No...więc...eeee....

AuthorMessage
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 18th, 2006 at 10:25am
rozumiem ze od srodka pokoju do kanapy gdzie spał brat była mała odległosc...
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 18th, 2006 at 02:43pm
alexxx:
i w zielonym groszku (pyyyycha Smile znaczy groszek a nie robale Laughing) no i jeszcze maliny są w grupie ryzyka lmfao
fuuuuuuuuuuuuuj w malinach faktycznie często się trafiają skubańce, dlkatego zawsze przepoławiam zanim zjem. W groszku jeszcze nie trafiłam Very Happy, więc wszystko przede mną, bo chyba przyciągam robale Laughing
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 18th, 2006 at 02:44pm
draska:
ja kiedys kupiłam kokos z mysla ze go zjem. nie zauwazyłam mekniecia. gdy go z trudem rozwaliłam za pomoca młotka, okazało sie ze w miejscu bialego były miliony!! podkreslam milionty małych białych glizd(czy jak to sie pisze).
tego widoku nigdy nie zapomne

do Tuni --> no 2-3 i mam dosc Mr. Green
na 100% bym wrzasnęła Shocked
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 18th, 2006 at 02:47pm
whateveryasay:
Jak kiedyś byłam na działce od koleżanki wstałam o 5 rano w wiadomym celu i znalazłam tarantulę (prawie że) na papierze toaletowym... *zgon* Ale nie wrzasnęłam.
ohyda, nie cierpię pająków.. Pewnego razu kiedy miałam ok. 6 lat i chciałam się położyć w moim cudownym miękkim łóżeczku, na prześcieradle zauważyłam ogromnego czarnego włochatego robala fuuuuuuuuj. Innym razem sprzątała segent i jeden obleśny wylazł zza książek - wrzasnęłam jak nie wiem co lol. Niedawno skrobałam ziemniaczki i tak oglądam jednego i myślałam, ze to może jakaś spleśniała skórka albo coś, ale przyjrzałam się bliżej i zauważyłam, że z tego wystają nóżni ://// - okazało się, że to był spleśniały (czyt. pokryty białą "kołderką" pająk :/// fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 18th, 2006 at 03:01pm
Tunia:
draska:
ja kiedys kupiłam kokos z mysla ze go zjem. nie zauwazyłam mekniecia. gdy go z trudem rozwaliłam za pomoca młotka, okazało sie ze w miejscu bialego były miliony!! podkreslam milionty małych białych glizd(czy jak to sie pisze).
tego widoku nigdy nie zapomne

do Tuni --> no 2-3 i mam dosc Mr. Green
na 100% bym wrzasnęła Shocked

ah Wy kobiety :p lmfao
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
April 18th, 2006 at 03:23pm
ja zawsze przerywam cisze w tak gwaltowny sposob jak cos takiego zobacze Very Happy i lece po tate Very Happy nawet nie zebym sie bala tylko sie tym tak brzydze...
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
April 18th, 2006 at 03:31pm
o dokładnie ja tez ni to strach a obrzydzenie Razz jak chce siku a na ścianie łazienkowej pająk to ktoś to musi wynieść bo mam wrażenie że jak bede sobie no.. siedziała to mnie zaatakuje z góry lmfao już bym prędzej do sąsiada poszla Cool Laughing
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
April 18th, 2006 at 03:35pm
draska:
rozumiem ze od srodka pokoju do kanapy gdzie spał brat była mała odległosc...


Dość mała... A ja w zasadzie postawiłam na progu, bo to były dwa pokoje z szerokimi skrzydłami drzwiowymi i akurat były otwarte... Odechciało mi się permanentnie(sp?) lmfao
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 18th, 2006 at 03:44pm
jak wy mozecie chceic w nocy do łazienki...
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
April 18th, 2006 at 03:45pm
Była 5 rano latem. To jest wczesny ranek Razz Zresztą spychała mnie z łóżka (miałyśmy po 7 lat i spałyśmy w jednym)
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 18th, 2006 at 03:48pm
aha Very Happy
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
April 18th, 2006 at 04:01pm
Ale tarantula na papierze toaletowym... To okrucieństwo.
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 18th, 2006 at 04:18pm
mój tata razu pewnego późnym wieczorem (latem zeszłego roku) wyszedł sobie na balkon i.... podskoczył Laughing - z góry zjechał na pajęczynie obleśny, ogromny, tłusty krzyżak fuuuuuuuj
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
April 18th, 2006 at 05:45pm
a fe :/ zawsze mozna sie ratowac odkurzaczem :]
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
April 18th, 2006 at 05:47pm
Ale to tak nieswojo przysysać... Lepiej od siebie, od siebie jak najdalej
alexxx
King For A Couple Of Days
alexxx
Age: 40
Gender: Female
Posts: 4885
April 18th, 2006 at 06:03pm
lmfao dobra to wam napisze co moja siorka odwaliła....

domek ma jeszcze nie całkiem wykończony czyt. w budowie. chwytała za jakąś szufelke czy cós z podłogi a tam wylazł taki czarny spposiony pajaczek, ta w krzyk... i do tego tak se wkręciła, ze go dotknęła (a na prawde to ta szufeleczke) ze paluch zaczął jej puchnąć Shocked

gdybym nie widziała nie uwierzyłabym Neutral
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
April 19th, 2006 at 07:20am
to teraz ja sie podziele wspomnieniami z dziecinstaw lmfao


jak miałam ok 7 lat to razem z kuzynką o rok młodsza miałysmy taki domek na drzewie. no i pewnego dnia obraziłysmy sie na nasze mamy (jak to dzieci lubia Razz) i powiedziałasmy im ze przeprowadzamy sie na ten domek i bedziemy tam spac. pozanosiłysmy tam koce, podzuszki...wszystko! no i nagle gdy tak tam siedzimy idzie OLBRZYMI CZARNY TŁUSTY pajak, jakzesmy zaczeły krzyczec to omało nie pospadałysmy z tego drzewa bo kazda chciała zejsc pierwsza po schodach. skonczyło sie na tym ze rodzice sciagali koce i poduszki bo my nie miałysmy zamiaru juz tam wychodzic.

albo historia która przdażyła sie mojemu wójkowi...
kiedys podczas budowy, kiedy byly juz wstawione okna i drzwi zobaczył szczura, w srodku domu. wziął wiec cegła i zaczał za nim latac. zagonił go w kąt i kiedy juz miał rzucac ta cegłą, szczur stanął na tylnych łapach i zaczał wpatrywac sie błagalnym wzrokiem w jego oczy! podobno stali tak z 2 minuty, wujek z cegłą w rece a szczur nie spuszczajac z niego wzroku. a ze wójek uległy to skonczyło sie na tym ze go pogonił zeby wybiegł z domu. i mówcie mi tu ze zwierzeta to nie skubance
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
April 19th, 2006 at 09:12am
utwierdzam sie w fakcie, że wszystko, co ma więcej niż 4 łapy, jest a fe Cool
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
April 19th, 2006 at 09:15am
e tam mi kiedys za oknem taki pasiony krzyzak siec rozciagnal i fajnie bylo bo mi mniej komarow wlatywalo lmfao
whateveryasay
King For A Couple Of Days
whateveryasay
Age: 33
Gender: Female
Posts: 4313
April 19th, 2006 at 09:59am
Jak jeszcze miałam wannę to mama wracając z działki włożyła do niej takie wiechcie kwiatów. I ja wchodzę do tej łazienki, a tu wpatruje się we mnie chrząszcz jelonek... największy bydlak na świecie chyba... Oczywiście zwiałam z wrzaskiem i się zamknęłam w pokoju. Very Happy
Register