Obavijesti o GD-u

AuthorMessage
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 8th, 2005 at 03:51pm
fico2:
jesam, cak sam ga i pogledao (ak se to moze nazvat gledanjem jer je spot ocajan) i vidim da su uvjerljivo prvi
Confused Confused zašto?
meni je najbolji od svih!! umjetničko djelo...
Confused
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
December 8th, 2005 at 03:51pm
fico2:
jesam, cak sam ga i pogledao (ak se to moze nazvat gledanjem jer je spot ocajan) i vidim da su uvjerljivo prvi

Očajan???? wtf???? pa najbolji spot sa am. idiota....bareem meni...
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
December 8th, 2005 at 03:53pm
ma neeeeeeeeeeeeeeeeeeee, krivo ste skuzile, mislio sam na kvalitetu spota jer je na toj stranici virgin.com ocajna...
Ovak je spot ok...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 9th, 2005 at 10:48am
ovaj put puno novosti...
u novom broju klika ima kritika o biab-u. ništa previše, malo ih kritiziraju tj pljuju jer su napisali da im se cd ne sviđa (ne dvd al nisam sigurna koji cd) al da je dvd u redu... ništa posebno.

drugo: na mtv portugal 31.12. u 11h biti će making of gd video...
a 11.12. u 10h na španjolskom mtv biti će također making of gd video.
na europskom mtv-u (nisam sigurna koji je to) će 15.12. u 12h biti gd vs white stripes spotovi...

gd su nominirani za grammy - za bobd za naj pjesmu godine!

a dodjeljene su i bilboard nagfade od kojih su gd osvojili čak 6!
evo članka sa str otvorenog radia: DODJELENE BILLBOARD NAGRADE
7.12.2005 13:12:33

50 Cent i Green Day pobjednici u Billboard Music Awardsa. Slavni reper s jedne strane, i slavni punk rockeri s druge strane, osvojil su sinoć u Las Vegasu čak šest Billboardovig glazbenih nagarad za svoj veliki uspjeh na Billboardovom chartu tijekom 2005. godine. 50 Cent je tako među ostalim proglašen rep izvođačem godine, s albumom godine, a Green Day su slavili u rock kategorijama, kao rock izvođači godine, s rock albumom i pjesmom godine. Billie Joe Armstrong, frontman grupe Green Day, imao je također čast te većeri dodjeliti posebnu nagradu 'Billboard Century Award' legendarnom glazbeniku Tomu Pettyu. Mariah Carey također je slavila, a pripalo joj je čak pet nagrada, među kojima i one za najboljeg ženskog izvođača i album godine. Shakira je kući odnjela tri nagrade, a slavila je i Gwen Stefani sa dvije Billboardove nagrade. Među pobjednicima su se našli i Toby Keith, Daddy Yankee, Mario i Kanye West.
newagecarny
Was Here Two Weeks Ago
newagecarny
Age: 32
Gender: Female
Posts: 42495

Mibba
December 10th, 2005 at 06:22am
Cool
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 10th, 2005 at 02:49pm
*Am I Just Paranoid?*:
Cool
Cool

ubrzo slijedi još...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 14th, 2005 at 02:46pm
u novom teenu ima jedan članak o gd-u i slikica...
nemojte mislit da ja to kupujem... to vidim kod jedne cure u šk koja ga kupuje a onda ju tražim samo da mi to da...
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
December 14th, 2005 at 02:47pm
princessinaleatherthang:
u novom teenu ima jedan članak o gd-u i slikica...
nemojte mislit da ja to kupujem... to vidim kod jedne cure u šk koja ga kupuje a onda ju tražim samo da mi to da...

iskorištavaš druge ljude....lol Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 14th, 2005 at 02:48pm
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
u novom teenu ima jedan članak o gd-u i slikica...
nemojte mislit da ja to kupujem... to vidim kod jedne cure u šk koja ga kupuje a onda ju tražim samo da mi to da...

iskorištavaš druge ljude....lol Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
baš
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
December 14th, 2005 at 04:29pm
princessinaleatherthang:
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
u novom teenu ima jedan članak o gd-u i slikica...
nemojte mislit da ja to kupujem... to vidim kod jedne cure u šk koja ga kupuje a onda ju tražim samo da mi to da...

iskorištavaš druge ljude....lol Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
baš


ja sam si ti kupila sam zbog toga,a i u bravu prošlom je na dvije strane bilo o wake me up,i kak je to billie napisal za svog tatu,a u novom broju dobiš gd poster
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
December 14th, 2005 at 04:36pm
Bittersweet:
princessinaleatherthang:
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
u novom teenu ima jedan članak o gd-u i slikica...
nemojte mislit da ja to kupujem... to vidim kod jedne cure u šk koja ga kupuje a onda ju tražim samo da mi to da...

iskorištavaš druge ljude....lol Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
baš


ja sam si ti kupila sam zbog toga,a i u bravu prošlom je na dvije strane bilo o wake me up,i kak je to billie napisal za svog tatu,a u novom broju dobiš gd poster

Cool Cool Cool Cool Cool Cool
potrudit ću se i to nabaviti.... Very Happy Very Happy Very Happy znači- teen+ bravo= 30 kn trošim na smeće samo zbog green day-a Cool Cool (ok...moram priznati da redovito kupujem ok jer mi je on najbolji, a nisam tip cure koja čita cosmo i elle...nekad pročitam neke tračerske novine, ali tek tolko da nešto čitam... Embarassed Embarassed Embarassed )
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
December 14th, 2005 at 04:47pm
gd-obsessed:
Bittersweet:
princessinaleatherthang:
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
u novom teenu ima jedan članak o gd-u i slikica...
nemojte mislit da ja to kupujem... to vidim kod jedne cure u šk koja ga kupuje a onda ju tražim samo da mi to da...

iskorištavaš druge ljude....lol Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
baš


ja sam si ti kupila sam zbog toga,a i u bravu prošlom je na dvije strane bilo o wake me up,i kak je to billie napisal za svog tatu,a u novom broju dobiš gd poster

Cool Cool Cool Cool Cool Cool
potrudit ću se i to nabaviti.... Very Happy Very Happy Very Happy znači- teen+ bravo= 30 kn trošim na smeće samo zbog green day-a Cool Cool (ok...moram priznati da redovito kupujem ok jer mi je on najbolji, a nisam tip cure koja čita cosmo i elle...nekad pročitam neke tračerske novine, ali tek tolko da nešto čitam... Embarassed Embarassed Embarassed )

lmfao ja bravo, ok, teen i chicu kupujem tek tolko da mogu pustit mozak na pašu....dost često ni ne pročitam cjeli časopis lmfao
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
December 14th, 2005 at 05:37pm
^^___ upravo to!!!!! pročitam tek tolko da se malo zabavim... Laughing Laughing a najbolji su mi klinci koji postavljaju tako glupa pitanja, pa i ja sam bila pametnija sa 10 godina... lmfao lmfao lmfao
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 15th, 2005 at 02:50pm
^^ Shocked vi to zbilja čitate??
....
a dobro...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 15th, 2005 at 03:01pm
i da, danas u 23h na mtv germany je live gd...ako je ovo itko pročitao prije 23h danas (čet)...
worn-out astronaut.
Had A Life Before GSB
worn-out astronaut.
Age: 31
Gender: Female
Posts: 28177

Mibba Blog
December 15th, 2005 at 04:23pm
ja kupujem bravo i ok,al i sama se ismijavam debilima.neka glupača nije znala kaj to znači kad je netko hiv-pozitivan,pa je spavala s dečkom,a ima onak 14.god>to je grozno,al urnebesno.a neka je s 13 zatrudnjela s nekim tipom od 25 i sad se oće ubit...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 16th, 2005 at 05:25am
kužim za tebe da čitaš jer sam i ja u 7r osnovne al sad u srednjoj mi je to više glupo jer su uvijek iste teme, isti problemi i slično.
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
December 16th, 2005 at 08:40am
princessinaleatherthang:
kužim za tebe da čitaš jer sam i ja u 7r osnovne al sad u srednjoj mi je to više glupo jer su uvijek iste teme, isti problemi i slično.

A kaj da čitam.....lektiru možda Confused Confused Confused Laughing Laughing Laughing
Bolje ovo nego neki cosmo... lmfao lmfao.... Joj daj molim te, pa čak ga i ti u školi prolistaš, jer ti je dosadno....
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
December 16th, 2005 at 04:58pm
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
kužim za tebe da čitaš jer sam i ja u 7r osnovne al sad u srednjoj mi je to više glupo jer su uvijek iste teme, isti problemi i slično.

A kaj da čitam.....lektiru možda Confused Confused Confused Laughing Laughing Laughing
Bolje ovo nego neki cosmo... lmfao lmfao.... Joj daj molim te, pa čak ga i ti u školi prolistaš, jer ti je dosadno....
točno - prelistam ali ne čitam
Fico.
King For A Couple Of Days
Fico.
Age: 34
Gender: Male
Posts: 3526
December 17th, 2005 at 07:05am
opet zachatavate ovu temu. ccccc
Meni je glupo jer ja nemam nikakav mtv, i nemam kaj gledat. Ja zivim na vip-dj-u....
Register