najcudniji snovi/ nocne more

AuthorMessage
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
May 28th, 2006 at 06:01pm
iskusavam te lmfao
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
May 28th, 2006 at 06:03pm
nemoj Laughing
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
May 28th, 2006 at 06:04pm
e, bas hocu lmfao
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
May 30th, 2006 at 10:33am
ok ovo je totalno moj topic!! ja uvijek imam čudne snove, napr. sinoć sam sanjala da sam s frendicom koja ima isto godina ko ja (dakle nije punoljetna) išla u gardaland, i pošto nitko od nas ne zna vozit auto ona je pitala svoju staru da nas odveze, al se njoj nije dalo pa se moja frendica nadurila i ona je vozila auto, i prolazili smo kraj jednog mjesta gdje bi trebala bit neka škola, al tam je bila neka ruševina i ja sam se odjednom našla tam. Morala sam bježat od nekih weird & creepy peeps, onda mi se san promjenio, bila sam na nekom koncertu isto s tom frendicom i vidla sam nekog tipa u publici koji je sviro gitaru koju sam ja htjela (tha best guitar ever) i ja sam otišla do nekog fuul zgodnog tipa i počela kukat kak ja hoću tu gitaru, i onda sam skužila da on nema nogu!!!! I tip mi je reko da to uopće nisu pravi problemi da pogledam njega tak neš, onda sam se ja osjećala fuul crappy i onda sam trebala icć plivat Think a ja mrzim ic plivat (otkad treniram plivanje I h8 it) i onda sam pobjegla i probudila sam se.

weird ha? ne vjerujem da će bilotko od vas čitat moj ogromni post, al oh well!!
bi_bu_ra
Rotting On Here
bi_bu_ra
Age: 32
Gender: Female
Posts: 49428

Mibba
May 30th, 2006 at 10:48am
Ja sam ga pročitala Retard
Čudni snovi.
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
May 30th, 2006 at 10:51am
U zadnje vrijeme previše sanjam.
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
May 30th, 2006 at 10:52am
Different Perspective:
Ja sam ga pročitala Retard
Čudni snovi.
I'm glad u did, imam hrpu čudnih snova!! jednom sam sanjala da sam se rolala i došo je jedan dečko i ja sam ga lovila (ne znam zašto) i onda sam pala na njega i ubila ga!!! navodno sam mu slomila sve kosti u tijelu i tak ga ubila Laughing i onda je došla hitna i ja sam išla doma, i na putu me napala neka ženska s mačem, al sam joj uspjela pobjec i onda sam se probudila, lmfao
again weird Mr. Green
bi_bu_ra
Rotting On Here
bi_bu_ra
Age: 32
Gender: Female
Posts: 49428

Mibba
May 30th, 2006 at 10:57am
lmfao

A ja sam sanjala da sam bila na nekom zidu nad školskim igralištem, i na igralištu je bio Tre, I ja sam bacala kamenje dole i pogodila njega i mislila sam da sam ga ubila. Bilo mi je tako težko pri srcu. A na kraju mi je neko reko da je 'samo' izgubio vid zbog mene. Još gore.
Cool
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
May 30th, 2006 at 03:42pm
Different Perspective:
lmfao

A ja sam sanjala da sam bila na nekom zidu nad školskim igralištem, i na igralištu je bio Tre, I ja sam bacala kamenje dole i pogodila njega i mislila sam da sam ga ubila. Bilo mi je tako težko pri srcu. A na kraju mi je neko reko da je 'samo' izgubio vid zbog mene. Još gore.
Cool
lmfao lmfao Mr. Green Sick lmfao lmfao izgubio je vid? poor tre lmfao
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
May 31st, 2006 at 03:03pm
Different Perspective:
Devil's lil sister:
Different Perspective:
I jedamput sam sanjala, da su bili GD u malom parkiču malo od moje kuče, i Mike je pucao loptu u mene, i to sam mu jako zamerila. Cool
ja mikeu ne bih mogla nista zamjerit! Wink
U snovima je sve moguče Wink

Sneki: buttkick
Condom



Verujete u one priče ako sanjaš neznam grozđe da to znači, da čete ič pravit novu frizuru... itd???
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
May 31st, 2006 at 03:30pm
ne vjerujem bas u to...po tome trebala sam umrijet vec jedno 10ak puta! lmfao

jos cu malo bit ovdje....sinoc sam sanjala najlonke...puno najlonki, a ja sam bila ispod njih....strasno Shocked
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
May 31st, 2006 at 03:32pm
sanjala sam da je bila nekakva zavjera u dugavama i da sam pobjegla u neku šumu al da me nisu pustili van iz neke kuće Shocked booolest O_O a popodne se kao oću odmorit kad idem dremat lmfao
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
May 31st, 2006 at 03:34pm
lmfao

ne znam kada sam zadnji put popodne spavala Shocked Crying or Very sad

sad stvarno moram ic radit logaritme za ispravak Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
bi_bu_ra
Rotting On Here
bi_bu_ra
Age: 32
Gender: Female
Posts: 49428

Mibba
June 1st, 2006 at 09:06am
Sneki:
Verujete u one priče ako sanjaš neznam grozđe da to znači, da čete ič pravit novu frizuru... itd???
Ja sam sanjala tebe, pa se mi ništa strašno nije dogodilo. Retard
Mala šala.
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 1st, 2006 at 03:51pm
Different Perspective:
Sneki:
Verujete u one priče ako sanjaš neznam grozđe da to znači, da čete ič pravit novu frizuru... itd???
Ja sam sanjala tebe, pa se mi ništa strašno nije dogodilo. Retard
Mala šala.
Buum:
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 1st, 2006 at 03:59pm
Verujete u one priče ako sanjaš neznam grozđe da to znači, da čete ič pravit novu frizuru... itd???[/quote] nop, ja mislim da dok spavas sanjas ono sto ti je u podsvijesti i da ti na taj nacin tvoja posvijest moze nekaj rec, i ak sanjas da netko umire produzis mu zivot, tako bar kazu Cool
Hitchcock Starlet
Addict
Hitchcock Starlet
Age: 32
Gender: Female
Posts: 12622
June 2nd, 2006 at 08:04am
[QUOTE="Devilslažem se.
ja tako sanjam nešto što mi je netko spomenio u razgovoru tog dana i onda to ispadne tak blesav san....
Hitchcock Starlet
Addict
Hitchcock Starlet
Age: 32
Gender: Female
Posts: 12622
June 2nd, 2006 at 08:08am
ja stalno sanjam da me nešto napada.
jedne noći sanjala sam da me napadaju vrane ( ko u onom filmu ptice ), noć poslije toga sanjala sam da me neki pas napao a noć poslije toga su me napadali pauci ( u snovima naravno )....
bolesno....
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 2nd, 2006 at 08:08am
Ja sanjam da napadam druge ljude magijom! Shifty
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 2nd, 2006 at 10:03am
Sneki:
Ja sanjam da napadam druge ljude magijom! Shifty
lmfao
ja sam opet sanjala nešto totalno stupid, (niš novo) neću vas opće zamarat pričanjem Retard
Register