jokes & stuffs

AuthorMessage
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
December 26th, 2006 at 05:31pm
DISCO SUPERFLY:
Jimmy Angel-Face:
Otišao čovjek nekoj starici da mu kaže budućnost. I tako mu ona kaže da će biti odgovoran za patnje i smrt milijuna ljudi. Čovjek se sav tužan vraćao doma i dok je prolazio uz rijeku, ugleda dječaka kako se utapa. Ajde već kad ću ubiti milijune ljedi, bar da spasim ovog dječaka, pomisli čovjek i skoči u rijeku. Na obali ih je dočekala dječakova majka. Kad su izašli iz vode, zagrli ona dječaka i kaže mu: "Adolfe, sine, zahvali se stričeku." Very Happy
Uffff. Mrzim taj joke. lmfao lmfao


lmfao Kvragu, danas sam ga cula vec 3 puta! lmfao
Hitchcock Starlet
Addict
Hitchcock Starlet
Age: 32
Gender: Female
Posts: 12622
February 12th, 2007 at 04:04pm
Išli Englez, Francuz i Mujo preko Njemačke granice i zaustavili ih nacisti. Kažu oni njima da mogu preko granice samo ako donesu svaki jedno svoje najdraže voće.
Dođe Englez i donese bananu i nacisti mu je uguraju u dupe.Ovaj sav stenje,viče,savija se od boli.
Dođe Francuz i donese naranču. I ovom nacisti gurnu naranču u dupe. Francuz se opali smijat.
Gledaju sad nacisti,svi začuđeni,i pitaju oni njega:
"Pa dobro,šta se smiješ,jel tebe to ne boli?"
Kaže njima Francuz:
"Pa boli me, al vidi Muju,nosi lubenicu."
Faith
Addict
Faith
Age: 38
Gender: Female
Posts: 11507
February 12th, 2007 at 11:01pm
lmfao Eww
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
February 14th, 2007 at 01:48pm
:lmfao Lmfao
Hitchcock Starlet
Addict
Hitchcock Starlet
Age: 32
Gender: Female
Posts: 12622
April 18th, 2007 at 01:46pm
1. Žak je toliko debeo da ljudi đogiraju trčeći oko njega

2. Kad Žak ode u zoološki vrt , slonovi mu bacaju kikiriki

3. Na audiciji za prvi dio Indiane Jonesa, Žaku je bila ponudjena uloga kotrljajuće kamene kugle

4. Žak je potpisao milijunski ugovor s Te-comom, jedini uvjet je da se preimenuje u Te-žak.

5. Ograničenje na liftovima je 6 osoba ili 1/6 Žaka.

6. Žak mrzi liftove i liftovi mrze Žaka.

7. Žak je neporažen u klackanju.

8. Viceva o Žaku ima isto toliko koliko on ima kila.

9. Žak ne može biti u bestežinskom stanju.

10. 2. Arhimedov zakon : Žakovo tijelo uronjeno u tekućinu neće izgubiti na
težini.

13. 3. Arhimedov zakon : Žakovo tijelo uronjeno u tekućinu uvijek će istisnuti svu tekućinu.

14. Gdje Žak uđe, sve ostalo mora izaći. Znači, na jednom mjestu može postojati samo Žak.

15. Žak je samo jedan. Za drugog jednostavno nema mjesta.

16. Jucer je Žak izašao iz kuce. Na svu sreću samo na kratko, pomrčina je trajala svega par minuta...

17. Kad Žak ide na ljetovanje, ne plaća boravišnu taksu. On vadi građevinsku dozvolu.

18. Kad je ugledao Žaka, Kapetan Kirk je rekao: Where No One Has gone
Before

19. Dodje Jacques na nogometnu utakmicu i sjedne na sve 4 tribine

20. Žak neće stat na forum ... treba napraviti internet 2.0

21. Kulen je za Žaka mini hrenovka.

22. Kad Žak nosi žutu kabanicu, ljudi trče za njim i viču "TAXI!!!"

23.. Kad se Žak kupa u Čatežu, Sloveniju potopi veliki tsunami!
Cool
Hitchcock Starlet
Addict
Hitchcock Starlet
Age: 32
Gender: Female
Posts: 12622
April 19th, 2007 at 02:16pm
Išli Englez, Francuz i Mujo na posao. Dođe vrijeme za ručak i otvori Englez svoj ručak i vidi da ima fish and chips. Počne on vikat: "Opet fish and chips! Dosta mi je više! Svaki dan fish and chips! Ako još jednom dobijem fish and chips, bacit ću se kroz prozor!"
Dođe Francuz i otvori svoj ručak i vidi da ima sir. Počne vikat: "Opet sir!Dosta mi je više! Svaki dan sir! Ako još jednom vidim sir,bacit ću se kroz prozor!"
Dođe Mujo i otvori svoj ručak i vidi da ima sendvič s parizerom. Počne vikat : "Opet parizer! Svaki dan parizer! Ako još jednom vidim parizer, bacit ću se kroz prozor!"
I sljedeći dan dođe Englez na posao,otvori svoj ručak kad ono fish and chips. I baci se on kroz prozor.
Dođe tako i Francuz na posao,otvori ručak i vidi sir. I on se baci kroz prozor.
Dođe Mujo na posao,otvori ručak i vidi sendvič s parizerom. I baci se i on kroz prozor.
Na pogrebu Engleza plače njegova žena: "Joj,pa da mi je rekao da ne voli fish and chips ne bi mu nikad pravila!"
Kod Francuza isto plače žena i viče: "Da mi je samo rekao da ne voli sir,ne bi mu ga nikad pravila!"
Na Mujinom pogrebu njegova žena Fata smirena,ne plače ni ništa. Kaže ona: "Ja stvarno ne razumijem zašto se moj muž bacio. Pa on već 20 godina sam sebi pravi ručak."
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
April 21st, 2007 at 09:23am
lmfao lmfao lmfao lmfao

Dođe kur*a na sud i izjasni se da je nevina...
Hitchcock Starlet
Addict
Hitchcock Starlet
Age: 32
Gender: Female
Posts: 12622
February 8th, 2008 at 02:24pm
Pismo iz kampa

"Dragi mama i tata,

Divno se provodimo na prvom kampiranju. Čika Toma nas tjera da pišemo roditeljima za slučaj da ste vidjeli poplavu na televiziji.
Mi smo dobro. Samo jedan šator i dvije vreće za spavanje je odnjela voda.
Sva sreća da se niko nije udavio jer smo svi bili u planini tražeći Pericu. O da, recite Peričinim roditeljima da je Perica dobro. Ne može sam pisati zbog prijeloma.
Inače, ja sam se vozio u jednom od spasilačkih džipova. Baš je bilo lijepo. Pericu nikada ne bismo našli u mraku da nije bilo munja.Čika Toma je vikao na Pericu zato što je otišao sam šetat a nije nikome rekao. Perica kaže da mu je rekao za vrijeme požara. Vjerojatno ga čika Toma nije čuo jer je bio pijan.
Jeste li znali da kada se plin stavi na vatru on eksplodira? A čak i poslije toga vlažno drvo neće goriti, ali je zato izgorio jedan šator. I moje hlače, ali imam bermude. A Dule je sada baš smiješan bez kose.
Mi ćemo doći kući u nedelju ako čika Toma popravi auto do tada. Nije bila njegova greška kada smo sletjeli s puta, kaže da su kočnice radile kada smo krenuli. Čika Toma kaže da je auto toliko star da i nije čudo što se stalno kvari. Nama je zabavno vozit se u njemu mada nam smeta što je prljav i to što je gužva kada nas je 10. Lijepo je što nas čika Toma pušta da držimo volan povremeno da bi on mogao odmorit oči. Pošto je Nikola najstariji čika Toma ga uči vozit ali samo na planinaskim putevima jer tamo ima malo saobraćaja. Jedino šta smo vidjeli na tim putevima su kamioni, auta nema.
Jutros su svi išli na kupanje u jezero ali mene čika Toma nije htio pustit jer ne znam plivat pa sam išao za njim čamcem preko jezera.
Baš je bilo lijepo. Još uvijek se vidi drveće pod vodom zbog poplave.Čika Toma je baš super,nikada ne viče na nas. Nije se čak ni naljutio kada smo skinuli pojaseve za spašavanje.
Pošto mora popravit auto mi se trudimo da mu ne pravimo probleme i krijemo se po cijeli dan. Čika Toma nikada ne zna gdje smo. U početku mu je to smetalo a sada se navikao.
Čika Toma kaže da smo svi prošli osnovnu školu prve pomoći kada se Ivana davila i kada je Ivan sjekao drva pa odsjekao sebi prst. Ja i Ćole smo povraćali ali čika Toma kaže da zna zašto, pa je u redu. Ja mislim da je od piletine koju smo ponjeli od kuće a zaboravili pojest odmah. Sjetili smo se tek kada su je pronašle životinje.

Moram sada ići, idemo do sela kupit markice.

Ništa ne brinite ja sam dobro.

p.s. Jesam li ja primio tetanus vakcinu?”
Register