Časopisi

AuthorMessage
~ Christie ~
Idiot
~ Christie ~
Age: -
Gender: -
Posts: 795
February 22nd, 2006 at 12:25pm
Cut[e]:
Bittersweet:
kaj nije on rekel da je to običan tra la la bend

To je pisalo u Bravu Mr. Green
Ali ne vjerujem lmfao

lmfa lmfao lmfao
ste vidjeli u bravo ko je bilo kao kako se bj krega z adrienne ? da mu najde na mobitelu erotičke al nešto smse
lmfao šta je s ljudima..
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 22nd, 2006 at 05:33pm
Bittersweet:
knovi ok: jedna strana-ispovijesti slavnih-bj(o tom kak je kad je postal slavan ostavili su ga frendovi)

fan info pošta-tre cool-piše da voli slušat linkin park(ok to možda i da), ali i good charlotte.kaj nije on rekel da je to običan tra la la bend


sranja. sranja kao i obično. ja sam uzela taj ok i počela čitat ono o Treu. favorite bandovi: linkin park, good charlotte. zatvorila ok i uredno ga stavila na stol. move on.

šta piše o BJu, do toga nisam došla? vidjeh naslov, kako nema frendova ili nešto. pretpostavljam neka o-tako-romantična bajka kako su ih svi napustili kada su se prodali, right? šta si nemogu skratit muke i jednostavno nam stavit poster tu i tamo?
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 23rd, 2006 at 08:53am
private suicide:
Bittersweet:
knovi ok: jedna strana-ispovijesti slavnih-bj(o tom kak je kad je postal slavan ostavili su ga frendovi)

fan info pošta-tre cool-piše da voli slušat linkin park(ok to možda i da), ali i good charlotte.kaj nije on rekel da je to običan tra la la bend


sranja. sranja kao i obično. ja sam uzela taj ok i počela čitat ono o Treu. favorite bandovi: linkin park, good charlotte. zatvorila ok i uredno ga stavila na stol. move on.

šta piše o BJu, do toga nisam došla? vidjeh naslov, kako nema frendova ili nešto. pretpostavljam neka o-tako-romantična bajka kako su ih svi napustili kada su se prodali, right? šta si nemogu skratit muke i jednostavno nam stavit poster tu i tamo?


upravo tako!!!
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
February 23rd, 2006 at 09:25am
I agree!!!
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 24th, 2006 at 04:00pm
jedna cura je napisala kak obožava gd, da ima AI i kak jedva čeka nekaj novo...a svi ostali albumi duh?! to me živcira
bi_bu_ra
Rotting On Here
bi_bu_ra
Age: 32
Gender: Female
Posts: 49428

Mibba
February 25th, 2006 at 03:59am
Bittersweet:
jedna cura je napisala kak obožava gd, da ima AI i kak jedva čeka nekaj novo...a svi ostali albumi duh?! to me živcira

I mene. 100% jih sluša samo zbog toga jer misli da su cool, ne zbog muzike.
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 25th, 2006 at 11:34am
^^di je to napisala? uuu ima AI, to je napredak.
e jel ko zna dal je izašlo ono sranje od Brava, tamo bi trebalo izać opet nešto o njima
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 25th, 2006 at 02:50pm
to ti bu izašlo u 3 mjesecu (mislim)
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 25th, 2006 at 03:04pm
private suicide:
^^di je to napisala? uuu ima AI, to je napredak.
e jel ko zna dal je izašlo ono sranje od Brava, tamo bi trebalo izać opet nešto o njima


u ok-u.pogledaj pod pisma čitatelja
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 25th, 2006 at 05:59pm
ha nemam ja ok. woo sada si me sjetila da moram izžicat frandicu da mi da onu sliku od BJ šta je bila tamo, prošli put mi nije htjela dat jer je ona sada veliki GD fan pa joj treba.
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
February 26th, 2006 at 08:43am
hehe nice i meni idu na zivce takvi ljudi!!!! h8 them!!! gd je cool al ak ih slusas sam da bi bio cool onda si fucking dumb!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Cool Twisted Evil Evil or Very Mad Infernal
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 26th, 2006 at 09:38am
ja ne smatram gd cool bendom, tj. mislim da njih smatraju cool samo klinkice koje trenutno lude za njima tj. oni su im prolazna faza. Bend, ko bend, a sad to što su mi možda bolji od nekih drugih... A i nisam čula nekoga da ih smatra cool, jedino što su me popljuvali što ih slušam, pogotovo "pravi" punkeri... tak da... ma ne žele priznati da su i oni jednom počeli sa njima a takvi su obično fejkeri tj. malo se previše forsaju na punk...
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
February 26th, 2006 at 09:49am
hmmm yeah u maybe have a point there...dunno...al ljudi koji znaju sam za AI idu mi na zivce!!!
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 26th, 2006 at 02:42pm
pusti ih proći će ih
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
February 27th, 2006 at 05:56am
ah u ti umjesto da se svadas s ljudima u simply walk away!!! and i dont!!!! i fight!!!!
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 28th, 2006 at 04:32pm
gd-obsessed:
ja ne smatram gd cool bendom, tj. mislim da njih smatraju cool samo klinkice koje trenutno lude za njima tj. oni su im prolazna faza. Bend, ko bend, a sad to što su mi možda bolji od nekih drugih... A i nisam čula nekoga da ih smatra cool, jedino što su me popljuvali što ih slušam, pogotovo "pravi" punkeri... tak da... ma ne žele priznati da su i oni jednom počeli sa njima a takvi su obično fejkeri tj. malo se previše forsaju na punk...


sada ti je stvar u tome da je cool kada pljuvaš po tome šta je cool, tj. sada svi ti idioti koji su prije godinu dana počeli slušat GD samo zato šta su bili kewl, mrze ih iz istog tog razloga. jer je to cool.
a "pravi" punkeri su najveći pozeri koje sam ja ikada srela, bit punka je da radiš šta hoćeš ali oni sada svi (dobro ne sada, Doooookie) mrze GD jer oni nisu punk. najveća fora mi je kada naletiš na neko punk društvo ("punk", svi isto obučeni, svi istog mišljenja) i oni svi slušaju ISTE bandove i svi od reda misle da GD nije punk.
ali boli mene, ja uspjeh nekog benda mjerim prema tome koliko ih ljudi mrze (jer kako reče jedan pametni lik, mržnja proizlazi iz ljubomore)
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
March 1st, 2006 at 03:19pm
private suicide:
gd-obsessed:
ja ne smatram gd cool bendom, tj. mislim da njih smatraju cool samo klinkice koje trenutno lude za njima tj. oni su im prolazna faza. Bend, ko bend, a sad to što su mi možda bolji od nekih drugih... A i nisam čula nekoga da ih smatra cool, jedino što su me popljuvali što ih slušam, pogotovo "pravi" punkeri... tak da... ma ne žele priznati da su i oni jednom počeli sa njima a takvi su obično fejkeri tj. malo se previše forsaju na punk...


sada ti je stvar u tome da je cool kada pljuvaš po tome šta je cool, tj. sada svi ti idioti koji su prije godinu dana počeli slušat GD samo zato šta su bili kewl, mrze ih iz istog tog razloga. jer je to cool.
a "pravi" punkeri su najveći pozeri koje sam ja ikada srela, bit punka je da radiš šta hoćeš ali oni sada svi (dobro ne sada, Doooookie) mrze GD jer oni nisu punk. najveća fora mi je kada naletiš na neko punk društvo ("punk", svi isto obučeni, svi istog mišljenja) i oni svi slušaju ISTE bandove i svi od reda misle da GD nije punk.
ali boli mene, ja uspjeh nekog benda mjerim prema tome koliko ih ljudi mrze (jer kako reče jedan pametni lik, mržnja proizlazi iz ljubomore)



well said
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
March 3rd, 2006 at 01:11pm
Bittersweet:
private suicide:
gd-obsessed:
ja ne smatram gd cool bendom, tj. mislim da njih smatraju cool samo klinkice koje trenutno lude za njima tj. oni su im prolazna faza. Bend, ko bend, a sad to što su mi možda bolji od nekih drugih... A i nisam čula nekoga da ih smatra cool, jedino što su me popljuvali što ih slušam, pogotovo "pravi" punkeri... tak da... ma ne žele priznati da su i oni jednom počeli sa njima a takvi su obično fejkeri tj. malo se previše forsaju na punk...


sada ti je stvar u tome da je cool kada pljuvaš po tome šta je cool, tj. sada svi ti idioti koji su prije godinu dana počeli slušat GD samo zato šta su bili kewl, mrze ih iz istog tog razloga. jer je to cool.
a "pravi" punkeri su najveći pozeri koje sam ja ikada srela, bit punka je da radiš šta hoćeš ali oni sada svi (dobro ne sada, Doooookie) mrze GD jer oni nisu punk. najveća fora mi je kada naletiš na neko punk društvo ("punk", svi isto obučeni, svi istog mišljenja) i oni svi slušaju ISTE bandove i svi od reda misle da GD nije punk.
ali boli mene, ja uspjeh nekog benda mjerim prema tome koliko ih ljudi mrze (jer kako reče jedan pametni lik, mržnja proizlazi iz ljubomore)



well said

Couldn't agree more!!!!! Cool
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
March 3rd, 2006 at 04:28pm
dobro da se vratimo časopisima, brat mi je rekao da je valjda u Bravu poster od GD. nije provjereno jer ga ja nemam trenutno
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
March 5th, 2006 at 05:32am
da poster je i na 2 str o Mikeu
Register