The Q&A thread

AuthorMessage
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
January 22nd, 2006 at 05:03am
princesss:
princesss:
princesss:
na forumu se već pričalo kak ljudi nisu izgubili postove nakon brisanja nekih tema a ja sad vidim da sam izgubila 300ak postova.... kako to??



ponavljam pitanje... Confused


niko me ne šljivi... kak je prije kad se deletala tema, ostali su nam postovi a sad ne više? to mi je wierd

nije da te ne šljivimo al dujo bi ti trebal odgovorit a on ne visi tu očito.....bum ga pitala kad ga čopim na msnju Cool
Dujo
Admin
Dujo
Age: 40
Gender: Male
Posts: 3057
January 22nd, 2006 at 05:19am
princesss:
princesss:
princesss:
na forumu se već pričalo kak ljudi nisu izgubili postove nakon brisanja nekih tema a ja sad vidim da sam izgubila 300ak postova.... kako to??



ponavljam pitanje... Confused


niko me ne šljivi... kak je prije kad se deletala tema, ostali su nam postovi a sad ne više? to mi je wierd


Teme se prvo presele u skriveni forum i onda se brišu jednom mjesečno..

"kak je prije kad se deletala tema, ostali su nam postovi"

...znači da nije obrisana nego samo prebačena u taj skriveni forum. Poslije se briše
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
January 22nd, 2006 at 08:30am
Dujo:

Teme se prvo presele u skriveni forum i onda se brišu jednom mjesečno..

"kak je prije kad se deletala tema, ostali su nam postovi"

...znači da nije obrisana nego samo prebačena u taj skriveni forum. Poslije se briše



ok tnx i još jednom za ono pri logiranju, valjda će bit ok
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
January 22nd, 2006 at 08:32am
princesss:
Dujo:

Teme se prvo presele u skriveni forum i onda se brišu jednom mjesečno..

"kak je prije kad se deletala tema, ostali su nam postovi"

...znači da nije obrisana nego samo prebačena u taj skriveni forum. Poslije se briše



ok tnx i još jednom za ono pri logiranju, valjda će bit ok

Uspjela sam... hvala vam puuuno Wink Cool Cool Cool Cool
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
January 28th, 2006 at 02:29pm
kaj je onaj bend network il kak se več zove? nekaj se na drugim web sajtovima dvoume jel je jedan od članova iz gda. pa ja sam vidla na slikama da je onaj s onim prugastim na glavi billie. kaj je tak u tom bendu čudno?
Dujo
Admin
Dujo
Age: 40
Gender: Male
Posts: 3057
January 28th, 2006 at 06:25pm
manarchy:
kaj je onaj bend network il kak se več zove? nekaj se na drugim web sajtovima dvoume jel je jedan od članova iz gda. pa ja sam vidla na slikama da je onaj s onim prugastim na glavi billie. kaj je tak u tom bendu čudno?


Evo vam cijela istina. John Roecker, redatelj filma Live Freaky! Die Freaky! se pojavio na GSBu prije 2-3 godine, kad se počelo raspravljati o tom filmu. Pitali smo ga za interview i od tada smo u kontaktu s njim. Inače lik radi s bendom na DVDu. 3-4 mjeseca prije nego što će se pojaviti The Network rekao nam je za njih, tako da smo mi to prvi saznali. Čak nam je rekao i ime albuma (Money Money 2020) To je zapravo Green Day + 2 nova člana. Normalno, nismo smjeli ništa reći. Sve se to dogodilo nekoliko mjeseci prije American Idiota.. Napravili smo par intervjua s njima..

http://www.geekstinkbreath.net/site/interviews/

Snimili su taj album, malo su zamaskirali glasove, ali se jasno vidi da su oni.. Poslije su napravili DVD Disease is Punishment i to je to. Bilo je govora o novom albumu, ali izgleda da od toga neće biti ništa.. Sad svi znaju da je to Green Day.
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
January 29th, 2006 at 03:04am
Dujo:
manarchy:
kaj je onaj bend network il kak se več zove? nekaj se na drugim web sajtovima dvoume jel je jedan od članova iz gda. pa ja sam vidla na slikama da je onaj s onim prugastim na glavi billie. kaj je tak u tom bendu čudno?


Evo vam cijela istina. John Roecker, redatelj filma Live Freaky! Die Freaky! se pojavio na GSBu prije 2-3 godine, kad se počelo raspravljati o tom filmu. Pitali smo ga za interview i od tada smo u kontaktu s njim. Inače lik radi s bendom na DVDu. 3-4 mjeseca prije nego što će se pojaviti The Network rekao nam je za njih, tako da smo mi to prvi saznali. Čak nam je rekao i ime albuma (Money Money 2020) To je zapravo Green Day + 2 nova člana. Normalno, nismo smjeli ništa reći. Sve se to dogodilo nekoliko mjeseci prije American Idiota.. Napravili smo par intervjua s njima..

http://www.geekstinkbreath.net/site/interviews/

Snimili su taj album, malo su zamaskirali glasove, ali se jasno vidi da su oni.. Poslije su napravili DVD Disease is Punishment i to je to. Bilo je govora o novom albumu, ali izgleda da od toga neće biti ništa.. Sad svi znaju da je to Green Day.
cool
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
January 29th, 2006 at 06:15am
^^ Cool.... pa ipak smo mi balkanci Laughing
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
January 29th, 2006 at 06:41am
Dujo:
manarchy:
kaj je onaj bend network il kak se več zove? nekaj se na drugim web sajtovima dvoume jel je jedan od članova iz gda. pa ja sam vidla na slikama da je onaj s onim prugastim na glavi billie. kaj je tak u tom bendu čudno?


Evo vam cijela istina. John Roecker, redatelj filma Live Freaky! Die Freaky! se pojavio na GSBu prije 2-3 godine, kad se počelo raspravljati o tom filmu. Pitali smo ga za interview i od tada smo u kontaktu s njim. Inače lik radi s bendom na DVDu. 3-4 mjeseca prije nego što će se pojaviti The Network rekao nam je za njih, tako da smo mi to prvi saznali. Čak nam je rekao i ime albuma (Money Money 2020) To je zapravo Green Day + 2 nova člana. Normalno, nismo smjeli ništa reći. Sve se to dogodilo nekoliko mjeseci prije American Idiota.. Napravili smo par intervjua s njima..

http://www.geekstinkbreath.net/site/interviews/

Snimili su taj album, malo su zamaskirali glasove, ali se jasno vidi da su oni.. Poslije su napravili DVD Disease is Punishment i to je to. Bilo je govora o novom albumu, ali izgleda da od toga neće biti ništa.. Sad svi znaju da je to Green Day.


I meni si to bio rekao Cool
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
January 29th, 2006 at 09:14am
^^ a htjela bi da izađe i njihov novi album...
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 3rd, 2006 at 04:28pm
dal vama smeta što je billie bisexualac?

meni opće ne...jer ima zenu koju voli, djecu...
njegova seksualnost je baš fora ak mene pitate...
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 4th, 2006 at 04:46am
Tomek:
dal vama smeta što je billie bisexualac?

meni opće ne...jer ima zenu koju voli, djecu...
njegova seksualnost je baš fora ak mene pitate...
meni isto ne smeta, slatko je to da je pomalo peder......
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
February 4th, 2006 at 05:54am
Ne.
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 07:42am
nope. to je njegova stvar i ima obitelj i ženu kojoj to ne smeta i sve im je ok.
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
February 4th, 2006 at 08:14am
ne....
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 08:19am
Bittersweet:
ne....
e i da.. sorry što opet ometam lol, ali bittersweet, bi mogla dodat još jedan s u sigu? ne princess neg princesss Laughing
w*h*a*t*s*e*r*n*a*m*e
Shoot Me, I'm A Newbie
w*h*a*t*s*e*r*n*a*m*e
Age: -
Gender: -
Posts: 12
February 4th, 2006 at 10:11am
KAJ JE BILLIE JOE BI?!! Shocked jebote... prvi put čujem - vidim...
w*h*a*t*s*e*r*n*a*m*e
Shoot Me, I'm A Newbie
w*h*a*t*s*e*r*n*a*m*e
Age: -
Gender: -
Posts: 12
February 4th, 2006 at 10:12am
e, da. jel mi može neko reć kak se citira.. dobro, klikneš na quote. i kaj onda?
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 01:03pm
w*h*a*t*s*e*r*n*a*m*e:
e, da. jel mi može neko reć kak se citira.. dobro, klikneš na quote. i kaj onda?
možeš stisnut quote i onda čekaš da ti se otvori stranica nova i tam di je prostor za pisanje već ti piše nešto (to je ono kaj je napisao onaj koga quotaš) i onda ti na kraju toga klikneš mišem i stisneš enter da malo bude razmaka i pišeš svoje
ili
ti je lakše da tu na dnu stranice odeš i napišeš u prozorčić što želiš i stisneš qoute the last message ako želiš quotat zadnjeg
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 4th, 2006 at 03:04pm
http://www.megaupload.com/?d=1VF7PDRC

time of your life & scattered live drunk versions...
Register