Obavijesti o GD-u

AuthorMessage
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
January 31st, 2006 at 02:35pm
naj mi je kad se glupiraju oko grammya... ma vidjet ćete Laughing


Edit: ako ... Laughing
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
January 31st, 2006 at 03:19pm
Bittersweet:
gd-obsessed:
private suicide:
oops... onda Storytellersi nisu ono šta sam ja mislila. na šta sam ja onda mislila? nevermind, glavno da nešto bude Wink

Pa dobro si mislila, storytellers je emisija u kojoj oni predstavljaju pjesme sa AI, i uz to odgovaraju na pitanja publike. Fakat je zakon, zanimljivo i smiješno. A lijepo je gledati billija kako skače po pozornici i glumi st. jimmyja...trea kako pravi one svoje grimase i baca palice, a mikea kako skače sa onim svojim basom... Laughing Laughing Laughing Laughing
Meni nisu dosadni, nimalo... samo je stvar ukusa, ako volite bullet in a bible ili mtv live (sve one koncerte sa gd-om) onda ćete i u ovome uživati... ja mislim Confused Confused Confused
Wink Wink


ja sam jela kolače,gledala storytellers i uživala! Very Happy


krivo vam rekoh.ja sam storytellers gledala na vh1
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
February 1st, 2006 at 02:40am
kad govore o grammyima?
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 1st, 2006 at 11:26am
princesss:
naj mi je kad se glupiraju oko grammya... ma vidjet ćete Laughing


Edit: ako ... Laughing


Laughing ja sam prilično sigurna da će biti, barem tako danas piše na teletextu
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 3rd, 2006 at 03:48pm
valjda će na hrt2 bit snimka dodjele Grammya, 09.02, oko ponoći (prava dodjela je 08.02.). GD su nominirani za ploču godine (ili takvo nešto) i mislim da sam čula da će bit tamo (neznam dal će nastupat ili samo bit tamo). neznam dal se to isplati gledat, jer vjerovatno neće dobit to za što su nominirani (Grammyji ne vole GD, proven fact), uopće nisam sigurna dal će bit tamo, i ako i budu hrt vjerovatno neće prikazat baš taj dio
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 3rd, 2006 at 05:42pm
private suicide:
valjda će na hrt2 bit snimka dodjele Grammya, 09.02, oko ponoći (prava dodjela je 08.02.). GD su nominirani za ploču godine (ili takvo nešto) i mislim da sam čula da će bit tamo (neznam dal će nastupat ili samo bit tamo). neznam dal se to isplati gledat, jer vjerovatno neće dobit to za što su nominirani (Grammyji ne vole GD, proven fact), uopće nisam sigurna dal će bit tamo, i ako i budu hrt vjerovatno neće prikazat baš taj dio

pa zar nisu dobili grammyja prije???? Rolling Eyes
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 3rd, 2006 at 05:45pm
gd-obsessed:
private suicide:
valjda će na hrt2 bit snimka dodjele Grammya, 09.02, oko ponoći (prava dodjela je 08.02.). GD su nominirani za ploču godine (ili takvo nešto) i mislim da sam čula da će bit tamo (neznam dal će nastupat ili samo bit tamo). neznam dal se to isplati gledat, jer vjerovatno neće dobit to za što su nominirani (Grammyji ne vole GD, proven fact), uopće nisam sigurna dal će bit tamo, i ako i budu hrt vjerovatno neće prikazat baš taj dio

pa zar nisu dobili grammyja prije???? Rolling Eyes


95' brijem...
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 3rd, 2006 at 05:55pm
e ako netko voli ići u mochvaru, može samnom i mojim društvom otići 25. jer je tada hrpetina grupa među kojima je.... pogodite... GREEN DAY!!!!!!!!
Ako došete možda se vidimo... Rolling Eyes
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 3rd, 2006 at 05:57pm
gd-obsessed:
e ako netko voli ići u mochvaru, može samnom i mojim društvom otići 25. jer je tada hrpetina grupa među kojima je.... pogodite... GREEN DAY!!!!!!!!
Ako došete možda se vidimo... Rolling Eyes


green day u močvari... Confused
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 3rd, 2006 at 05:59pm
ma dobili su oni Grammya 95 (i think), ali vidiš, prošle su god bili nominirani za 6, a pokupili su samo 1. a ove su god nominirani sa mariah carey, kanye westom (jel se to tako piše), gwen steffani, pa baš i nemaju previše izgleda (zato šta za grammye bira nekakva muzička akademija, da biraju obični ljudi dobili bi oni to)
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
February 3rd, 2006 at 06:00pm
gd-obsessed:
e ako netko voli ići u mochvaru, može samnom i mojim društvom otići 25. jer je tada hrpetina grupa među kojima je.... pogodite... GREEN DAY!!!!!!!!
Ako došete možda se vidimo... Rolling Eyes


Shocked Shocked Shocked ti to ozbiljno Question


daaaaaaa Cool
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 3rd, 2006 at 06:01pm
longview_zg:
gd-obsessed:
e ako netko voli ići u mochvaru, može samnom i mojim društvom otići 25. jer je tada hrpetina grupa među kojima je.... pogodite... GREEN DAY!!!!!!!!
Ako došete možda se vidimo... Rolling Eyes


green day u močvari... Confused

među ostalima, a ako ne vjeruješ pogledaj na http://www.mochvara.hr i čemu tolko čuđenje, pa i oni su punk (barem ja imam takav stav- who cares ako se ne slažete samnom, ne želim neke rasprave o tome...) A i BTW u močvari se puštaju normalne stvari, pa čak sam doživjela da puste Avril, moj izraz na licu je bio O_O Laughing Laughing Laughing
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 3rd, 2006 at 06:05pm
gd-obsessed:
longview_zg:
gd-obsessed:
e ako netko voli ići u mochvaru, može samnom i mojim društvom otići 25. jer je tada hrpetina grupa među kojima je.... pogodite... GREEN DAY!!!!!!!!
Ako došete možda se vidimo... Rolling Eyes


green day u močvari... Confused

među ostalima, a ako ne vjeruješ pogledaj na http://www.mochvara.hr i čemu tolko čuđenje, pa i oni su punk (barem ja imam takav stav- who cares ako se ne slažete samnom, ne želim neke rasprave o tome...) A i BTW u močvari se puštaju normalne stvari, pa čak sam doživjela da puste Avril, moj izraz na licu je bio O_O Laughing Laughing Laughing


i dont get the whole green day is at mochvara

kak su to ONI u močvari...na koji način je grin dej tamo?
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 3rd, 2006 at 06:11pm
pa nije green day...nego je slušaonica, puštaju pjesme od svih izvođača, među kojima je i green day, pa i sami znate da je nemoguće da gd dođu u hrvatsku, tako da nisam uopće na to mislila Rolling Eyes Rolling Eyes
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 3rd, 2006 at 06:14pm
gd-obsessed:
pa nije green day...nego je slušaonica, puštaju pjesme od svih izvođača, među kojima je i green day, pa i sami znate da je nemoguće da gd dođu u hrvatsku, tako da nisam uopće na to mislila Rolling Eyes Rolling Eyes


haha...da ono...bez plakata...ravno u močvaru...nečem ić jer ko zna di sam...a i imam svoj ipod sa sobom uvijek sa 140 gd pjesama (frik) i to mi je dovoljno
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
February 3rd, 2006 at 06:19pm
longview_zg:
gd-obsessed:
pa nije green day...nego je slušaonica, puštaju pjesme od svih izvođača, među kojima je i green day, pa i sami znate da je nemoguće da gd dođu u hrvatsku, tako da nisam uopće na to mislila Rolling Eyes Rolling Eyes


haha...da ono...bez plakata...ravno u močvaru...nečem ić jer ko zna di sam...a i imam svoj ipod sa sobom uvijek sa 140 gd pjesama (frik) i to mi je dovoljno

e vidiš meni to nije dovoljno... al ok...
i vi ste stvarno pomislili da oni dolaze... ma dajte, da green day dođe... i to bez ikakve medijske pozornosti... NO WAY!!!!
žalim na nejasnim informacijama, ali mislila sam da pretpostavljate o čemu se radi jer tako je to inače u močvari... sorry...
Arctic Monkey_
Geek
Arctic Monkey_
Age: 34
Gender: Male
Posts: 297
February 3rd, 2006 at 06:25pm
gd-obsessed:
longview_zg:
gd-obsessed:
pa nije green day...nego je slušaonica, puštaju pjesme od svih izvođača, među kojima je i green day, pa i sami znate da je nemoguće da gd dođu u hrvatsku, tako da nisam uopće na to mislila Rolling Eyes Rolling Eyes


haha...da ono...bez plakata...ravno u močvaru...nečem ić jer ko zna di sam...a i imam svoj ipod sa sobom uvijek sa 140 gd pjesama (frik) i to mi je dovoljno

e vidiš meni to nije dovoljno... al ok...
i vi ste stvarno pomislili da oni dolaze... ma dajte, da green day dođe... i to bez ikakve medijske pozornosti... NO WAY!!!!
žalim na nejasnim informacijama, ali mislila sam da pretpostavljate o čemu se radi jer tako je to inače u močvari... sorry...


ma nisam mislio da dolaze...al tak si se izrazila...ne izlazim u močvaru pa jebiga...jer turneja je završila...ja sam uhvatio jedan koncert i meni lijepo, jedva čekam sljedeći album i film prije toga
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 07:29am
ja idem u chvaru Cool ... s obsessed Very Happy
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
February 4th, 2006 at 08:29am
da, cak su prije dva tri tjedna pustili blink - all the small things kad sam ja bio. E, mocvara se ispraznila za 2 minute... Cool Cool
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
February 4th, 2006 at 08:34am
^^ dont ker kaz ajm going ven aj vant. i idem sad sljedećih par petkova il/i subota (ak kaj ne iskrsne)
Register