Obavijesti o GD-u

AuthorMessage
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 14th, 2005 at 08:09pm
gd-obsessed:
Lunchbox:
gd-obsessed:
Ljudi!!! Upravo sam vidjela spot na mtv2!!!!! Malo sam razočarana, ne znam zašto...uopće se ne pojavljuje gd, nego neki tip je st.jimmy iliti JOS i ima curu (svi su neki punkeri, s remenjem kojeg ima bj, crni ruževi...), njih dvoje se ljube, grle, maze...da ne idem u detalje, ima tu i scena koje nisu za djecu (šev........hm, ne znam da li smijem pisati "proste" stvari), mislim nema baš golotinje, ali kao neke "scene seksa" (hm... Laughing )kolko sam stigla primjetiti. Spot je snimljen, pa ću sutra malo bolje proučiti to... Very Happy . Da nastavim: i ona njega prevari, pa si on reže ruke žiletom, pa šara po zidovima (i read the graffiti on the bathroom.....) i ostavlja krvavi otisak ruke na zidu, spakira stvari i odlazi u nepoznato. Jedine bscene gd-a su kada prikazuju mali TV-u njegovoj sobi na kojemu je oncert gd-a, i po sobi ima postere gd-a. Tip ima neke sličnosti s bj-em, frizura, remen, crna olovka...i to je to... Sad

cool, i wanna see i wanna see Very Happy

a kaj se tiče blokade, danas su nam u školi objasnili, al meni nebi bilo drago da sam morala čekat 4 sata da dođem doma (ko moj stari)

Vidjet ćeš, sigurno će netko staviti download... by the way:lik liči na sid viciusa, ma što duže razmišljam spot je odličan!!!!!!!!! ali fali gd-a, ja bih bj-a Crying or Very sad

onda si uzmi neki poster njegov i slini Rolling Eyes
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 15th, 2005 at 06:01am
Lunchbox:
gd-obsessed:
Lunchbox:
gd-obsessed:
Ljudi!!! Upravo sam vidjela spot na mtv2!!!!! Malo sam razočarana, ne znam zašto...uopće se ne pojavljuje gd, nego neki tip je st.jimmy iliti JOS i ima curu (svi su neki punkeri, s remenjem kojeg ima bj, crni ruževi...), njih dvoje se ljube, grle, maze...da ne idem u detalje, ima tu i scena koje nisu za djecu (šev........hm, ne znam da li smijem pisati "proste" stvari), mislim nema baš golotinje, ali kao neke "scene seksa" (hm... Laughing )kolko sam stigla primjetiti. Spot je snimljen, pa ću sutra malo bolje proučiti to... Very Happy . Da nastavim: i ona njega prevari, pa si on reže ruke žiletom, pa šara po zidovima (i read the graffiti on the bathroom.....) i ostavlja krvavi otisak ruke na zidu, spakira stvari i odlazi u nepoznato. Jedine bscene gd-a su kada prikazuju mali TV-u njegovoj sobi na kojemu je oncert gd-a, i po sobi ima postere gd-a. Tip ima neke sličnosti s bj-em, frizura, remen, crna olovka...i to je to... Sad

cool, i wanna see i wanna see Very Happy

a kaj se tiče blokade, danas su nam u školi objasnili, al meni nebi bilo drago da sam morala čekat 4 sata da dođem doma (ko moj stari)

Vidjet ćeš, sigurno će netko staviti download... by the way:lik liči na sid viciusa, ma što duže razmišljam spot je odličan!!!!!!!!! ali fali gd-a, ja bih bj-a Crying or Very sad

onda si uzmi neki poster njegov i slini Rolling Eyes

To nije to Confused ma nema veze, pomirila sam se s time...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 06:06am
vidla sam spot i ja! SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 06:06am
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 06:07am
još uvijek sam pod dojmom!!!!!!!
super super super!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 15th, 2005 at 06:09am
princessinaleatherthang:
još uvijek sam pod dojmom!!!!!!!
super super super!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ja nisam vidla Sad Sad Sad
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 06:18am
Lunchbox:
princessinaleatherthang:
još uvijek sam pod dojmom!!!!!!!
super super super!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ja nisam vidla Sad Sad Sad



odi na http://www.greendayvideos.com/ skini i pogledaj!
tak je super! toliko energije! sve su me trnci prešli dok sam gledala!
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 15th, 2005 at 06:20am
princessinaleatherthang:
Lunchbox:
princessinaleatherthang:
još uvijek sam pod dojmom!!!!!!!
super super super!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ja nisam vidla Sad Sad Sad



odi na http://www.greendayvideos.com/ skini i pogledaj!
tak je super! toliko energije! sve su me trnci prešli dok sam gledala!

Kaj ti se posebno sviđa?
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 06:23am
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
Lunchbox:
princessinaleatherthang:
još uvijek sam pod dojmom!!!!!!!
super super super!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ja nisam vidla Sad Sad Sad



odi na http://www.greendayvideos.com/ skini i pogledaj!
tak je super! toliko energije! sve su me trnci prešli dok sam gledala!

Kaj ti se posebno sviđa?


sve, cijeli stil videa!!!!! nema neki poseban dio, nego način na koji je cijeli video snimljen! Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing
Mr. Green

tebi?
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 15th, 2005 at 06:35am
Ma Jimmy (kao lik) mi je super, sve su punkeri-i to mi je super, kad šara po zidovima, ma sve...maloprije sam ga gledala ponovo na kazeti, baš me zanima koje su djelove izrezali, jer fali još čitavih 7 minuta!!!!
Negdje sam čitala da ima scena u kojima se drogiraju...ali ja to nisam vidjela, super je!!!!!!!!!!!!!
http://photobucket.com/albums/a50/arohex/jos/?start=80
oni koji nisu vidjeli, i koji ne mogu skinuti spot barem imaju slikice
(i ja sam još šokirana, uzbuđena, ne mogu opisati rječima....mislim da sam čak cijelu noć imala u podsvjesti slike iz spota, nisam baš sanjala, ali nekako sam bila...ma ne znam, ne mogu opisati...i još onaj tip koji je ličio na bj-a, i kukić...ma jučerašnji dan je bio ZAKON)
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 06:40am
gd-obsessed:
Ma Jimmy (kao lik) mi je super, sve su punkeri-i to mi je super, kad šara po zidovima, ma sve...maloprije sam ga gledala ponovo na kazeti, baš me zanima koje su djelove izrezali, jer fali još čitavih 7 minuta!!!!
Negdje sam čitala da ima scena u kojima se drogiraju...ali ja to nisam vidjela, super je!!!!!!!!!!!!!
http://photobucket.com/albums/a50/arohex/jos/?start=80
oni koji nisu vidjeli, i koji ne mogu skinuti spot barem imaju slikice
(i ja sam još šokirana, uzbuđena, ne mogu opisati rječima....mislim da sam čak cijelu noć imala u podsvjesti slike iz spota, nisam baš sanjala, ali nekako sam bila...ma ne znam, ne mogu opisati...i još onaj tip koji je ličio na bj-a, i kukić...ma jučerašnji dan je bio ZAKON)


aha
e, meni jos/st.jimmy tak sliči na bj-a i sid viciousa, dal vama?
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 15th, 2005 at 06:49am
princessinaleatherthang:
gd-obsessed:
Ma Jimmy (kao lik) mi je super, sve su punkeri-i to mi je super, kad šara po zidovima, ma sve...maloprije sam ga gledala ponovo na kazeti, baš me zanima koje su djelove izrezali, jer fali još čitavih 7 minuta!!!!
Negdje sam čitala da ima scena u kojima se drogiraju...ali ja to nisam vidjela, super je!!!!!!!!!!!!!
http://photobucket.com/albums/a50/arohex/jos/?start=80
oni koji nisu vidjeli, i koji ne mogu skinuti spot barem imaju slikice
(i ja sam još šokirana, uzbuđena, ne mogu opisati rječima....mislim da sam čak cijelu noć imala u podsvjesti slike iz spota, nisam baš sanjala, ali nekako sam bila...ma ne znam, ne mogu opisati...i još onaj tip koji je ličio na bj-a, i kukić...ma jučerašnji dan je bio ZAKON)


aha
e, meni jos/st.jimmy tak sliči na bj-a i sid viciousa, dal vama?

da, neki spoj njih dvojice...ma još sam pod dojmom....tako mi srce lupa kolko sam uzbuđena...i love gd, i love bj, i love JOS, i love st.jimmy...
A cura je ko nancy...
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 06:51am
gd-obsessed:
princessinaleatherthang:
gd-obsessed:
Ma Jimmy (kao lik) mi je super, sve su punkeri-i to mi je super, kad šara po zidovima, ma sve...maloprije sam ga gledala ponovo na kazeti, baš me zanima koje su djelove izrezali, jer fali još čitavih 7 minuta!!!!
Negdje sam čitala da ima scena u kojima se drogiraju...ali ja to nisam vidjela, super je!!!!!!!!!!!!!
http://photobucket.com/albums/a50/arohex/jos/?start=80
oni koji nisu vidjeli, i koji ne mogu skinuti spot barem imaju slikice
(i ja sam još šokirana, uzbuđena, ne mogu opisati rječima....mislim da sam čak cijelu noć imala u podsvjesti slike iz spota, nisam baš sanjala, ali nekako sam bila...ma ne znam, ne mogu opisati...i još onaj tip koji je ličio na bj-a, i kukić...ma jučerašnji dan je bio ZAKON)


aha
e, meni jos/st.jimmy tak sliči na bj-a i sid viciousa, dal vama?

da, neki spoj njih dvojice...ma još sam pod dojmom....tako mi srce lupa kolko sam uzbuđena...i love gd, i love bj, i love JOS, i love st.jimmy...
A cura je ko nancy...


upravo sam i ja to primjetila... mislim da su to namjerno napravili!
jedva čekam dužu verziju!
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 15th, 2005 at 06:53am
Image

Image
samo usporedbe radi!!!
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 06:55am
gd-obsessed:
Image

Image
samo usporedbe radi!!!


da, i ostali su skužili sličnost...
jedva čekam da vidim kak se radio spot, što će reći o njemu
(i naravno 14min spot)!!
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 03:55pm
ljudi evo me opet...
cijeli dan gledam spot ponovno i sve mi je bolji i bolji!
pišite kakav je vama!
ja sam već 10 puta napisala kak je super!
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 15th, 2005 at 04:01pm
Meni je odličan, al ga izbjegavam gledat pred mamom i tatom... Embarassed
Imam i novi avatar, nadam se da vam se sviđa Smile
Tihana
King For A Couple Of Days
Tihana
Age: 35
Gender: Female
Posts: 3263
October 15th, 2005 at 04:16pm
gd-obsessed:
Meni je odličan, al ga izbjegavam gledat pred mamom i tatom... Embarassed
Imam i novi avatar, nadam se da vam se sviđa Smile


meni je super!
gd-obsessed
Jackass
gd-obsessed
Age: 35
Gender: Female
Posts: 1172
October 15th, 2005 at 04:22pm
princessinaleatherthang:
gd-obsessed:
Meni je odličan, al ga izbjegavam gledat pred mamom i tatom... Embarassed
Imam i novi avatar, nadam se da vam se sviđa Smile


meni je super!

Hvala, hvala, valjda sam ga sat vremena radila, dok sam skužila kak to ide...!!!! Tvoj je super, htjela sam i ja stavit tu sliku, al nisam na kraju , da ne bude po tebi... Laughing
Lunchbox
King For A Couple Of Days
Lunchbox
Age: 33
Gender: Female
Posts: 3180
October 15th, 2005 at 05:05pm
downloadam si ga sad yay, thanx za link Wink
Register