No...więc...eeee....

AuthorMessage
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
July 16th, 2007 at 05:13pm
nie powiem dziękuję ale nawzajemCool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
July 18th, 2007 at 12:23am
banan:
Tuniu Twój ava coraz bardziej mnie rozbraja ;P
Cool
HysteriaCatherine:
Tuniu śliczny kurczaczekSmile
thx, hani Cool



Co do Dody to nic do niej nie mam, niech sobie śpiewa, bo głos ma całkiem całkiem. A że jej nie słucham to osobna sprawa :p. Co do zachowania publoczności, zgadzam się z Bananem. To zwyczajna hołota, która chce się popisać przed kumplami jacy to oni są cool, czy jakiego tam teraz młodzież używa określenia (:p). Dno.

banan:
HysteriaCatherine:
kk o kurdeCool bedzie? lmfao

no mi też szkoda, że nie zrozumiałam tego postu (;
Mogę się mylić, ale Histerii chodziło pewnie o to, że skoro kuźwowanie to Twoja działka,to ona będzie używać "kurde" ^^
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
July 18th, 2007 at 12:28am
ja tam się nie znam na młodzieżowym slangu Wink
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
July 18th, 2007 at 10:01am
ja tez nie ale co tam lmfao

Tuniu dokładnie o to mi chodziło
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
July 18th, 2007 at 11:32pm
alexxx:


Nie ma nic lepszego na tym świecie od seksu, tak przynajmniej twierdzę ja Razz

że tak powiem, popieram Laughing jeszcze tylko czekolada do szczęścia potrzebna... ale nie , nie będę tego łączyć, bo już na początku pokażę się ze strony erotomanki, a to nieładnie. (i jak ktoś to do końca na serio weźmie to się zamknę w sobie, L. mnie ostrzegała, ale wierzę w ludzi i ich poczucie humoru i wyczucie ironii, jakoś tak)
Hysteria, lat masz 15 i mówisz o seksie? Nie, żebym jakaś starsza się czuła, bo 90' więc tylko rok różnicy, no ale ... śmieszne to. Tyle.
Facet i tak i tak cię zdradzi ,buahahaahahhaahhahahaahh to dopiero jest dobre Very Happy
słodkie jest to, że każdy 13-15 gada, że wiele w życiu przeszedł Very Happy Naprawdę urocze.
skupienie się na emocjach, doza samotności i niezrozumienia.
o kuźwa jestem emo o mwahahahahahahhaha.
ogólnie jestem realistką, ale przy tobie to wychodzę na mega optymistkę, doprawdy, cute. chyba w gimnazjum? no, jakoś tak, miałam podobne podejście (emo,emo,emo muahaha), pseudo depresja, wiecznie smutna, zapłakana, chociaż udawałam super szczęśliwą i słodką. nawet nie wiem, jak .. aa wiem. D. i od razu mi przeszło. wrau, kolejne forum, gdzie nie umiem przestać o nim gadać, D. jak już zacznę to nie przestanę :p ale miłość jest najlepszym lekarstwem.. bo istnieje Wink
grupka wiernych mężczyzn, wiesz procentowo obliczono, że kobiety coraz częściej zdradzają od mężczyzn? Very Happy i to mówi 15latka, to jest najśmieszniejsze, bo w takim wieku co ty o malzenstwach mozesz wiedziec? seriale brazylijskie, amerykanskie, polskie? poklon... Neutral Atrakcyjnosc jest pojeciem wzglednym Wink inaczej cale zycie bylabym sama i nie bylabym zakochana bez pamieci w D., a on (mam nadzieje) tak samo we mnieRazz
Hmm, wiesz. Joanna Liszowska. Jest piekna, atrakcyjna. jej figura ... nie swiadczy o tym, wg twojej teorii by taka byla, bo chuda to ona nie jest Wink J Lo ma duzy tylek,a uwazany za najseksowniejszy,usta Angeliny Jolie dla mnie paskudne dla innych boskie, usmiech Julii Roberts.. itp. itd. Moje za duze uda przez D. uwazane za perfekcyjne Very Happy a zeby nie bylo z Lidzia (tak ja tu nazywacie?Razz) mamy takie same wymiary nog lmfao z tym,ze ona jest ode mnie 12 cm wyzsza ... Very Happy
spodziewam sie, ze kilka osob zbyt powaznie potraktuje i zostane potraktowana... niewazne [;
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
July 18th, 2007 at 11:51pm
Mjufca:

spodziewam sie, ze kilka osob zbyt powaznie potraktuje i zostane potraktowana... niewazne [;

na to bym nie liczyła bo to nie jest normalne forum i coś mi się zdaje, że tu rzadko traktuje się coś poważnie xD Very Happy
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
July 18th, 2007 at 11:53pm
moje RUSH wypowiedzi tak były Smile
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
July 18th, 2007 at 11:57pm
jakby ktoś tutaj miał co do tego wątpliwości to sądzę, że byś to wyczuła bo potrafimy dawac wyraźne znaki lmfao ktoś nas tu doprowadza do wprawy ;D
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
July 19th, 2007 at 12:01am
Zboczeniec? [; miał. a raczej bał. się,że rush jestem Very Happy
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
July 19th, 2007 at 12:08am
a gdzie taaam! Zboczeniec to typowy facet wykazujący zainteresowanie świeżym mieNskiem jak to się przyznał xD
miałam na myśli kogoś o kim Lidzia na pewno wieeele Ci opowiadała Very Happy *ciiiii* ;-P
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
July 19th, 2007 at 12:17am
Opowiadała, że zboczeniec jest kimś podobnym do mnie, rozdwojenie jaźni ma, jak ja z rushem lmfao typowy facet, kusi Very Happy
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
July 19th, 2007 at 12:19am
myślę, że Zboczeniec będzie zachwycony jak się dowie o jakich jego zaletach Lidzia opowiada swoim znajomym lmfao
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
July 19th, 2007 at 11:12am
Ależ ona same dobre rzeczy o.. nim mówiła! najlepsiejsze Very Happy
banan
Falling In Love With The Board
banan
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6721
July 19th, 2007 at 11:26am
nie wątpię Very Happy
Eliseth
Addict
Eliseth
Age: 34
Gender: Female
Posts: 14882
July 19th, 2007 at 12:48pm
heh az musze wrocic do poprzedniego tematu...

histerio - jestes zamknieta na siebie i innych smarkata osoba, ktorej sie wydaje ze poznala swiat i wszystkie prawdy nim rzadzace. jesli tego nie zmienisz zawsze bedziesz postrzegana jako tepa idiotka bo sie na nia kreujesz, wmawiasz to sobie i innym. pociaga cie bycie meczenninca - wiecznie niezrozumiala, samotna, pokrzywdzona i cierpiaca sierotka. twoj wybor - jak chcesz to cierp. ja mam zamiar cieszyc sie zyciem, tym co mam, tym ze sa ludzie, ktorzy mnie akceptuja, lubia i kochaja, w przyszlosci rowniez seksem i rodzina.
ale jak wiadomo kazdy wybiera swoja droge, wiec pozostaje mi zyczyc powodzenia
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
July 19th, 2007 at 04:04pm
nie no nie oszukujmy sie ... w wieku 15 lat czlowiek nie zna swiata a co dopiero moze sie wypowiadac na temat malzenstwa czy seksu...

bardzo mi milo ze Lidzia tak czesto o mnie mysli Cool
I'mComing.BeScared.
King For A Couple Of Days
I'mComing.BeScared.
Age: 32
Gender: Female
Posts: 2686
July 19th, 2007 at 11:29pm
Elisteh i mjufco(Mjufca-jak to się odmienia?)-nie no ja nie mam zamiaru udawać męczennicy sierotki itd. i nie uważam się za naj naj naj itd. itp. nie wiem wszystiego i nie mam zamiaru udawać że tak jest. Jestem smarkata prawda. Co do seksu itd wyraziłam swoje zdanie każdy ma swój pogląd na coś który uważa za słuszny. No cóż-zazwyczaj zależy to od wcześniejszych doświadczen, Ja mam ich niewiele,nie zaprzeczam, są jakie są trudno, może kiedyś zmienie zdanie. Tak kiedyś kreowałam się na idiotkę ale to było dawno, coż może mi tak zostało. I podobmie jak Mjufca udawałam superszczęśliwą-ale miałam frustracjeTwisted Evil Nie miałam zamiaru cierpieć próbowałam coś zmienić teraz zostało tylko zniechęcenie. Myślcie o mnie co chcecie. Nie będę wam trzaskać mojej biografii.
Nie ma ludzi którzy mnie akceptują, lubią itd.

Do Zboczeńca-każdy może się wypowiadać. Wolno mu. A potem jest różnie....


Aha i ja nie oglądam seriali(oprócz CSI)-2 razy w tyg. oglądam tv.
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
July 20th, 2007 at 12:00am
zboczeniec:

bardzo mi milo ze Lidzia tak czesto o mnie mysli Cool

Ona mnie raczej chciała wprowadzić, ale... rób sobie nadzieję dalej Very Happy
Mjufca się lepiej, żeby nie odmienialo, seksowniej brzmi Cool
Każdy może się wypowiadać,ale na tematy o których nie ma pojęcia po co? żeby pokazać jaki to on och i ach, ma zdanie na każdy temat?! jak można mieć zdanie na temat małżenstwa i tego czy mąż zdradzi mając 15l.?! na temat seksu?! no chyba, że nie jestes dz...., ale z twoich wypowiedzi wynika,że jesteś więc po co się mądrzysz i mądrą UDAJESZ? Wink śmieszne to. (ja się nie uważam za mądrą, raczej z odpowiednią wiedzą dot. dyskusji Razz ) urocza jesteś, ale dorośnij. a raczej dojrzej, bo to zupełnie inne rzeczy.
(Dorosnąć przecież Lidziu lmfao jak to fajnie brzmi Razz nie chcemy,co?=* Very Happy)
Bad Boy
Basket Case
Bad Boy
Age: 34
Gender: Male
Posts: 19056
July 20th, 2007 at 12:13am
odezwala sie rok starsza ;p
pozatym to widze ze Lidzia gustuje w mlodszych ;p
Slinotok
Jackass
Slinotok
Age: 33
Gender: Female
Posts: 1517
July 20th, 2007 at 12:17am
Wlasnie dlatego to smiesznie brzmi Very Happy te moje gadanie :p Ale zalezy z ktorego ona roku, bo w listopadzie bede miec 17Wink
Tez to zauwazylam, ja tylko rok, a na md i hajfsów pojechała chyba z 2l. młodszą! teraz to juz pedofilką jest :p
Register