najcudniji snovi/ nocne more

AuthorMessage
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 3rd, 2006 at 12:14pm
Jednom sam sanjala da sam ubijala vampire.. to priznajem je bilo zato što sam previše gledala onu Buffi, neznam kako se serija napiše po vaše.
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
June 3rd, 2006 at 12:15pm
Bafi Cool lmfao lmfao lmfao
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 3rd, 2006 at 02:29pm
lmfao

spavala sam do maloprije i moram priznati da sam sanjala neke bolesne snove.... Shocked
cak i nisu toliko bolesni koliko su neshvatljivi....
sjedila sam u nekoj sobi od crvenog mramora i ruke i noge su mi bile svezane za nesto nevidljivo u zraku. oko mene su letjele neke ptice,vrane ili sto vec...i imala sam osjecaj kao da se topim...sto je prilicno smijesno s obzirom da mi je bilo hladno kad sam isla spavat....jedna od onih pticurina mi je sjela u krilo i kljucala me po onoj kosti ispod vrata...onda je bio propuh i ona je odletjela a ja sam se probudila i otisla ucit fiziku...A ONDA sam se zapravo probudila i otisla pit kavu. Cool
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 3rd, 2006 at 02:57pm
Whatsmyname??!:
lmfao

spavala sam do maloprije i moram priznati da sam sanjala neke bolesne snove.... Shocked
cak i nisu toliko bolesni koliko su neshvatljivi....
sjedila sam u nekoj sobi od crvenog mramora i ruke i noge su mi bile svezane za nesto nevidljivo u zraku. oko mene su letjele neke ptice,vrane ili sto vec...i imala sam osjecaj kao da se topim...sto je prilicno smijesno s obzirom da mi je bilo hladno kad sam isla spavat....jedna od onih pticurina mi je sjela u krilo i kljucala me po onoj kosti ispod vrata...onda je bio propuh i ona je odletjela a ja sam se probudila i otisla ucit fiziku...A ONDA sam se zapravo probudila i otisla pit kavu. Cool
wow čudno, imaš možda još čudnije snove od mene, Cool
ej peeps da vas pitam neš off topic,
hoću da zamislite sobu sa crnim zidovima i onda mi recite kaj još vidite u njoj
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 3rd, 2006 at 03:35pm
hm...bijeli krevet? Laughing ili nesto crveno...

malo bi me gusila ta crna...
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 3rd, 2006 at 03:37pm
ok, ocu cut kaj drugi ljudi imaju za rec i onda cu vam rec zakaj vas to pitam Smile
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 3rd, 2006 at 05:10pm
Zamišljam jednu scary mumiju omotanu u WC papir Shocked
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 3rd, 2006 at 06:10pm
lmfao...Shocked
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 4th, 2006 at 09:45am
I šta to znači, da si ja to predstavljam Shocked
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 4th, 2006 at 10:51am
^^nemam pojma....mumija od wc papira.. Shocked
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 5th, 2006 at 05:50am
ovo za crnu sobu, to mi je rekla jedna profa, da vam psihići kažu da tak zamislite sobu s crnim zidovima, onda vi još nešto vidite u njoj i tak bi vi trebali zamišljat smrt, ja sam ju zamislila kak je cijela soba crna i da u kutu ima malo svijetlosti koja obasjava neku osobu koja je rukama obgrlila koljena i plače
weird ha? Smile
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 5th, 2006 at 07:39am
Devil's lil sister:
ovo za crnu sobu, to mi je rekla jedna profa, da vam psihići kažu da tak zamislite sobu s crnim zidovima, onda vi još nešto vidite u njoj i tak bi vi trebali zamišljat smrt, ja sam ju zamislila kak je cijela soba crna i da u kutu ima malo svijetlosti koja obasjava neku osobu koja je rukama obgrlila koljena i plače
weird ha? Smile
Čekaj ne razumem dobro, ja si zamišljam smrt omotanu u WC papir il kako to ide.. Ne razumem Image Inače meni je jako zanimljiva čovekova psiha, volela bi to ič študirat al moraš imat same 5 da si primljen Image
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 5th, 2006 at 09:31am
Sneki:
Devil's lil sister:
ovo za crnu sobu, to mi je rekla jedna profa, da vam psihići kažu da tak zamislite sobu s crnim zidovima, onda vi još nešto vidite u njoj i tak bi vi trebali zamišljat smrt, ja sam ju zamislila kak je cijela soba crna i da u kutu ima malo svijetlosti koja obasjava neku osobu koja je rukama obgrlila koljena i plače
weird ha? Smile
Čekaj ne razumem dobro, ja si zamišljam smrt omotanu u WC papir il kako to ide.. Ne razumem Image Inače meni je jako zanimljiva čovekova psiha, volela bi to ič študirat al moraš imat same 5 da si primljen Image


u hrvatskoj ne moras jer malo ljudi ide tamo...ja cu na kriminalistiku za profilera ili tak nesto vezano uz psihologiju ako necu bas na psihologiju kao faks....

moja smrt je u bijelom krevetu s nekim crvenim stvarima u toj sobi. Shocked Retard
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
June 5th, 2006 at 11:15am
ja sam u snu razmišljala o dvojini i sanjala sam da sam ju morala koristit pa sam u snu vježbala dvojinu Shocked
peas lover.
King For A Couple Of Days
peas lover.
Age: 34
Gender: Female
Posts: 3502

Mibba
June 5th, 2006 at 11:59am
ja sam u snu ponavljala fiziku. Rolling Eyes
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 5th, 2006 at 12:59pm
Lunchbox:
ja sam u snu razmišljala o dvojini i sanjala sam da sam ju morala koristit pa sam u snu vježbala dvojinu Shocked
To sam sigurno ja kriva Laughing
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
June 5th, 2006 at 02:56pm
Sneki:
Lunchbox:
ja sam u snu razmišljala o dvojini i sanjala sam da sam ju morala koristit pa sam u snu vježbala dvojinu Shocked
To sam sigurno ja kriva Laughing

ja ampak zdaj vem kako se pravilno uporablja Cool Kiss
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
June 6th, 2006 at 04:28am
opet sam padao Confused
Intoxication
King For A Couple Of Days
Intoxication
Age: 31
Gender: Female
Posts: 3357
June 6th, 2006 at 07:28am
Sneki:
Lunchbox:
ja sam u snu razmišljala o dvojini i sanjala sam da sam ju morala koristit pa sam u snu vježbala dvojinu Shocked
To sam sigurno ja kriva Laughing
kaj je to, dvojina?
Sneki
Falling In Love With The Board
Sneki
Age: 34
Gender: Female
Posts: 6737

Mibba
June 6th, 2006 at 08:23am
Devil's lil sister:
Sneki:
Lunchbox:
ja sam u snu razmišljala o dvojini i sanjala sam da sam ju morala koristit pa sam u snu vježbala dvojinu Shocked
To sam sigurno ja kriva Laughing
kaj je to, dvojina?
Dvojina.. to je jedna specialnost slovenskog jezika. Ako želiš da vidiš kako ide pogledaj u The dictionary thread na osmu stranicu! Cool
Register