najcudniji snovi/ nocne more

AuthorMessage
Narcey
Geek
Narcey
Age: 33
Gender: Female
Posts: 448
January 8th, 2007 at 07:47am
Neku noć sam sanjala da je bio prvi dan drugog polugadišta i profa još nije bila došla. Sve je bilo normalno dok odjednom nisam skužila da između mene i moje najbolje frendice sjedi VILLE VALO! Izgledao je ko u spotu Bittersweet, samo mu je kosa bila malo drugačija. Uglavnom, on je pričao sa mojom frendicom cijelo vrijeme,a ja uopće nisam mogla razumjeti što je govorio i samo sam si mislila nešto kao "Zašto pričaš s njom, ona ne podnosi HIM, zašto pričaš s njom, zašto s njom, pričaj sa mnom, sa mnom, ja obožavam HIM!!!" Onda sam skužila da ga je moja frendica pitala neka kaže na finskom, pa je on pričao na finskom, a kasnije je nastavio pričat na hrvatskom i objašnjavao je kako je finski sličan hrvatskom a ja sam si samo mislila "Wow, on zna hrvatski?!"
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
January 8th, 2007 at 12:10pm
zadnje kaj sam sanjala, da sam imala eng i profa i par decki iz mog razreda su bili gay Gay Shifty lmfao
Hitchcock Starlet
Addict
Hitchcock Starlet
Age: 32
Gender: Female
Posts: 12622
January 11th, 2007 at 06:52am
sanjala sam da sam bojala garažu i da sam odjednom velikim slovima napisala "punks not dead" i napravila veliki znak anarhije. onda je došao moj tata i rekao šta ja to izvodim, da ja nemam pojma što je punk i da su jedini pravi pankeri Elton John i Elvis Preasley Shocked Shocked Shocked

Onda sam se odjednom sa sestričnom našla na nekom punk festivalu gdje smo upoznale Marka, Toma i Travisa iz Blinka koji su nam rekli da odemo negdje s njima, al je onda došao neki tip s gitarom i rekao da moramo ići svirati negdje.

veri disturbing san. Shocked
everlasting
Geek
everlasting
Age: 31
Gender: Male
Posts: 142
January 13th, 2007 at 03:21pm
sanjao sam jednu curu koja mi se viđa, i kakome glatko otpilila
Mrs.Flying Squirrel
King For A Couple Of Days
Mrs.Flying Squirrel
Age: 30
Gender: Female
Posts: 3528
January 13th, 2007 at 03:40pm
everlasting:
sanjao sam jednu curu koja mi se viđa, i kakome glatko otpilila
siroče, to je fakat gadno...
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
January 16th, 2007 at 05:23am
Anything but ordinary:
everlasting:
sanjao sam jednu curu koja mi se viđa, i kakome glatko otpilila
siroče, to je fakat gadno...
Haha, ja uvijek sanjam utopijski.
Narcey
Geek
Narcey
Age: 33
Gender: Female
Posts: 448
January 25th, 2007 at 08:56am
Sanjala sam da me jedno jutro razrednica dočekala pred kućom i rekla "Hay, idemo zajedno u školu?" mislim stvarno...
Register