7.06.2005

AuthorMessage
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 6th, 2005 at 02:11pm
no to tak oficjalnie, bo pewnie niektore lulac ida juz bo jutro rano wstaja.......................ZYCZE SWIETNEJ ZABAWY NA KONCERCIE I OBY KAZDEJ Z NAS UDAŁO SIE ZAŁAPAC NA AUTOGRAF Very Happy a takze aby obyło sie bez siniakow, wstrzasow mozgu itp (szczegolnie to jest skierowane dla tych co na plyte ida Wink )
lidocaine
Falling In Love With The Board
lidocaine
Age: 35
Gender: Female
Posts: 8459
June 6th, 2005 at 02:49pm
nie dziękuje i życze tego samego a nawet wiecej! Smile noi żeby pogoda dopisała! a co by nie Smile a ja ide się pakować na środową wycieczke Very Happy żegnam panie Wink do napisania Razz



PS: Oł madasz fakasz ;P ja chyba sie nie zdaze dopchac bo musze na rano zdazyc wrocic ale bede walczyc Very Happy hehe Smile jeszcze raz wszystkiego dobrego z okazji koncertu Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 6th, 2005 at 05:35pm
LittleSister:
mhm Wink tylko powiedz mi o której ten pociąg jest w Tczewie (jeśli tam wsiadasz) Very Happy

o 6:01 Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 6th, 2005 at 06:06pm
THE DAY HAS COME......GREEN DAY!!!!!!
fermented salmonella
Geek
fermented salmonella
Age: 35
Gender: Female
Posts: 356
June 7th, 2005 at 04:39am
ja jeszcze w domciu, za poltorej godziny mam autobus... a gotowa jestem juz od 9 ;] ciuchy zmienialam chyba z 5 razy.. jenyyyyyy ja nie moge sie doczekac!!!
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 8th, 2005 at 08:15am
OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to bylo jedne z najpiekniejszych przezyc mojego zycia!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Koncert byl niesamowity!!!!!!!! napisze cos bardziej konkretnego jak sie troche uspokoje.....wiec moze w przyszlym roku Wink Laughing
Lista:
american idiot
JOS
holiday
we are the waiting
st.jimmy
hitchin' a ride
longview
basket case
maria
brainstew
jaded
minority
she
WMUWSE
BOBD
time of your life

co jeszcze????? na razie tyle pamietam. czy ktos potrafi to ulozyc w kolejnosc??
JA CHCE JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 8th, 2005 at 09:36am
Ja tez chcę jeszcze raz - żeby tak móc cofnąć czas!!!!!!!!!!! To było cudowne, przepiękne, urzekające, zabawne (ahahahahah, ziękuję, Tre wyrzucający pałeczki w najmniej oczekiwanym momencie >trzmałam jego pałeczki Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy!!< Wink itd. Wink) itd., bo mogłabym dłuuuuugo wymieniać. Wszyscy grali cudnie, BJ nie fałszował (!), efekty pierwsza klasa. Ten chłopak, dzięki któremu znalazłam się tuz przed rozpoczęciem występu supportu na PŁYCIE pewnie się nie dowie Wink, ale jeszcze raz chciałabym mu baaaaardzo podziękować Very Happy. Już dawno tak świetnie się nie bawiłam, tak bardzo się nie wymęczyłam Wink, tak bardzo się nie spociłam Wink, jeszcze tak wysoko nie skakałam Razz, jeszcze nigdy nie widziałam BJ'a, Mike'a i Tre (no i reszty też Razz) z odległości ok. 4 m Very Happy. Wszystko mi się srrrasznie podobało - począwszy od supportu i na ich wyjściu kończąc Smile - fajne były te wszystkie efekty specjalne - wizualne, plomienie, coś na wzór zimnych ogni, confetti z granat-sercami i napisami Green Day, stroboskopy, dosłownie wszystko oraz oczywiście ich gra i sposób bawienia publiczności przez BJ'a (wiedziałam, że potrafi, ale teraz sama tego dośwaidczyłam Very Happy) echhh. Mam nadzieję, że wrócą do Polski na 100% i to jak najszybciej Very Happy, bo choćby się miało palić, walić i tak pojadę i nic mi w tym nie przeszkodzi Mr. Green. Warte było tego wszystkiego nawet tych 18 godzin w pociągu i ponad 5 godzin na zimnym dworcu Very Happy Wink Aha - no i jeszcze miałam okazję trzymać pałeczki Tre Very Happy Very Happy Very Happy *rozmarzona* (szkoda, że nie moje, ale zawsze coś Wink - a mogłam z nimi uciec Wink). Jejku - teraz przez następne pół roku (oby...) będę to przeżywać Very Happy.
greenfanka
Geek
greenfanka
Age: -
Gender: -
Posts: 151
June 8th, 2005 at 09:51am
Niech wszyscy napisza swoje przezycia z koncertu ... wszystko ze szczegolami ... jestem bardzo ciekawa Wink Jaka byla wasza reakcja kiedy widzieliscie ich z bliska i czy ktos ma jakies zdjecia z przemyconego aparatu ??Wink
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 8th, 2005 at 11:53am
ja mam kilka zdjec z przemyconego aparatu(niezbyt dobra ostrosc) ale malo bo mnie w polowie koncertu zlapali i zabrali aparat Sad....w najblizszysz dniach zaladuje je na photobucket...
ja tez prosze o zdjecia jak ktos jeszcze ma Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 8th, 2005 at 11:55am
widzialam goly tylek billie'ego!!!!!! (jak kazdy na koncercie Wink ) Laughing
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 8th, 2005 at 12:13pm
porandojin:
widzialam goly tylek billie'ego!!!!!! (jak kazdy na koncercie Wink ) Laughing

a ja kurczę akurat wtedy musiałam śledzić Mike'a albo wpatrywać się jakTre wyżywa się na swoich drumsach Sad Wink Wink Wink --> jeśli masz jakąś fotę z tym fenomenalnym lol zjawiskiem -- >> zamieść proszę Laughing Wink
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 8th, 2005 at 12:18pm
aha!!!! przypomniało mi się cuś Laughing --> pewnie nie każda z Was to widziała, ale ja myślałam, że nie wyrobię ze śmiechu, kiedy to zobaczyłam Laughing. Kilkanaście albo kilkadziesiąt metrów od Spodka na murku przy schodkach siedziało 4 chłopaków (!!) z transparentem z napisem: ............ "Marry us Billie Joe", z drugiej str. widniał napis: "Fuck us Billie Joe" lmfao lmfao lmfao
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 8th, 2005 at 01:57pm
porandojin:
widzialam goly tylek billie'ego!!!!!! (jak kazdy na koncercie Wink ) Laughing


ojej!! ja bylam dosc blisko jego....tylka Laughing
niestety wydarzylo sie to juz po konwiskacie aparatu Sad
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 8th, 2005 at 02:09pm
Extraordinary_Tunia:
aha!!!! przypomniało mi się cuś Laughing --> pewnie nie każda z Was to widziała, ale ja myślałam, że nie wyrobię ze śmiechu, kiedy to zobaczyłam Laughing. Kilkanaście albo kilkadziesiąt metrów od Spodka na murku przy schodkach siedziało 4 chłopaków (!!) z transparentem z napisem: ............ "Marry us Billie Joe", z drugiej str. widniał napis: "Fuck us Billie Joe" lmfao lmfao lmfao


lmfao lmfao lmfao lmfao nie widzialam tego........ale chlopak krzyknal "billie i love you" w polowie koncertu co taka cisza zapadla i billie spojrzal sie w moja strone bo ten chlopak stal obok mnie Cool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 8th, 2005 at 02:17pm
porandojin:
Extraordinary_Tunia:
aha!!!! przypomniało mi się cuś Laughing --> pewnie nie każda z Was to widziała, ale ja myślałam, że nie wyrobię ze śmiechu, kiedy to zobaczyłam Laughing. Kilkanaście albo kilkadziesiąt metrów od Spodka na murku przy schodkach siedziało 4 chłopaków (!!) z transparentem z napisem: ............ "Marry us Billie Joe", z drugiej str. widniał napis: "Fuck us Billie Joe" lmfao lmfao lmfao


lmfao lmfao lmfao lmfao nie widzialam tego........ale chlopak krzyknal "billie i love you" w polowie koncertu co taka cisza zapadla i billie spojrzal sie w moja strone bo ten chlopak stal obok mnie Cool

a to w takim razie to było to!!! ahaaaaaaaaa Bo właśnie słyszałam, że ktoś coś krzyknął, ale ja byłam trochę od niego w bok i nie zrozumiłam Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 04:55am
Jeszcze coś mi się przypomniało Very Happy --> wtedy, kiedy Billie Joe pobrzdąkiwał sobie na swej gitarze, a my jak takie cielaki za każdym razem "yeah!!"/"yey" Laughing - długo tk się drażniliśmy, co nie Very Happy. To było chyba przed Hitchin' a Ride, ale nie jestem pewna Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 06:24am
Extraordinary_Tunia:
porandojin:
Extraordinary_Tunia:
aha!!!! przypomniało mi się cuś Laughing --> pewnie nie każda z Was to widziała, ale ja myślałam, że nie wyrobię ze śmiechu, kiedy to zobaczyłam Laughing. Kilkanaście albo kilkadziesiąt metrów od Spodka na murku przy schodkach siedziało 4 chłopaków (!!) z transparentem z napisem: ............ "Marry us Billie Joe", z drugiej str. widniał napis: "Fuck us Billie Joe" lmfao lmfao lmfao


lmfao lmfao lmfao lmfao nie widzialam tego........ale chlopak krzyknal "billie i love you" w polowie koncertu co taka cisza zapadla i billie spojrzal sie w moja strone bo ten chlopak stal obok mnie Cool

a to w takim razie to było to!!! ahaaaaaaaaa Bo właśnie słyszałam, że ktoś coś krzyknął, ale ja byłam trochę od niego w bok i nie zrozumiłam Very Happy


no to bylysmy dosc blisko siebie Cool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 06:48am
porandojin:
Extraordinary_Tunia:
porandojin:
Extraordinary_Tunia:
aha!!!! przypomniało mi się cuś Laughing --> pewnie nie każda z Was to widziała, ale ja myślałam, że nie wyrobię ze śmiechu, kiedy to zobaczyłam Laughing. Kilkanaście albo kilkadziesiąt metrów od Spodka na murku przy schodkach siedziało 4 chłopaków (!!) z transparentem z napisem: ............ "Marry us Billie Joe", z drugiej str. widniał napis: "Fuck us Billie Joe" lmfao lmfao lmfao


lmfao lmfao lmfao lmfao nie widzialam tego........ale chlopak krzyknal "billie i love you" w polowie koncertu co taka cisza zapadla i billie spojrzal sie w moja strone bo ten chlopak stal obok mnie Cool

a to w takim razie to było to!!! ahaaaaaaaaa Bo właśnie słyszałam, że ktoś coś krzyknął, ale ja byłam trochę od niego w bok i nie zrozumiłam Very Happy


no to bylysmy dosc blisko siebie Cool

a gdzie stałaś (skakałaś Wink) ??
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 06:51am
po lewej stronie...czasami w centrum...ale lewa strona byla kul bo billie i mike podchodzili tam czesto i byli blisko mnie Very Happy a ty??
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 06:52am
NA ONECIE SA ZDJECIA Z KONCERTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://muzyka.onet.pl/mr,19901,0,7,galeria.html
Register