Obavijesti o GD-u

AuthorMessage
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
January 15th, 2006 at 04:34pm
^^ Razz ja sam neki dan našla taj članak na nekom siteu i umrla od smijeha, definitivno najodvaljenija stvar koju sam vidila u zadnje vrijeme. lik je dobar s riječima, nema šta

još jedan sličan "review", za Warning (isto je star, pa baš i ne spada tu, ali evo)

"Bio jednom jedan mali smrdljivi punk bend u kojem svirahu tri klinca, a objaviše oni i nekoliko albuma za malu kalifornijsku 'Lookout' etiketu. Jednog ih dana spazi netko iz velike Reprise etikete i odlučio ih uzeti pod svoje okrilje, a rezultat toga bijaše 'Dookie', uvjerljivo najbolji album nekakvog hibrida od žanra koji mnogi zovu pop-punk, a u njemu danas suvereno vladaju Blink 182. 'Dookie' je bio sve što je 13-godišnji klinac te davne 1995. želio: vesela, zajebantska i raspjevana ploča koja je itekako dobro legla nakon četverogodišnje vladavine grunge pokreta u SAD-u. No tu je sva priča i stala, na jednom super albumu. Nakon njega, Green Day su sa svakim novim albumom tonuli sve dublje, da bi ovo vjerojatno predstavljalo samo dno.
'Warning' je totalno neuvjerljiv album bez glave i repa, s hrpom smiješnih pjesama u kojima ima countrya (?!?), hrpe dosade, a u jednom trenutku i nekakvih latino sranja u pozadini (?!?). Majko mila, kako sada to?!? Da nešto nije u redu govori i činjenica da ovdje možete naći i pjesme duže od 5 minuta! No dobro, problem je jednostavan: Green Day su ostarili. Jer ovo je ipak glazba koja jedino i isključivo može funkcionirati ako je bend mlad, što pokazuje primjer Blink 182, koji su isto tako sada na vrhuncu svijeta, a za pet godina bit će dosadni ko sam vrag. Onda će naravno, neki novi klinci svirati krasne kratke hitiće o zbunjenosti, drkanju i cicama. Green Day to više ne mogu, ili ne žele?! Koga briga? 'Warning' i 'Misery' su grozne pjesme, onaj prvi single im je isto šugav ('Minority'), dok je 'Waiting' kolko-tolko u redu. No sve su to sporedne stvari jer, kako rekoh, vrijeme ove skupine definitivno je prošlo. Više nemaju onaj magični dodir kojim su prodali 'Dookie' u gotovo 13 milijuna primjeraka diljem svijeta (od toga 9 i pol samo u SAD-u).

Ovo je jako dosadan album koji će slušati samo najzagriženiji fanovi, ili pak fanovi Blink 182 kojima je netko rekao da je ovo nekad bilo slično njihovom bendu. Ključna je riječ; nekad! Danas su Green Day sranje."

Mario Grdošić Bonk
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
January 16th, 2006 at 04:33pm
private suicide:
^^ Razz ja sam neki dan našla taj članak na nekom siteu i umrla od smijeha, definitivno najodvaljenija stvar koju sam vidila u zadnje vrijeme. lik je dobar s riječima, nema šta

još jedan sličan "review", za Warning (isto je star, pa baš i ne spada tu, ali evo)

"Bio jednom jedan mali smrdljivi punk bend u kojem svirahu tri klinca, a objaviše oni i nekoliko albuma za malu kalifornijsku 'Lookout' etiketu. Jednog ih dana spazi netko iz velike Reprise etikete i odlučio ih uzeti pod svoje okrilje, a rezultat toga bijaše 'Dookie', uvjerljivo najbolji album nekakvog hibrida od žanra koji mnogi zovu pop-punk, a u njemu danas suvereno vladaju Blink 182. 'Dookie' je bio sve što je 13-godišnji klinac te davne 1995. želio: vesela, zajebantska i raspjevana ploča koja je itekako dobro legla nakon četverogodišnje vladavine grunge pokreta u SAD-u. No tu je sva priča i stala, na jednom super albumu. Nakon njega, Green Day su sa svakim novim albumom tonuli sve dublje, da bi ovo vjerojatno predstavljalo samo dno.
'Warning' je totalno neuvjerljiv album bez glave i repa, s hrpom smiješnih pjesama u kojima ima countrya (?!?), hrpe dosade, a u jednom trenutku i nekakvih latino sranja u pozadini (?!?). Majko mila, kako sada to?!? Da nešto nije u redu govori i činjenica da ovdje možete naći i pjesme duže od 5 minuta! No dobro, problem je jednostavan: Green Day su ostarili. Jer ovo je ipak glazba koja jedino i isključivo može funkcionirati ako je bend mlad, što pokazuje primjer Blink 182, koji su isto tako sada na vrhuncu svijeta, a za pet godina bit će dosadni ko sam vrag. Onda će naravno, neki novi klinci svirati krasne kratke hitiće o zbunjenosti, drkanju i cicama. Green Day to više ne mogu, ili ne žele?! Koga briga? 'Warning' i 'Misery' su grozne pjesme, onaj prvi single im je isto šugav ('Minority'), dok je 'Waiting' kolko-tolko u redu. No sve su to sporedne stvari jer, kako rekoh, vrijeme ove skupine definitivno je prošlo. Više nemaju onaj magični dodir kojim su prodali 'Dookie' u gotovo 13 milijuna primjeraka diljem svijeta (od toga 9 i pol samo u SAD-u).

Ovo je jako dosadan album koji će slušati samo najzagriženiji fanovi, ili pak fanovi Blink 182 kojima je netko rekao da je ovo nekad bilo slično njihovom bendu. Ključna je riječ; nekad! Danas su Green Day sranje."

Mario Grdošić Bonk


jerk
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
January 16th, 2006 at 04:48pm
^lol ima dobar početak, lik se očito ufurao u sve te aoriste i ostala glagolska vremena. Super je šta piše review a očito nezna ni kada je Dookie izašo ("'Dookie' je bio sve što je 13-godišnji klinac te davne 1995. želio"Wink i baš me zanima njegovo mišljenje o JOSu i Homecomingu kada se čudi pjesmama od pet minuta.
latino i country LOL lmfao
ha ali bar je za Blink pogodio, oni su se raspali, šta ne?
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
January 21st, 2006 at 09:37am
počelo je nekaj na vh1-u (postano u 15:37) dej si prebacite na vh1 kad pročitate Laughing
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
January 21st, 2006 at 03:19pm
u petak u 12:30 poslije ponoći bi na HRT 2 trebalo bit nešto o Green Dayu Laughing (piše: Glazbena priča - Green Day).
Nije 100% sigurno jer naši tv vodiči baš i nisu najpouzdaniji
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
January 21st, 2006 at 04:21pm
private suicide:
u petak u 12:30 poslije ponoći bi na HRT 2 trebalo bit nešto o Green Dayu Laughing (piše: Glazbena priča - Green Day).
Nije 100% sigurno jer naši tv vodiči baš i nisu najpouzdaniji


koji petak? i dal ima repriza?
private suicide
Geek
private suicide
Age: -
Gender: -
Posts: 136
January 22nd, 2006 at 10:44am
ovaj sada petak, 27.01., to jest u subotu u 0:30 (ili 0:40) ujutro ako ćemo preciznije. provjerila sam na netu, i sigurno će biti. Traje 45 minuta i mislim da nema reprize.
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
January 22nd, 2006 at 12:47pm
ok, gledat cu. Tnx
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
January 22nd, 2006 at 01:21pm
a neću moć to vidjet... neće me bit doma u to vrijeme... Cool lol
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
January 22nd, 2006 at 03:31pm
princesss:
a neću moć to vidjet... neće me bit doma u to vrijeme... Cool lol

joj...al se hvalimo... Rolling Eyes A gdje ti to ideš ako se smije znati...heheheheeee Twisted Evil
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
January 22nd, 2006 at 04:03pm
princesss:
a neću moć to vidjet... neće me bit doma u to vrijeme... Cool lol

da bas si nesto jaako tajnovita. Kaj je s tobom??
Si nasla decka? Cool Cool Cool
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
January 22nd, 2006 at 04:57pm
fico2:
princesss:
a neću moć to vidjet... neće me bit doma u to vrijeme... Cool lol

da bas si nesto jaako tajnovita. Kaj je s tobom??
Si nasla decka? Cool Cool Cool

vidiš stvarno...a ni ja za to ne znam... pa ja sam ti naj frendica... please tell us!!!!!
Daj želim da imaš dečka...ajde... please... DEČKO!!! DEČKO!!! DEČKO!!!!!!
You go girl!!!!
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
January 22nd, 2006 at 05:26pm
*nakašljava se* Cool
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
January 22nd, 2006 at 06:22pm
ak je decko, fakat bravo za tebe...
Ja to znam cijenit jer ni ja bas nemam previse uspjeha s curama....

























Sad me malo utjesite...
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
January 23rd, 2006 at 01:09am
*kašlj* kr neki *kašlj* Rolling Eyes
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
January 23rd, 2006 at 10:38am
Lunchbox:
*kašlj* kr neki *kašlj* Rolling Eyes

please ne govori to na hrvatskom, zvuci tako seljacki XD
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
January 23rd, 2006 at 11:32am
Cut[e]:
Lunchbox:
*kašlj* kr neki *kašlj* Rolling Eyes

please ne govori to na hrvatskom, zvuci tako seljacki XD

kao što moja frendica iz razreda veli "ja sam balkanac, imam pravo bit seljačina Cool " al poanta je u tome....da smo Off topic Rolling Eyes
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
January 23rd, 2006 at 11:33am
Lunchbox:
Cut[e]:
Lunchbox:
*kašlj* kr neki *kašlj* Rolling Eyes

please ne govori to na hrvatskom, zvuci tako seljacki XD

kao što moja frendica iz razreda veli "ja sam balkanac, imam pravo bit seljačina Cool " al poanta je u tome....da smo Off topic Rolling Eyes

I know.

KR NEKI! ODMAH!

that'll show 'em Cool
manarchy
Geek
manarchy
Age: -
Gender: -
Posts: 231
January 26th, 2006 at 12:04pm
Ja sam na teletextu i webu vidla da nebu GD neg mozart......
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
January 26th, 2006 at 02:12pm
^ a ak ti se da pogledaj to pa ćeš vidjet dal bude il nebude gd...
Register