7.06.2005

AuthorMessage
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 06:54am
porandojin:
po lewej stronie...czasami w centrum...ale lewa strona byla kul bo billie i mike podchodzili tam czesto i byli blisko mnie Very Happy a ty??

w centrum labo po prawej, ale też blisko Very Happy

Jupi zdjęcia na Onecie Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 07:00am
porandojin:

american idiot
JOS
holiday
we are the waiting
st.jimmy
hitchin' a ride
longview
basket case
maria
brainstew
jaded
minority
she
WMUWSE
BOBD
time of your life

co jeszcze????? na razie tyle pamietam. czy ktos potrafi to ulozyc w kolejnosc??
JA CHCE JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


zacytuje siebie......czy to wszystkie piosenki jakie grali, czy tez cos mi umcknelo??
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 07:07am
porandojin:
porandojin:

american idiot
JOS
holiday
we are the waiting
st.jimmy
hitchin' a ride
longview
basket case
maria
brainstew
jaded
minority
she
WMUWSE
BOBD
time of your life

co jeszcze????? na razie tyle pamietam. czy ktos potrafi to ulozyc w kolejnosc??
JA CHCE JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


zacytuje siebie......czy to wszystkie piosenki jakie grali, czy tez cos mi umcknelo??

we are the champions Very Happy Wink
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 07:11am
jak moglam zapomniec we are the champions?!?!?!?!?!?!?!?
dzieki tunia Very Happy Cool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 07:23am
porandojin:
jak moglam zapomniec we are the champions?!?!?!?!?!?!?!?
dzieki tunia Very Happy Cool

to było najlepsze We Are The Champions w historii!! Very Happy Green Day'owi chyba się podobało, że wszyscy z nimi śpiewali (nie tylko We Are The Champions Wink) Very Happy. Do tej pory jeszcze pobolewa mnie gardo, a o zakwasach w udach i łydkach już nie wspomnę Wink.
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 07:27am
mnie ramiona najbardziej bola...nic rekoma ruszyc nie moge - to przez to ze caly czas trzymalam je w gorze....i stopy bola od skakania Laughing
mysle ze chlopakom naprawde podobala sie publicznosc, billie nie reaguje tak na wszystkich koncertach (a troche ich mam)....i szybko do nas wroca Very Happy *dreaming*..........JA CHCE JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda ze wyjechali tak szybko i nie wyszli do ludzikow czekajacych na dworze i w zimnie.....nastepnym razem Very Happy *still dreaming*
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 07:31am
We are the champions rlz!!!!!!!!!! Cool
ale publicznosc jednak nie znala tekstow piosenek....i wogole malo osob bylo.....ale wlasnie dlatego bylo kul....bylo tak........."kameralnie" Wink
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 07:31am
porandojin:
mnie ramiona najbardziej bola...nic rekoma ruszyc nie moge - to przez to ze caly czas trzymalam je w gorze....i stopy bola od skakania Laughing
mysle ze chlopakom naprawde podobala sie publicznosc, billie nie reaguje tak na wszystkich koncertach (a troche ich mam)....i szybko do nas wroca Very Happy *dreaming*..........JA CHCE JESZCZE RAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szkoda ze wyjechali tak szybko i nie wyszli do ludzikow czekajacych na dworze i w zimnie.....nastepnym razem Very Happy *still dreaming*

mnie ramiona bolą tylko wtedy, kiedy chcę je podnieść Very Happy Laughing A powracając do Billiego tez odniosłam takie wrażenie - wyszli szybciej, grali dłuuugo, BJ się z nami droczył Wink (patrz plumkanie Wink), echh Ja chcę ich znowu Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 07:39am
a jak "nie podobalo" mu sie ze tak "cicho" krzyczymy Laughing .....i kiedy byl taki "obrazony" .............on to wie jak postepowac z widownia Cool
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 07:42am
nie bez kozery znalazł się przecież w rankingiu na najlepszych showmenów Cool
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 07:43am
super tez ze tre wyszedl do widowni Very Happy ....szkoda tylko ze nie podszedl do lewej strony Sad
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 07:44am
porandojin:
We are the champions rlz!!!!!!!!!! Cool
ale publicznosc jednak nie znala tekstow piosenek....i wogole malo osob bylo.....ale wlasnie dlatego bylo kul....bylo tak........."kameralnie" Wink

większość z tych, którzy stali obok mnie znało texty Very Happy Ja darłam się jak szalona Wink (Ale nic typu Billie I love u Very Happy) Przez dłuższy czas nie mogłam uwierzyć, że widzę "bogów" z bliska Very Happy Very Happy Very Happy !!
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 07:49am
tam gdzie ja bylam to niewielu znalo teksty.....ja tez sie darlam jak moglam (chcialam chyba zrekompensowac fakt ze lewa strona nie znala tekstow Wink )
a jak billie poruszal bioderkami jak podchodzil do lewej strony Laughing
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 07:57am
tego akurat nie widziałm, bo oczy miałam wlepione w Mike'a Very Happy Wink
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 08:05am
ja niestety mike'a mialam daleko Sad ale cale sczczescie podszedl do nas pare razy....za to billie nas bardzo rozpieszczal po lewej stronie Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 08:07am
Very Happy Very Happy Very Happy Ty widziałs więcej BJ'a, ja Mike'a Very Happy Dopełniamy się Very Happy Wink
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 08:10am
szkoda ze tre czesciej sie nie wychylał zza perkusji.....mogl zaspiewac ktoras ze swoich piosenek Laughing
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 08:10am
Extraordinary_Tunia:
Very Happy Very Happy Very Happy Ty widziałs więcej BJ'a, ja Mike'a Very Happy Dopełniamy się Very Happy Wink


dokladnie Wink Cool Very Happy
Tunia
Basket Case
Tunia
Age: 38
Gender: Female
Posts: 19853
June 9th, 2005 at 08:12am
żeby tak cofnąć czas.... Very Happy
porandojin
King For A Couple Of Days
porandojin
Age: -
Gender: -
Posts: 2264
June 9th, 2005 at 08:14am
brat jeszcze mowil ze widzial jak po 2 czy 3 piosence billie zaczal sprawdzac cos po prawej stronie...tzn mowil cos do mikrofonu i sluchal prawej strony i po chwili popatrzyl sie przed siebie i wskazal reka na prawa strone.....brat mowi ze chodzilo o to ze prawa strona byla za cicho i kazal ja podglosic....
Register