Časopisi

AuthorMessage
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 3rd, 2006 at 04:14pm
private suicide:
uspjela sam frendicu nažicat te 2 stranice, ali nemogu bilivit kakva sranja tamo pišu, mislim osim uobičajenih stvari koje već ptice na granama znaju recitirat unazad. a da i stavili su sliku iz 02, a pored nje piše 'Green Day 1991' lol
i ako niste znali, Green Day = Billie Joe Mad


znam.kad sam vidla tu fotku skoro sam umrla od smijeha.1991...? piše da je to prvi dio,sad ne znam dal će drugi bit isto o green dayu.i da manarchy tak to zgleda.remen kakav billie ima moglo bi se reći...
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 3rd, 2006 at 04:31pm
da ja sam isto vidila da piše bravo serial 1. dio, pretpostavljam da će valjda sada u svakom broju objavit nešto o Green Dayu. ja im preporučam da im je pametnije da objave samo poster jer očito nemaju pojma o čemu pričaju (još nešto glupo: slika je sam mtv vma 98, a na njoj piše da su oni OD SAMIH POČETAKA furali otkačeni stil)
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 4th, 2006 at 04:49am
ja sam to kupila dok sam bila u beogradu (kad sam vidla gd sliku na naslovnici) pa mi je bilo žal kaj nebum uspjela kupiti sve dijelove...a sad je to izašlo i tu....
i od kad je BIllie htel postati tak jako slavan, pa skoro je odustal od svega poslije Dookiea
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 4th, 2006 at 02:50pm
^ma pusti ih, nisu imali šta napisat pa su si morali izmislit neku pričicu. mislim ako priča da je od djetinjstva htjela postat zvijezda pali kod ashly simpson, zašto nebi kod Billiea Joea? Evil or Very Mad
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 02:54pm
ma teenie časopisi su dobri što se tiče postera a drugo niš
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 4th, 2006 at 03:00pm
Ste vidli u OKu kak je u izboru za band godine pobjedil glupi tokio hotel????? a kaj su oni kaj bolji od Green Daya??? to je glupo
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 03:01pm
to tam biraju komercijalu, a trenutno je to th
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 4th, 2006 at 03:03pm
ma ludi su. na vivi sam vidla njihov koncert pa to su samo glupe klinke koje su posjednute i ludo zaljubljene u billa....
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 03:06pm
koji izgleda ko cura btw
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 4th, 2006 at 03:26pm
pa to se podrazumjeva.
znam da je Off topic al jedna si je ženska u mojoj školu napravila takvu frizuru.....no comment.....
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 03:30pm
manarchy:
pa to se podrazumjeva.
znam da je Off topic al jedna si je ženska u mojoj školu napravila takvu frizuru.....no comment.....
O.o
koja teenie omg
kill teenies
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 4th, 2006 at 03:33pm
a najgluplje je kaj th slušaju najveće shitnice, šminkerice i takva sranja, a oni se prave nekak metal ili kaj ja znam
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 03:35pm
kill teenies i repeat Mad
sorry for spam
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 4th, 2006 at 03:37pm
princesss:
kill teenies i repeat Mad
sorry for spam
ja sam ti zadnja kojoj to smeta a tak sam očito glupa da ni ne kužim kaj u spamu ne valja
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
February 4th, 2006 at 03:50pm
manarchy:
ma ludi su. na vivi sam vidla njihov koncert pa to su samo glupe klinke koje su posjednute i ludo zaljubljene u billa....

A on stalno govori publici da pjeva. Nema pojma.
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 4th, 2006 at 04:30pm
ja kada sam prvi put vidila taj tokio hotel još sam 2 tjedna nakon toga bila uvjerena da su oni zapravo cure, dok nisu počeli izlaziti članci o njima.

Quote
a najgluplje je kaj th slušaju najveće shitnice, šminkerice i takva sranja, a oni se prave nekak metal ili kaj ja znam


ovaj, nije ni da GD slušaju samo neke hardcore punkerice... svaki put kada gledam neki koncert prvi redovi su puni malih ušminkanih plavušica koje padaju u trans čim BJ izađe na pozornicu i onda cijeli koncert vrište jer neznaju nijednu pjesmu osim BOBD. to je ono šta meni općenito ide najviše na živce oko Green Daya: njihovi ''fanovi''
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 5th, 2006 at 04:24am
ja sam za th skužila da su muški kad je to izašlo u OKu.

i za shitnice, kod th u publiki ja nisam vidla niti jednog dečka (jedino ak se koji peder u međuvremenu pojavil).
to mi je glupo kad se ljudi nazivaju fanovima a znaju samo jednu pjesmu i takvi uvijek dobiju karte za koncert, a mi koji znamo sve njihove pjesme i imamo sve njihove CDe mi ne dobijemo koncert u našoj državi....
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 5th, 2006 at 05:15am
^^ sve točno al uvijek se nađe i iznimaka među fanovima (ja npr Cool Laughing )
meni osobno su draži "stariji" gd fanovi a ne "noviji" baš zbog većine tih klinkica koje zbunjeno gledaju kad čuju npr longview i misle si da to nije neka nova pj sa budućeg novog albuma Laughing
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 5th, 2006 at 07:19am
private suicide:
ovaj, nije ni da GD slušaju samo neke hardcore punkerice... svaki put kada gledam neki koncert prvi redovi su puni malih ušminkanih plavušica koje padaju u trans čim BJ izađe na pozornicu i onda cijeli koncert vrište jer neznaju nijednu pjesmu osim BOBD. to je ono šta meni općenito ide najviše na živce oko Green Daya: njihovi ''fanovi''


ja se jednog dana želim oženit za ženu koja ima takvo mišljenje

princesss:
^^ sve točno al uvijek se nađe i iznimaka među fanovima (ja npr Cool Laughing )
meni osobno su draži "stariji" gd fanovi a ne "noviji" baš zbog većine tih klinkica koje zbunjeno gledaju kad čuju npr longview i misle si da to nije neka nova pj sa budućeg novog albuma Laughing


as Mike would say: Who gives a fuck, they give us their money, don't they...im just glad i can listen to the chanting of the old fans...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 5th, 2006 at 09:09am
Tomek:
private suicide:
ovaj, nije ni da GD slušaju samo neke hardcore punkerice... svaki put kada gledam neki koncert prvi redovi su puni malih ušminkanih plavušica koje padaju u trans čim BJ izađe na pozornicu i onda cijeli koncert vrište jer neznaju nijednu pjesmu osim BOBD. to je ono šta meni općenito ide najviše na živce oko Green Daya: njihovi ''fanovi''


ja se jednog dana želim oženit za ženu koja ima takvo mišljenje

princesss:
^^ sve točno al uvijek se nađe i iznimaka među fanovima (ja npr Cool Laughing )
meni osobno su draži "stariji" gd fanovi a ne "noviji" baš zbog većine tih klinkica koje zbunjeno gledaju kad čuju npr longview i misle si da to nije neka nova pj sa budućeg novog albuma Laughing


as Mike would say: Who gives a fuck, they give us their money, don't they...im just glad i can listen to the chanting of the old fans...


^^ lmfao... private suicide si čula...prošnja je na pomolu... Laughing
Register