, 2008 at 03:45pm
Bad Boy:
wg mnie wlasnie lepiej sie spoznij an poczatek imprezy ;p wtedy kazdy wita Ci jak przychodzisz jak króla, a jak przyjdziesz punktualnie to tylko "o fajnie ze jestes". mowie Ci...sa plusy bycia spoznialskim
lol ciekawa uwaga Very Happy



wm, ze doba ma tylko 24 godziny Evil or Very Mad
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 14th, 2008 at 03:46pm
jak dla mnie 24h to az za duzo ...
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 14th, 2008 at 04:08pm
a jak dla mnie zgadzam sie z Tunia....powinna trwac duzo dluzej....mialbym czas na wiecej rzeczy...a takto wstaje rano wracam pozno do domu i tak wyglada moj dzien, anwet czasu nie mam zeby sie pouczyc do tej matury
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 15th, 2008 at 12:06pm
a ja mam czas sie uczyc i isc na chlansko Razz po prostu trzeba umiec czas zagospodarowac. Ja sie ucze, laze i jeszcze mi duzo czasu zostaje wiec znow sie ucze zeby sie nie nudzic Very Happy... aczkolwiek Krakow chyba ze sto razy wiekszy od Oleszyc xD
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
April 15th, 2008 at 01:16pm
SunsetOverMonroevile:
okazyjnie... czasem po prostu "sushi" Mr. Green . Ale siar nie ruszam. Wole cos lepszego.

a co ten historyk Ci zrobilRazz ?

coo? nic! to ze mnie uczy! mialam w 1 kl.takiego cudownego, w 2ej dali nam kobiete, ktora poszla na macierzynski, kazdy myslal, ze naszego cudownego z1 klasy nam dadza,ale nie, ta dupa znowu zaczela, a raczej zaczal uczyc hist.pf.
wiec raczej wm stary historyk;<

matko, ona ma tylko16l. a wy jej doradzacie kiedy isc na impreze!;p wy zule wy!;p
czy tylko ja tu jestem niepijaca?:<
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
April 15th, 2008 at 01:22pm
na mnie nie licz, przeciez wiesz ze u mnie codziennie imprezy! i w ogole mam taaaaaaaaaaaaaaakie fazy - cud ze z klasy nie wylecialam lmfao
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 15th, 2008 at 02:40pm
co z tego ze krk wiekszy?! ja na studia ide balowac a nie uczyc sie ;p ostatnio kumpel sie chwalil ze nie mial co robic, to poszedl na wyklad a tam kolokwium ;p mam nadzieje ze nie bede mial takiej sytuacji. wiem...jestem cholernym leniem i nie chce mi sie uczyc, bronei sie do tego ile moge. jak sie dowiedzialem ze mature z majcy mamy dopiero 13 albo 14 to stwierdzilem ze zaczne powtarzac od polowy kwietnia bo bede mial rowny miesiac,a nie od poczatku kwietnia tak jak planowalem. poportu...zostawiam wszystko na ostatnia chwile. byle zdac ;p a i tak sie gdzies dostane ;p
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 15th, 2008 at 03:43pm
Slinotok:
SunsetOverMonroevile:
okazyjnie... czasem po prostu "sushi" Mr. Green . Ale siar nie ruszam. Wole cos lepszego.

a co ten historyk Ci zrobilRazz ?

coo? nic! to ze mnie uczy! mialam w 1 kl.takiego cudownego, w 2ej dali nam kobiete, ktora poszla na macierzynski, kazdy myslal, ze naszego cudownego z1 klasy nam dadza,ale nie, ta dupa znowu zaczela, a raczej zaczal uczyc hist.pf.
wiec raczej wm stary historyk;<

matko, ona ma tylko16l. a wy jej doradzacie kiedy isc na impreze!;p wy zule wy!;p
czy tylko ja tu jestem niepijaca?:<
ja tez jestem niiepijaca ;p
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 16th, 2008 at 09:10am
lol mnie moj wychowawca-historyk nie tylko zrobil to ze mnie uczy ale jeszcze faworyzuje Olunie ktora umie o polowe mniej ode mnie... Wrr powiedzial ze jej da 6 z Wosu(teraz mnie jeszcze wosu uczy bo wosica na macierzynskim...) na koniec a ja to co?! Ja tez bylam w konkursie i wszystko jej mowilam a ona tylko pisala ( bo byly zespoly klasowe-1 osoba miala pisac a ja mam nieczytelne pismo).

eee tam ja nie zul xD prawie jak abstynent... Gdyby wszyscy pili tyle co ja to by monopolowe padly od razu Razz
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 16th, 2008 at 09:39am
dlatego inni musza nadrabiac za Ciebie...jak to sie mowi, nic w przyroddzie nie ginie tylko zmienia wlaciciela
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
April 16th, 2008 at 10:15am
ja za nia nie nadrabiam... ja nadrabiam za niepijacych rodzicow Very HappyVery Happy
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 16th, 2008 at 10:50am
a ja za kogo sie da ;p
nie no zartuje ;p
ale jak jest okazja to jest %
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
April 16th, 2008 at 12:54pm
taa... nie ma cin cin bez Cin-cin Laughing
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 16th, 2008 at 03:53pm
wmt, ze kumpel obudzil mnie w nocy (przed 1. w nocy..) i wysylal mi dziwne smsy ;p. Wyrwal mi ze snu w nocy 3 godziny Evil or Very Mad
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
April 16th, 2008 at 04:25pm
ja nie mam takich problemow, wylaczone dzwieki i wibracje na noc gwarantuja mi sen bez zaklocen ;p
Register